Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Weraq21

Facet ogląda się za innymi

Polecane posty

Mój facet notorycznie gapi się na inne laski, w mojej obecności. Gorzej nawet komplementuje ich tyłki i urodę. Szlak mnie trafia. Mnie nie prawi komplementów, nie zachwala. Może to typowe zachowanie samców a może powinnam sobie dać z nim spokój? 

To trochę brak szacunku i zwracania uwagi na twoje uczucia. Mówiłaś mu, że to nieodpowiednie zachowanie?

PS. Szlag

Facet z klasą robi to tak aby jego kobieta nie zauważyła tego ,ale ,że ...kobiety to widzą (taki zmysł ) to nalezy nie patrzeć ,albo skomentować urodę kobiety w taki sposób by jego kobieta poczuła się ważniejsza,lepsza ,ładniejsza-ale to sztuka i ryzykowne działanie ,bo łatwo wpaść że się udaje i kłamie . 

Brak szacunku 

Tu się zgadzam. Może mu po prostu nie zależy aż tak na Tobie. 

• Like 1

On to robi źle. Powinien, po wybraniu obiektu do oglądania(np tyłka, cyckow), wybrać dwa dodatkowe obiekty A i B, pomiędzy którymi obiekt docelowy się znajduje. Wystarczy tylko wodzić wzrokiem od A do B, by ciagle zahaczać o obiekt docelowy.

Natomiast wszelkie uwagi przy damie o innych kobietach są niedopuszczalne.

• Like 1

Miałam sytuację taką, spotykałam się z facetem pół roku, swoimi zagrywkami tego typu sprawiał, że nie czułam się ani ważna ani doceniana. Zniechęcał mnie do siebie stałe. Uznałam że taki związek sensu nie ma. 

• Like 1

Tu się zgadzam. Może mu po prostu nie zależy aż tak na Tobie. 

Tez sadze ze mu nie zależy, gdyby był w Tobie zakochany to byłby zapatrzony glownie w Ciebie i kompleks to walny Cie. Pewnie jest z Toba z braku laku, jesteś jego zapchajdziura a jak pozna ,,lepszą" to Cie zostawi. A Ty nie odplacalas mu się tym samym? Powinnas Tez oglądać się za gscetsmi i tymi przystojniejszymi się zachwycać, komplementowac. A na koniec unkec sie honorem i kopnąć w d...e tego faceta zanim...on to zrobi z Toba.

• Like 1

Mój facet notorycznie gapi się na inne laski, w mojej obecności. Gorzej nawet komplementuje ich tyłki i urodę. Szlak mnie trafia. Mnie nie prawi komplementów, nie zachwala. Może to typowe zachowanie samców a może powinnam sobie dać z nim spokój? 

Typowe zachowanie to dyskretnie gapienie się bez głośnych komentarzy.  Daj sobie z nim spokój jeśli ci to przeszkadza. 

Tez sadze ze mu nie zależy, gdyby był w Tobie zakochany to byłby zapatrzony glownie w Ciebie i kompleks to walny Cie. Pewnie jest z Toba z braku laku, jesteś jego zapchajdziura a jak pozna ,,lepszą" to Cie zostawi. A Ty nie odplacalas mu się tym samym? Powinnas Tez oglądać się za gscetsmi i tymi przystojniejszymi się zachwycać, komplementowac. A na koniec unkec sie honorem i kopnąć w d...e tego faceta zanim...on to zrobi z Toba.

Kobieta skrzywdzona 🙂 

Kobieta skrzywdzona 🙂 

Hehee Skąd ten wniosek? A co, nie prawdę pisze? Aa bo Ty pewnie jesteś męskim.hipokryta i uwazasz ze to normalne ze facet co chwile ogląda się za innymi i komentuje ich tylki do swojej dziewczyny? Bo przeciez ,, taka wasza natura prawda"? A gdyby to samo kobieta robiła to wjechaloby wam na ego i byłoby oburzenie 😂

Hehee Skąd ten wniosek? A co, nie prawdę pisze? Aa bo Ty pewnie jesteś męskim.hipokryta i uwazasz ze to normalne ze facet co chwile ogląda się za innymi i komentuje ich tylki do swojej dziewczyny? Bo przeciez ,, taka wasza natura prawda"? A gdyby to samo kobieta robiła to wjechaloby wam na ego i byłoby oburzenie 😂

