Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AlvaroMoralesMezDonJuan

Spowiedź przedślubna

Polecane posty

Siema ziomki i ziomeczki. Podrzućcie jakieś przykładowe grzechy na spowiedź przedślubną. Muszę iść podpisać karteczkę, załatwić formalność, a ja się nie znam na tych wszystkich grzechach i rachunkach sumienia. Proszę bez żadnych pouczań jakie to źle i w ogóle. Nie chcesz nie pisz. A jak ktoś jest w stanie mi pomóc będę wdzięczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny typowy Polak katolik, dla którego wiara jest tylko dlatego ze wszyscy chodza do kosciolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz w zdaniu "Proszę bez żadnych pouczań jakie to źle i w ogóle."? Kolejny typowy Polak analfabeta bez żadnego wykształcenia, zapewne z kresów wschodnich z gumiakami na nogach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój Pysiaczek na takiej spowiedzi prawie stracił kolana, z godzinę tam siedział! ja jak typowa kontrolująca wszystko grażynka popełniłam ten grzech i niedyskrecję, że się  nachyliłam co on się tam tak kaja, a ten tylko imiona kobiece wymienia po kolei! a ksiądz z przyjemnością słucha. narobiłam takiego rabanu, że musieliśmy zmieniać parafię na miesiąc przed uroczystością, bo nas palcami wytykali, a ksiądz "uciekł" na misję do Afryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×