Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wrażliwy chłopak

Wierny facet jest dla kobiet nieatrakcyjny

Polecane posty

Tak, każda  cię odrzuciła bez rozmowy, mimo że jak sam określasz masz super charakter. Nawet koleżanki z klasy, uczelni czy z pracy, które znały cię latami nie gadały z Tobą, bo jesteś przeciętny, a jak powrzechnie wiadomo od przeciętnych się nawet notatek nie bierze i odmawia współpracy nawet na żądanie szefa, nie szefie, bo ja z przeciętnymi nie gadam. Codziennie tak  robię :classic_wacko:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, każda  cię odrzuciła bez rozmowy, mimo że jak sam określasz masz super charakter. Nawet koleżanki z klasy, uczelni czy z pracy, które znały cię latami nie gadały z Tobą, bo jesteś przeciętny, a jak powrzechnie wiadomo od przeciętnych się nawet notatek nie bierze i odmawia współpracy nawet na żądanie szefa, nie szefie, bo ja z przeciętnymi nie gadam. Codziennie tak  robię :classic_wacko:

 

 

Już ci odpisałem w tamtym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co do użytkownika "taki obraz wasz vel vvv vel 1000 innych nicków"

Następna... Nie jestem vvv, już wystarczy, że mnie z arysto kojarzyłyście.

 

Jest strasznie mało elastyczny w tych wypowiedziach. To, że jest monotematyczny to nie problem, ale chodzi o to, że te wszystkie informacje przekazuje w bardzo schematyczny sposób - ciągle powtarza to samo, SŁOWO w SŁOWO. Normalna osoba potrafi skonstruować jedną treść na różne sposoby - on nie.

Potrafię pisać na różne sposoby.

 

Już sobie wyobrażam spotkanie z nim i ton jego głosu - pewnie byłby ekspresyjny niczym translator "Ivona" 🙂

To źle sobie wyobrażasz.

 

Przede wszystkim, są bardzo nachalne.  Nie wyczuwają kompletnie mowy ciała i gestów, nie potrafią jej czytać. Sami również nie są w stanie się w ten sposób komunikować. Jak nie powie się takiej osobie wprost np. "Nie chcę z Tobą gadać, spier...dalaj", to ona kompletnie nie zauważy innych oznak, które wskazują na brak zainteresowania.

Ten opis kompletnie do mnie nie pasuje. Bez problemu wyczuwam, kiedy ktoś nie chce ze mną rozmawiać.

 

Takie osoby nie wzbudzają zaufania, bo zwyczajnie nie potrafią uzewnętrznić swoich emocji a to jest jakby nie patrzeć, podstawa w relacjach międzyludzkich. Niestety jego głównym problemem nie jest domniemany Asperger, tylko pycha i wybujałe ego. Dopóki nie zasugeruje się opiniami innych i sam nie poszuka w sobie wad, tylko dalej będzie zgrywał "ideała", dopóty nic w jego życiu się nie zmieni.

Nie zgrywam ideała i stosuję się do rad innych. W realu wiele osób mówi mi, że jestem normalny i dziwią się, dlaczego jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, każda  cię odrzuciła bez rozmowy, mimo że jak sam określasz masz super charakter. Nawet koleżanki z klasy, uczelni czy z pracy, które znały cię latami nie gadały z Tobą, bo jesteś przeciętny, a jak powrzechnie wiadomo od przeciętnych się nawet notatek nie bierze i odmawia współpracy nawet na żądanie szefa, nie szefie, bo ja z przeciętnymi nie gadam. Codziennie tak  robię :classic_wacko:

 

 

Specjalnie odpiszę ci jeszcze raz, by spamu w tamtym wątku nie robić:

 

Tak, każda  cię odrzuciła bez rozmowy, mimo że jak sam określasz masz super charakter. Nawet koleżanki z klasy, uczelni czy z pracy, które znały cię latami nie gadały z Tobą, bo jesteś przeciętny, a jak powrzechnie wiadomo od przeciętnych się nawet notatek nie bierze

 

 

No właśnie nie znały mnie latami, bo nie zamieniły ze mną ani jednego słowa, o notatki też nie prosiły.

 

odmawia współpracy nawet na żądanie szefa, nie szefie, bo ja z przeciętnymi nie gadam. Codziennie tak  robię :classic_wacko:

W pracy nie mam dziewczyn w swoim wieku. Te, które są, mogłyby być moimi matkami i nie mają problemu, by ze mną rozmawiać i wiedzą, że jestem normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A ta dalej swoje. Ciągle jedno i to samo, kobiety idealne, a mężczyźni do dupy xD

Są mężczyźni, którzy mają zasady i nie zdradziliby nawet jakby mieli 300 okazji.

No właśnie nie z d, tylko z życia.

 

Jakie prześmiewcze reakcje?

Co? xD

Twój błąd.

Tak, tak, ten słynny niezawodny radar w oczach, którym kobiety wykrywają niefajnych facetów, a jakimś dziwnym trafem potem zostają samotnymi matkami xD

,,Twój błąd" - chyba szczęście.

