Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cecysssia

Ile placicie za prad ?

Polecane posty

Czesc.

Ciekawi mnie ile innym wychodzi za prad ? Rachunki mam co 2 miesiace. Oprocz ogrzewania i cieplej wody wszystko jest na prad. Mieszkanie ma 60 m. 2 dorosle osoby plus dziecko.Nie pracuje takze prawie caly dzien jestem w domu z dzieckiem.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo to wiecej placisz bo teraz przyszedl Nam rachunek na 158 zl. 😕 a zawsze bylo okolo 145 zl....a sadzilam,ze to my za duzo zuzywamy pradu dlatego zapytalam sie...moze jeszcze ktos sie  wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byc moze ale tez gotuje, codziennie  badz co 2 dni ale mamy taryfe i staram sie wtedy gotowac,prac,odkurzac, laduje tel,i laptopa ....z poczatku taryfa mnie denerowala bo musialam o okreslonych godz. gotowac itp.ale przyzwyczailam sie. Wynajmujemy mieszkanie . 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 5 osób, 4 dorosłe + dziecko, dom 200m², plus garaz a mąż ma spawarki, szlifierki i inne rzeczy i tam spędza popołudnia -dla frajdy, także ma energochłonne hobby. Płaciliśmy ok 1900zl na rok (wspólny licznik na dwie rodziny) i dzieliliśmy się na pół. Są dwie kuchnie (każda indukcyjna) dwie lodówki, dwa piekarniki. No poprostu dwa osobne mieszkania. Woda ciepła latem z solarów, zima ogrzewanie węglem. W tym roku naszczescie odpadnie wogole  to bo zainwestowałam kupę hajsu w panele fotowoltaiczne . Jak ich wichura nie zmiecie z dachu to za 13 lat może się zwroca 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

pinkblondi - malo placicie za prad 😮 szok....

 

Leżaczek  - a Ty wynajmujesz mieszkanie skoro pytasz sie jak sparwdzic czy jest taryfa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cecysssia - sama nie wiem czy mało znajomi raczej płacą mniej ale fakt, że za mieszkania ok 50m².

Za to za wodę i ścieki ponad 500 zł na 3 miesiące O_O to jest strasZne, mamy ogromną stawkę za ścieki, najwyższą w okolicznych gminach .Naszczescie też na pół z rodzicami się dzielimy. Myślę o studni głębinowej coraz  częściej. W razie kataklizmu będę mieć swoją wode i swój prad 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×