Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ladylady

Lajkujemy.pl - oszuści!!!

Polecane posty

Jeżeli ktokolwiek chciałby skusić się na wykupienie follow ze strony lajkujemy.pl gorąco nie polecam! Oszuści i nic więcej. Rzeczy które zakupiłam znikają równie szybko  jak się pojawiły. Według ich tłumaczenia konta nie są ich i nikogo nie zatrzymają na siłę. Śmiech na sali. Szkoda że pieniądze trzymają na siłę bo zwrotu się nie mogę doczekać 😂 lepiej bawić się w follow4follow niż płacić oszustom. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie sobie lajków jest żałosne, nawet mi nie szkoda takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te ich 'tłumaczenia' są akurat na miejscu. Jak wrzucasz byle co to pewnie nie tylko od nich followersi Ci uciekają. Ja z nimi jakoś od 2 miesięcy współpracuję, praktycznie żadnych spadków, profil prowadzę regularnie i w ogóle jest super. Opinie lajkujemy.pl są bardzo dobre u nich na stronie i ode mnie też mają super opinię. Baw się w follow4follow, powodzenia 😂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z poprzednikiem. Ich usługi są super. Zamawiam już czwarty raz w ciągu 2 tygodni. Znikanie? Dobre sobie, bo mi jakoś nic nie znika. Mam nadzieję, że coś zrobią z tym tematem. Ja bym sobie nie dał żeby tak o mnie bezpodstawnie pisali.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×