 

No właśnie takie prześmiewcze reakcje jak napisałeś na dole z tymi samotymi matkami kończąc na ,,XD" Czy któraś z kobiet która nie miała szczęścia w miłości pisze w każdym wąku i śmieje się z marnych sytuacji facetów,którym się nie udało (np. facet z dzieckiem?) bo ja tego nie widzę? A Ty musisz w każdym temacie dop.i.erdolić i Ty się zwiesz dobrym i uj wie co jeszcze. Nie ma dla Ciebie usprawiedliwienia na to że nie miałeś dziewczyny. Albo z natury jesteś dobry albo nie. Krótka piłka. A nie że przez nie. Ostatecznie żegnam chłodno

 Obyś nigdy takiej dobrej nie znalazł bo nie zasługujesz. Straszny typ z Ciebie tak naprawdę w środku. I skończ już pisać jaki to Ty nie jesteś,wszyscy widzą jaki jesteś więc już pisać nie musisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może inaczej, wierność partnera nie ma znaczenia dla kobiety przy ocenie atrakcyjności partnera, ale może być punktem zaczepienia dla kobiety aby nie podać prawdziwych przyczyn dlaczego mężczyzna przestał być dla niej atrakcyjny. kobieta wybaczy zdradę atrakcyjnemu dla niej mężczyźnie, ale temu który takim nie jest nie wybaczy.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

,,Twój błąd" - chyba szczęście.

Nie.

 

No właśnie takie prześmiewcze reakcje jak napisałeś na dole z tymi samotymi matkami kończąc na ,,XD" Czy któraś z kobiet która nie miała szczęścia w miłości pisze w każdym wąku i śmieje się z marnych sytuacji facetów,którym się nie udało

Tak, prawie w każdym wątku jest najeżdżanie na facetów i śmianie się z ich rzekomej beznadziejności.

 

Albo z natury jesteś dobry albo nie.

No i ja jestem.

 

Obyś nigdy takiej dobrej nie znalazł bo nie zasługujesz.

Zasługuję, zasługuję. I znajdę taką, ale raczej nie w Polsce. Za granicą poznałem wiele kobiet, które nie patrzyły na wygląd i mają zupełnie inne zdanie na mój temat.

 

I skończ już pisać jaki to Ty nie jesteś,wszyscy widzą jaki jesteś więc już pisać nie musisz. 

No właśnie nie. Wszyscy widzą mój kafeteryjny obraz, a nie prawdziwego mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie.

Tak, prawie w każdym wątku jest najeżdżanie na facetów i śmianie się z ich rzekomej beznadziejności.

No i ja jestem.

Zasługuję, zasługuję. I znajdę taką, ale raczej nie w Polsce. Za granicą poznałem wiele kobiet, które nie patrzyły na wygląd i mają zupełnie inne zdanie na mój temat.

No właśnie nie. Wszyscy widzą mój kafeteryjny obraz, a nie prawdziwego mnie.

To zapier.dzielaj za tą granicę i przestań jęczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszyscy widzą mój kafeteryjny obraz, a nie prawdziwego mnie.

bo jesteś pierdoIonym ćwokiem który irytuje nawet facetów. Zakłamana dwulicowa kurva która ma zespół cieśni nadgarstkowej od trzepania swojego kucyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To zapier.dzielaj za tą granicę i przestań jęczeć

Do reszty posta już się nie umiałaś odnieść?

Tak, bardzo chętnie, już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

bo jesteś pierdoIonym ćwokiem który irytuje nawet facetów.

Facetów nie, co najwyżej białorycerzy.

 

Zakłamana dwulicowa kurva która ma zespół cieśni nadgarstkowej od trzepania swojego kucyka.

Ja trzepać nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do reszty posta już się nie umiałaś odnieść?

Tak, bardzo chętnie, już niedługo.

A co się mam odnosić jak jesteś typowym ciamajdą w dodatku z wybujałym ego bo mu sie należy,bo on musi mieć kobietę i koniec. I będzie cisnąć po kobietach bo biedny dostał kosza. No koniec świata. Chciałabym mieć takie problemy. Naprawdę. A nie każdemu pisana jest miłość,im szybciej to zrozumiesz tym lepiej. Kuźwa nawet faceci bezzębni z zakolami jak widzę mają laski,a Ty żadnej nie możesz mieć? No to z Tobą już musi być tak źle nie tylko z wyglądu a charakteru. I nie wciskaj wszystkim jaki Ty jestes dobry i że bawimy się w psychologa. Czytać Ci w myślach nikt nie musi żeby stwerdzić ekhem wiadomo co,mózgowe.

 

To powodzenia. Jestem pewna że zaraz napiszesz znów o kobietach...z zagranicy 😏

Bez pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takiego pierdoIenia jakie serwuje vvv i "taki obraz wasz" to ja dawno nie czytałem. Moim zdaniem powinniście we dwóch udać sie na randke. Dwa incele sobie ponarzekają na to, że baby nudziarzy nie chcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A co się mam odnosić jak jesteś typowym ciamajdą

Błędna diagnoza.

 

w dodatku z wybujałym ego bo mu sie należy,bo on musi mieć kobietę i koniec.

Nie uważam, że mi się należy.

