Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majlosz121

Jedyna skuteczna metoda na schudnięcie!

Polecane posty

Jako, że czytając forum natrafiłem na wiele dietetycznych tragedii chciałbym tutaj uświadomić kilka osób w kwestii diety. Jeśli chodzi o dietę są 3 NAJWAŻNIEJSZE kwestie, których musimy się trzymać podczas odchudzania. Nie są to spalacze tłuszczu, nie są to leki hamujące apetyt, ani leki zmianę myślenia o jedzeniu. Jedzenie jest wspaniałe i trzeba z nim żyć jak najlepiej. Jeśli chodzi o samą dietę nie będę się tutaj rozpisywał bo nie po to ten post jest. Jeśli chcecie schudnąć 20-30 kg w miesiąc TO NIE JEST TO MOŻLIWE, od razu mówię!

CZYNNIKI NA, KTÓRE TRZEBA ZWRÓCIĆ UWAGĘ TO:

1. Zapotrzebowanie kaloryczne - najważniejszy czynnik! (należy obliczyć sobie swoje zapotrzebowanie kaloryczne tzw. zero kaloryczne! Następnie od zera kalorycznego odjąć ilość kalorii w zależności od ilości aktywności fizycznej w ciągu dnia)

2. Makroskładniki - podczas odchudzania należy trzymać pewnych wytycznych jeśli chodzi o makroskładniki (tj. białko, węglowodany, tłuszcze), najważniejszym podczas zrzucania zbędnych kg. jest białko (jeśli będziecie chcieli napiszę jak liczyć zapotrzebowanie oraz ile białka dostarczać, jak liczyć).

3. Aktywność fizyczna - podczas zrzucania kilogramów trzeba być w dobrych stosunkach z aktywnością - takim minimalnym warunkiem jest 10 tysięcy kroków, dla zachowania ruchowości, oczywiście warto dorzucić ćwiczenia siłowe ale o tym głębszy temat to poruszenia! 

Nie warto nastawiać się na efekty z dnia na dzień, dieta ma być stylem życia, nie ograniczeniem go!  PONIŻEJ KONKURS, KTÓRY MOŻE UŁATWIĆ WAM DROGĘ DO UPRAGNIONEJ WAGI!

Poza tym, polecam aktualnie fajny konkursik, jeśli chodzi o sport to super sprawa. Można wygrać kartę Multisport, która umożliwia wejście na różne obiekty sportowe! Polecam. Podsyłam linka do stronki  www.multisportwygraj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie figurena pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×