Wniosek stąd, że jesteś nastawiona negatywnie. Skoro nie jesteś feministyczną lesbijką, która najchętniej skopałaby mi jaja to musisz mieć po prostu złe doświadczenia 😋 

Wniosek stąd, że jesteś nastawiona negatywnie. Skoro nie jesteś feministyczną lesbijką, która najchętniej skopałaby mi jaja to musisz mieć po prostu złe doświadczenia 😋 

hehe doobre...A gdyby to samo robiła Twoja dziewczyna i zachwycała się tylkami i bicepsami obcych facetów, co chwile się za nimi ogladala i komentowala, to nie bylbys nastawiony negatywnie? Ciekawe 😂. Pewnie byś pomyślał ze moze jest z Toba bo nie trafił jej się lepszy i to samo moze pomyśleć autorka.

Masz ulomnego faceta. Każdy się gapi ale nie każdy robi to ostentacyjnie i ni3 każdy komentuje jak typowy jełop. Twój to jełop.

• Like 1
  • Haha 2

Myślę że nie ma co kopać po jajach za takie zachowania. Najlepiej od razu za te jaja powiesić😂

• Haha 3

Buraka kopnąć w dupę niech idzie do tych co się na nie gapi i chwali je. Facet jak nie docenia tego co ma powinien stracić. 

• Like 1
  • Haha 1

hehe doobre...A gdyby to samo robiła Twoja dziewczyna i zachwycała się tylkami i bicepsami obcych facetów, co chwile się za nimi ogladala i komentowala, to nie bylbys nastawiony negatywnie? Ciekawe 😂. Pewnie byś pomyślał ze moze jest z Toba bo nie trafił jej się lepszy i to samo moze pomyśleć autorka.

Pomyślałbym, że trafiłem na dziewczynę wypełnioną testosteronem 🙂 A tak na poważnie nie byłbym z nią i to doradziłem też Weraq21. Tak? 🤔

Myślę że nie ma co kopać po jajach za takie zachowania. Najlepiej od razu za te jaja powiesić😂

Byłaby szkoda. Dobry materiał genetyczny  mógłby przepaść  😉

• Haha 1

Byłaby szkoda. Dobry materiał genetyczny  mógłby przepaść  😉

A to zmienia postać rzeczy 😅

• Haha 1

normalnemu, zdrowemu facetowi podobają się inne laski, taka natura.... co innego komentować inne laski gdy jest z tobą, bo wiadomo że to powoduje że czujesz się jak kompletne gòwno i zero, ale to błąd młodych lat, bo zakładam że to młody facet poniżej 30stki i nie przychodzi mu do głowy co ty czujesz a ty mu o tym nie powiesz. Faceci do pewnego wieku są straszni egoiści, ale to samo z pannami. Poszukaj starszego albo poczekaj z 10 lat aż mu się napatrzy na inne laski i mu będą obojętne. Twój wybór.

On to robi źle. Powinien, po wybraniu obiektu do oglądania(np tyłka, cyckow), wybrać dwa dodatkowe obiekty A i B, pomiędzy którymi obiekt docelowy się znajduje. Wystarczy tylko wodzić wzrokiem od A do B, by ciagle zahaczać o obiekt docelowy.

Natomiast wszelkie uwagi przy damie o innych kobietach są niedopuszczalne.

Bo to młody szczyl i amator, więc robi co robi.

• Thanks 1

Facet musi dojrzeć do niezauważania innych lasek, to przychodzi z wiekiem i emocjonalnym przywiązaniem do kobiety z którą jest. Po prostu wiedząc co ma i co może stracić przestanie robić swojej kobiecie coś co ją rani, nawet gdy zwykle jest to nieświadome to zacznie myśleć nim coś palnie.

Tutaj widać wielką hipokryzję facetów. Laska 2 sekundy przywitała się z przyjacielem - ,,przylizała się już z ni,pewnie się przespali. Powiedz jej że Ciebie to rani,nie warto być z taką".

Facet ogląda się za innymi laskami co chwilę a dokładnie na cycki i tyłek będąc ze swoją - ,,nieee no to normaaalne,że podobają się inne laski :v Tobie to przeskadza? Kobieta skrzywiona " I skąd kobieta ma wiedzieć czy czasem on nie myśli o zdradzie? :)

Taka tam mała hipokryzja :v Co z tego że kobieta to widzi i kobietę rani :v ważne że ,, ona rani bo przywitała się na 2 sekundy z przyjacielem i z taką nie warto być bo to zło" :v

Tutaj widać wielką hipokryzję facetów. Laska 2 sekundy przywitała się z przyjacielem - ,,przylizała się już z ni,pewnie się przespali. Powiedz jej że Ciebie to rani,nie warto być z taką".

