Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
G0ŚĆ

Cieszę się, że nauczyłem się nie ufać ludziom

Polecane posty

Kiedyś ufałem ludziom i spotykało mnie z tego powodu wiele przykrości. Długo pracowałem nad tym, żeby przestać komukolwiek ufać i wreszcie mi się udało. Nie wierzę w żadnego słowo kogokolwiek i w zasadzie zanim ktoś mnie oszuka lub skrzywdzi, jestem już na to przygotowany, tak żeby w takiej sytuacji od razu obronić się z całą stanowczością.

Czy komuś z was też udało się nauczyć przestać ufać ludziom?

Mi,oszukali mnie i wpędzili w ciężka wieloletnią chorobę wszyscy z najbliższego otoczenia-matka rodzeństwo facet którego kiedyś kochałam i zaufałam mu,ludzie obcy których ten tchórz i manipulant wciągał w kłamstea..zniszczyli mnie psychicznie,nie wierzę już nikomu oprócz moich dzieci 

Ja się podpisuje całym ciałem!

Kiedyś dobra, naiwna, wierzącą w przyjaźń i miłość bezinteresowną,dawałam masę uczuć, bliskości, pomocy, bezpieczeństwa, wsparcia. 

Samo dobro ludzkie. 

Ile siebie oddałam tym, którzy byli dla mnie ważni. Koleżanki, mężczyźni.

I wiesz co? 

Wykorzystywano mnie dla korzyści. Za każdym ale to za każdym razem dostałam tak ostro po d. upsku mocnego kopa, że ledwo się pozbierałam!

Skonczyłam depresją i długą samotnością. 

Jak jest teraz? 

Mam 2 prawdziwych przyjaciół i tylko z nimi się kontaktuję. Resztę p ieprze po całości! 

Nie jestem już naiwna, z góry nastawiam się na wredote nie czlowieka, przestałam szukać przyjaźni, miłości. 

Nie to nie! 

A pocałujcie mnie!! 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się