 

I będzie cisnąć po kobietach bo biedny dostał kosza.

Nie. Gdybym raz dostał kosza, to ok. Ale jeżeli odrzuca mnie każda kobieta bez poznawania charakteru, to już nie ok.

 

Chciałabym mieć takie problemy.

Nie chciałabyś, uwierz. Nie ma nic gorszego niż samotność przez całe życie. Tylko tego brakuje mi do pełni szczęścia.

 

A nie każdemu pisana jest miłość

Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Miłość jest pisana max 5% społeczeństwa. Reszta, nawet jeśli jest w związkach, to jest niekochana.

 

Kuźwa nawet faceci bezzębni z zakolami jak widzę mają laski

Ciekawe gdzie, bo codziennie idę ulicą i nie widziałem ani jednej takiej pary.

 

No to z Tobą już musi być tak źle nie tylko z wyglądu a charakteru.

Może i jest ze mną źle z charakteru, nie mnie to oceniać, ale nie zmienia to faktu, że charakter nie miał żadnego wpływu na to, że jestem sam, bo, jak już pisałem wiele razy (a wy dalej tego nie zrozumieliście), żadna tego charakteru nie poznała.

 

Czytać Ci w myślach nikt nie musi żeby stwerdzić ekhem wiadomo co,mózgowe.

Tak, psychologowie nic nie wykryli, ale ekspertka z internetu wie lepiej.

 

Bez pozdrowień

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja uważam że należy odróżnić kobietę z wartościami, uczuciową z zasadami od tych dla których uczucia nic nie znaczą, a liczy się tylko ilość partnerów.

Zgadzam się, tylko że tych pierwszych jest garstka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Racja ale to nie oznacza że ich w ogóle nie ma. "Nie mierz wszystkich jedną miarą bo sam będziesz nią mierzony"

Ja to od razu odróżniam takie lafiryndy 😉

Nie mierzę. Wiem, że są też te normalne, ale mieszczą się w granicach błędu statystycznego, więc je pominąłem. Nie o nich jest ten temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znałam takiego wiernego...klamca tchórz manipulant wciągający ludzi w swoje gierki ,wiecznie jęczący i niezdecydowany a z obiektu swoich uczuć robiący wariatkę bo nie umiał zachować się jak facet....dziękuję bardzo za takich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dlatego skup się na tych które Cię interesują, a nie będziesz przyciągał tych wybrakowanych. 

Skupiam się, ale jeszcze takiej nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chłopcy, Wy to kurczę w butach do nieba pójdziecie! Macie moje słowo honoru! Chyba nawet sam Bóg nie sprosta Waszym oczekiwaniom.

Moje oczekiwania akurat łatwo spełnić, bo nie są wygórowane.

 

Chyba źle szukasz albo chodzisz innymi ścieżkami. Ja wiem że chcielibyśmy wszystko od razu ale czasem potrzeba cierpliwości i nieustannej pracy w poszukiwaniu czegoś czego poszukujemy. Powodzenia 🙂

Dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

uważany jest za pizzde i pantofla, nie jest szanowany, taki samiec bezjajowy, to jest przykre

Prawda nad prawdami. 

Powiem Ci brutalnie. Takie jest życie. 

Ludzie ogólnie wolą chamów, prostaków. 

Wrażliwi ludzie to ideały na popychle. 

To bardzo przykre ale takie są fakty. 

I tak samo kobiety wrażliwe nie mają powodzenia. 

Paradoks, którego nigdy nie ogarnie mój mózg. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Prawda nad prawdami. 

Powiem Ci brutalnie. Takie jest życie. 

Ludzie ogólnie wolą chamów, prostaków. 

Wrażliwi ludzie to ideały na popychle. 

To bardzo przykre ale takie są fakty. 

I tak samo kobiety wrażliwe nie mają powodzenia. 

Paradoks, którego nigdy nie ogarnie mój mózg. 

 

Nie no bez przesady, znajdą się gdzieś ludzie, którzy docenią osoby wrażliwsze, gdzieś są Ci, którzy nie idą za tym co wszyscy. 

Jednak...większość właśnie bardziej szanuje chamy? Może szanuje to nie jest zbyt odpowiednie słowo. Inaczej, wielu osobom zależy im, żeby cham czy tam badboy, badgirl docenił/a starania, których nie docenią. A potem mamy forum jak kafeteria i forum jak braciasamcy i facet i kobieta, oboje się nie moga dogadać, oboje się obrzucają obłotem, oboje się nie rozumieją i oboje sądzą że płeć przeciwna jest taka, taka i owaka. Kobiety że wszyscy faceci to zdrajcy, kłamcy i oszuści, natomiast faceci na forach że kobiety to wyrachowane księżniczki, które od dziecięcych lat sa uczone jak kraść panu "miliony, kokosy" zarobione ciężką pracą bo jak jedna zapytała na x spotkaniu ile zarabia to na pewno każda będzie o to pytać,na pewno wszystkie chcą okraść i najlepiej niech wszystkie się nie pokazują na oczy bo on ma ich dość.

A gdyby tak właśnie zacząć widzieć innych ludzi wokół siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×