Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Shy89

Nier贸wne traktowanie w pracy

Polecane posty

Hej 馃檪

Pracuj臋 na recepcji. Razem ze mn膮 2 jeszcze inne dziewczyny. Ka偶da z nas ma przydzielon膮 inn膮 recepcj臋. To co dalej napisz臋 mo偶e si臋 wydawa膰 drobnostk膮, ale zapewniam, 偶e wyka艅cza psychicznie na聽d艂u偶sz膮 met臋. Mamy mniej wi臋cej takie same obowi膮zki lecz czasem zdarza si臋, 偶e trzeba wspom贸c inn膮 recepcj臋 lub zosta膰 d艂u偶ej. Wynagrodzenie mamy takie samo.聽

Opisz臋 nas pokr贸tce bo to raczej wa偶ne.聽

Daria - z zachowania i z wygl膮da dziewczyna jak z instagrama. Wysoko nosi g艂ow臋 cho膰 studi贸w nawet nie ma. Mieszka niedaleko miejsca pracy. Zdarza si臋 jej sp贸藕ni膰 bo... zabalowa艂a.聽

Ma w pracy fory. Nikt si臋 jej nie czepia.聽

Marysia - prosta dziewczyna, kt贸ra sporo doje偶d偶a do pracy tak jak ja. Pomocna i uleg艂a, co jest wykorzystywane do cna. Nie dogadujemy si臋 super bo lubi 艣ciemnia膰 i plotkowa膰.聽

Ja - mi艂a i pouk艂adana. Niestety te偶 ma艂o asertywna. Lubi臋 spok贸j i dobr膮 atmosfer臋. Nie lubi臋 k艂贸tni ale niesprawiedliwo艣膰 i nier贸wno艣膰 doprowadzaj膮 mnie do bia艂ej gor膮czki.

Mam do艣膰 tego, 偶e tylko ja i Maria wykonujemy od czasu do czasu dodatkowe obowi膮zki mimo 偶e mamy d艂ugi i kiepski dojazd a Daria posiedzi u siebie i do domku.聽

Ewidentnie jest faworyzowana a nasi prze艂o偶eni to m臋偶czy藕ni i zawsze maj膮 dla niej wyt艂umaczenie. Nigdy si臋 na ni膮 nie skar偶膮. Raz mia艂a wtop臋 ale kto si臋 tym przej膮艂...

Co mog臋 zrobi膰 w tej sytuacji?聽

Ja nie jestem z tych co si臋 podlizuj膮 albo wykorzystuj膮 urod臋. Po prostu robi臋 co do mnie nale偶y.

Skar偶y膰 si臋 na dyskryminacj臋?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×