Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karusssia

Gasnące uczucie

Polecane posty

Witam, jestem w krotkim zwiazku ze swoim chlopakiem,ale od poczatku byl ten zwiazek bardzo wybuchowy, ciagle sie klocilismy, wiele razy godziliśmy, musieliśmy sie docierać.Teraz jestesmy po poważnej klotni, nie widzielismy sie miesiac i przez ten czas praktycznie codziennie klocilismy sie w wiadomościach wylewając swoje zale.Widzislismy sie wczoraj i bylo bardzo dziwnie.Momentami czulam sie jakbym widziala go po raz pierwszy i nie wiedzialam co powiedziec.Chodzi mi ze jakby nawet nie czulam potrzeby dzielenia sie z nim jakimis informacjami,nowościami no jak to bywa podczas rozmowy.Bardzo mocno go kocham, bardzo zalezy mi zeby odbudować ten zwiazek a raczej po prostu naprowadzić go na prostą.Chcialabym z nim byc jak najdluzej, wyobrazam sobie z nim przyszlosc dzieci slub itp ale dziwnie czuje sie teraz w jego towarzystwie...troche obco(?)

macie jakies rady jak wzniecić ten płomień w zwiazku na nowo?nie chodzi mi o sprawy seksualne bo to zawsze dobrze u nas dzialalo a bardzisj mam na mysli co moge zrobic zeby poczuł ze mi zalezy, ze chce aby bylo lepiej, jakie zachowania?gesty?jakie wiadomosci chcielibyście przeczytac panowie od swoich kobiet?ja po prostu nie jestem i nigdy nie bylam taka slodka dziewczyna ktora wisiała na szyi faceta i obdarowywała go całusami i trudno mi cos wymyslec.On czesto mi mowil ze chcialby zebym czasami po prostu podeszla i go przytuliła czy dala buziaka ale ja nie wiem czemu nie odczuwam takiej potrzeby mimo ze bardzo mocno go kocham wiec na pewno sie ucieszy gdy zobaczy jakas zmiane,prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

A on sam przytula cię?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Proponuje się przemóc i zacząć przytulać, gdy jesteście sami. Na początku będzie dziwnie, ale potem przyzwyczaisz się i z każdym dniem będzie ci łatwiej i przyjemniej ,naturalnie🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazdy facet lubi co innego to zalezy od wielu czynnikow. Ale kazdy mily gest i poswiecenie bedzie was przyblizac. Po pierwsze radze wam ograniczac klotnie, przemienic je w dyskusje czyli bez podnoszenia glosu czy bluznierstw. Po drugie spedzajcie ze soba duzo czasu. Odstawcie znajomych i inne ...y na bok bo to zawsze sie znajdzie a drugiej polowki mozesz szukac cale zycie. Co do milych gestow to moze ugotuj cos dla niego albo zapros go do restauracji czy moze idzcie do kina na jakis film? Albo klasycznie idzcie w piatek do baru urznijcie sie mocno i kochajcie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
 

Mówisz że bardzo go kochasz ale nie chcesz się do niego przytulić itd to dziwnie ta twoja miłość wygląda według mnie to sama nie wiesz albo nie jesteś do niego przekonana . Zazwyczaj jak się uczucie wygasa to właśnie jedna ze stron się oddala bo nie sprawia jej to przyjemności tutaj tak to wygląda.

Nie każdy jest typowy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×