Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karusssia

BOLĄCA ŁECHTACZKA

Polecane posty

Czesc dziewczyny,

nie wiem czy wybralam dobra kategorie, ale zadna lepiej nie pasowała do mojego tematu.

Wczoraj kochalam sie ze swoim facetem, on zadowalał mnie reka, a ze jestem dosyc wymagajaca i nie tak szybko osiągam orgazm to troszke czasu minelo jak smyral mnie tam palcami.

Dzis podczas prysznica kiedy probowalam sie umyc tam na dole bardzo bolala mnie łechtaczka.Sam dotyk sprawiał jakbym juz z jednej strony osiągała orgazm a z drugiej strony powodowało to bol.Przyjrzalam sie i po jednej stronie łechtaczki mam jakby starty naskórek.Na poczatku myslalam ze to jakis bąbelek lub cos podobnego ale po chwili zauwazylam ze to po prostu starty naskórek, to miejsce jest bardzo czerwone i wrażliwe na dotyk.Jak myślicie, czy to moze byc przez wczorajsze igraszki czy moze jednak moze byc tego jakis inny powod i powinnam isc do ginekologa czy poczekac az samo sie zagoi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No skoro to wyczułaś po igraszkach, no to raczej od tego. Myślę że musisz poczekać ewentualnie posmarować jakaś maścią żeby się szybciej wygoiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×