Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joanna38

Piękne dziewczyny z lat dziewięćdziesiątych

Polecane posty

Co noszą teraz dziewczyny, które kilka lat temu były modne i eleganckie ? Czy teraz nadal są modne i eleganckie ? Koleżanki z pracy uważają, że nie jestem już modna i elegancka. Jak ostatnio chciałam coś modnego i eleganckiego sobie kupić, to najbardziej zaskoczyło mnie, że w ogóle nie było szpilek. Jeszcze kilka lat temu w sklepach były same szpilki i chodziłam na 13 cm szpili, w eleganckich czółenkach z modnym ciasnym noskiem w szpic. Panie w sklepie powiedziały, że dziewczyny kupowały modne i eleganckie wysokie szpilki, a teraz mają deformację, a dla kobiet z poszerzającym stopę haluksem i powykrzywianymi palcami takie buty się już nie nadają i muszą być w sklepach buty na niższym stabilnym obcasie, zwłaszcza, że haluksy i różne deformację ma również po czterdziestce większość kobiet, które nigdy nie nosiły ciasnych szpilek, zawsze nosiły zdrowe buty, a często mają jeszcze większe i dużo gorsze deformację ode mnie, tak, że powinnam się cieszyć, że tylko tak mam zdeformowane palce, bo to normalne i nic strasznego. Koleżanki z pracy nosząc nadal szpilki, nie mają dla mnie litości, stale mi dokuczają i psują dobre samopoczucie, mówiąc, że obuwie dla szerokostopych kobiet z pewnością nie jest modne i zbyt eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×