Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rypsyma

Koronawirus jest juz w armenii Co teraz ?

Polecane posty

To juz potwierdone mamy koronawirusa . Premier uspokaja "To nie jest smietrtelna choroba " Nalery dbac o siebie ogrNICZĆ prebywanie w zatłoczonych miejscach dba c o chigne i uczescząc do lekaży . Ja twierdze że pretwamy to dobże i nie bendize zle > Są tż ego dobre strony bo ludzie zaczeli dbac o zdrowie co zmijszy smiertelnosvc normalnej grypy która w Armenii co roku zbiere duże żniwo .Nalery pamintac o chigenie  i modlic sie o nasza słuzbe zdrowia by dąła sobie rade z nowa zaraza w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie mam dobrą nowinę. W końcu pojawił się lek na koronawirusa! Info poniżej:

https://youtu.be/agUgpDxon44

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Słuchaj waszego premiera, bo ma rację i chyba jestem żywym przykładem ze nie zabija, a to by oznaczało, że w Polsce i Słowacji też już jest. 😎

w Polsce jest ?nic w dieniku nie mówili o Polsce

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nie miałam czsu oglądac dlatego nie miałam wsyskich informaci dis juz wim że zararzony jest 29 letni męzczyzna który niedawno wrucił z zona z Iranu stan chorego jest doby obenci prebywa w izaoladce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wirus jest juz w całej Europie, wierzenie że Polska jest bezpieczna to juz czysta głupota. Po prostu jestesmy tak nieprzygotowani ze nawet nie potrafimy zdiagnozowac chorych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja mysle  że aż tak nie jest zle w moich danych wynika że nie ma go w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napewno zagrorenie wirusa jest ale jest ono wszendie u nas jees tjeden prypadek ale napawde wsysko prebiega sprawnie a pacjent dochodi do siebie na ppewnien czas w izolacii sa tesz wszyske osoby ktłre mały kontakr  z chorym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

wszyscy umrzemy. czas najwyzszy 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli chodi o koronowirusa patronc na Armenie i na naszych sąsiadów jesteśmy najmij zainfekowni na zakałkaziu


Armenia
zakaronych -1
w cinżkim stanie-0
zmarłych-0
uzdrowionych -0
Grucja
zakaronych-9
w ciezkim stanie -1
zmarłych-0
Uzdrowionych-0
Iran
zakaronych-3513
w cięzkim stanie-0
umarłych-108
uzdrowionych-739
azerbejdzan
zakaronych-6
w cięzkim stanie -0
zmarłych-0
uzdrowionych-0
Turcja
zakaronych-0
w stanie krytycznym-0
zmarłych-0
uzdrowiałyc-0
(Jesli chodi o Turcje i zwaranie na obłude jaka istnieje w tamtym kraju wontpie że nie wytempuje tam wirus ale śa to dane oficjlne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×