Facet ogląda się za innymi laskami co chwilę a dokładnie na cycki i tyłek będąc ze swoją - ,,nieee no to normaaalne,że podobają się inne laski :v Tobie to przeskadza? Kobieta skrzywiona " I skąd kobieta ma wiedzieć czy czasem on nie myśli o zdradzie? 🙂

Taka tam mała hipokryzja :v Co z tego że kobieta to widzi i kobietę rani :v ważne że ,, ona rani bo przywitała się na 2 sekundy z przyjacielem i z taką nie warto być bo to zło" :v

Dokładnie, hipokryci i tyle. A juz największą hipokryzją to w stylu ,,jak ja zaliczyle dużo lasek to jestem macho, to takie normalne ze zaliczam chętne laski, ale jak kobieta miała jakies przygody seksualne to jest k...a.". 

Napisano (edytowany)

Dokładnie, hipokryci i tyle. A juz największą hipokryzją to w stylu ,,jak ja zaliczyle dużo lasek to jestem macho, to takie normalne ze zaliczam chętne laski, ale jak kobieta miała jakies przygody seksualne to jest k...a.". 

bo ,,taka ich natura"gorszej wymówki nie słyszałam na zezwolenie na zdrady czy rozwiazłość. 

A czytałas post w którym facet był oburzony że jego dziewczyna uściskała na 2 sekundy przyjaciela? xD jacy oni byli oburzeni że proponowali ją odpuścić albo pogadac bo to ,,rani" xD Ale na patrzenie na inne laski i wyobrażenie sobie tego i owego nie rani,gdzie oni mogą sobie myśleć że kobieta nie widzi,ale często kobieta milczy na ten temat ze zrozumienia że ekhem ,,taka ich natura" xD

Edytowano przez Jabłeczna
  • Thanks 1

A w życiu, taki facet to na śmietnik, co swojej docenić nie potrafi. 

To nie jest normalne zachowanie. 

Polecam Ci zacząć robić tak samo. Idzie przystojniak, westchnij i powiedz "ooch jaki męski". Tylko tak możesz go oduczyć. Zawsze możesz zmienić faceta. 

• Like 1

A w życiu, taki facet to na śmietnik, co swojej docenić nie potrafi. 

To nie jest normalne zachowanie. 

Polecam Ci zacząć robić tak samo. Idzie przystojniak, westchnij i powiedz "ooch jaki męski". Tylko tak możesz go oduczyć. Zawsze możesz zmienić faceta. 

poniżej na dole napisal ,,zdrowy samiec" trzeba robić tak samo,patrzec na mężczyzn i komentować i mowić ,,zdrowa samica"

Tylko jakie oburzenie wśród facetów jest jak kobieta robi tak samo co oni : D

• Like 1

poniżej na dole napisal ,,zdrowy samiec" trzeba robić tak samo,patrzec na mężczyzn i komentować i mowić ,,zdrowa samica"

Tylko jakie oburzenie wśród facetów jest jak kobieta robi tak samo co oni : D

Znaczy jest atrakcyjna, nie atrakcyjni nie mają szans, stąd frustracja urazy.

Zdrowi na umyśle i ciele ciągną do zdrowych to normalne.

• Haha 1

normalnemu, zdrowemu facetowi podobają się inne laski, taka natura.... co innego komentować inne laski gdy jest z tobą, bo wiadomo że to powoduje że czujesz się jak kompletne gòwno i zero, ale to błąd młodych lat, bo zakładam że to młody facet poniżej 30stki i nie przychodzi mu do głowy co ty czujesz a ty mu o tym nie powiesz. Faceci do pewnego wieku są straszni egoiści, ale to samo z pannami. Poszukaj starszego albo poczekaj z 10 lat aż mu się napatrzy na inne laski i mu będą obojętne. Twój wybór.

Mój jest po 40 i nadal to robi może już nie tak chamsko bo zaczęłam się właśnie oglądać za facetami i komentować ale robi to kiedy myśli że nie widzę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się