Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dudu awła

Cybex Priam warszawa

Polecane posty

paskudny ten wozek, te zlote skrzydla 🤣 ale pasuje do karynowgo stylu andzi a luka wyglada jakby wpadl w anoreksje, dresik xs na nim wisi i te wiecznie podwiniete nogawki haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak słodko jest patrzeć na to jak bardzo oni są nieświadomi co ich czeka w pierwszych miesiącach życia dziecka... Chętnie pooglądam jak dają sobie radę w tej trudnej sytuacji 🙂 każdy musi to przeżyć, żeby zrozumieć i przewartościować trochę życie. Mam jednak wrażenie, że oni bardziej podchodzą to tego faktu posiadania dziecka jak do kolejnego aspektu życia, który można pokazać na instagramie i youtubie i zarobić na tym... Może też być tak, że dzięki pieniądzom, które posiadają będą mogli wieść życie na innym poziomie niż "zwykli" ludzie, czyli będzie ich stać na opiekunkę, panią od sprzątania, która przy okazji też poprasuje dziecięce ubranka... Jako że Andzia nie gotuje prawie w ogóle to dziecko pewnie będzie słoiczkowe, no chyba że to się u nich zmieni... Ciekawe te nadchodzące miesiące, ciekawe 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak słodko jest patrzeć na to jak bardzo oni są nieświadomi co ich czeka w pierwszych miesiącach życia dziecka... Chętnie pooglądam jak dają sobie radę w tej trudnej sytuacji 🙂 każdy musi to przeżyć, żeby zrozumieć i przewartościować trochę życie. Mam jednak wrażenie, że oni bardziej podchodzą to tego faktu posiadania dziecka jak do kolejnego aspektu życia, który można pokazać na instagramie i youtubie i zarobić na tym... Może też być tak, że dzięki pieniądzom, które posiadają będą mogli wieść życie na innym poziomie niż "zwykli" ludzie, czyli będzie ich stać na opiekunkę, panią od sprzątania, która przy okazji też poprasuje dziecięce ubranka... Jako że Andzia nie gotuje prawie w ogóle to dziecko pewnie będzie słoiczkowe, no chyba że to się u nich zmieni... Ciekawe te nadchodzące miesiące, ciekawe 🙂

Przecież Princessa na insta mówiła, że śmieszą ją te komentarze na temat kup, brudu i płaczu. Jak mama jej powiedziała, że ona nigdy nie płakała, nie robiła kup i wszystko było czyste i pachnące zawsze! Ona serio jest pewna, że tak będzie! I daj jej Boże. Dla mnie akurat początek macierzyństwa nie byl trudny, gorzej było po roku.... Może jej dziecko będzie cudem natury i będzie jak w idealnych story na insta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Faktycznie Luka strasznie schudł

Może dociera do niego na jaka mine się wpakował 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba bedzie filmik o symulacji porodu u luki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Muka niezbyt zainteresowany wybieraniem tych wózków, nosidełek... Siedział znudzony pod oknem z telefonem. Wydaje mi się, że dochodzi do niego w co się wrąbał i odwrotu nie ma.

Nie wiem czy coś przeoczyłam w tym filmie, ale czy p. Wojtek był sponsorem tego wózka? Pojechała mu go pokazać i pytała się milion razy czy mu się podoba.

Nic nie było mówione aby sponsorowal.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic nie było mówione aby sponsorowal.. 

 

Kupili sami. To wózek "gwiazd" polskiego szołbizu.

 

Mi podobał się ten model z dżunglowymi liśćmi i skrzydłami.

Ceny niedostosowane do jakości wózka, ale gdyby było mnie stać to ten dżunglowy bym miała.

A tak, tylko zwykły wózek ze sklepu w moim mieście.

 

Teraz piękny czas przed nimi. Chyba żaden rodzic nie jest świadom co go czeka po narodzinach. Oczywiście są łatwiejsze w obsłudze i trudniejsze dzieci. Nie zmienia to faktu że życie staje na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadne hoho ten cybex zwłaszcza że co druga gwiazdeczka go ma.. Uważam że jest dużo ładniejszych modeli 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Andziaks porodu jak ją przeraża jak luka opowiada to co dopiero prawdziwy poród 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiczowaty wózek. Jest kilka topowych marek, które maja fajniejsze wózki i za niższa cenę. 
czy ktoś mi powie czy te dzieciaki kiedykolwiek pracowały gdzieś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ona zawód córka on zawód zięć 

A właściwie pasierbica, bo kasa w tej rodzinie wzięła się od Wojtka, a nie od Agi z tego co się orientuję.

 

Teraz piękny czas przed nimi. Chyba żaden rodzic nie jest świadom co go czeka po narodzinach. Oczywiście są łatwiejsze w obsłudze i trudniejsze dzieci. Nie zmienia to faktu że życie staje na głowie.

 

Lepiej bym tego nie ujęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 Ostatnio gdzieś przeczytałam ile Aga skończyła szkół, bardzo imponujące. Bawno nie widziała tak wykształconej osoby. Myślę, że one dlatego podczas ogłoszenia wiadomości nie była zachwycona.  To mądra babka i wie, że kasa z YouTube się skończy kiedyś i Halina zostanie bez wykształcenia i doświadczenia zawodowego... Ona miała trudny start, ale pewnie jak mają pieniądze chciała córce chociaż dać dobre wykształcenie. Jako plan b poszła firma że świeczkami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że Aga to szalenie inteligentna kobieta i ma dużo klasy... 

Młoda przejmie biznesy po mamie i będzie git xd oby tylko je utrzymała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że luka to jeszcze taki duży chłopiec, tylko koledzy, imprezy i granie w ps, Andzia pewnie umyśliła sobie że chce dziecko i tyle, on czasami wygląda jakby to wszystko go nie interesowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Ostatnio gdzieś przeczytałam ile Aga skończyła szkół, bardzo imponujące. Bawno nie widziała tak wykształconej osoby. Myślę, że one dlatego podczas ogłoszenia wiadomości nie była zachwycona.  To mądra babka i wie, że kasa z YouTube się skończy kiedyś i Halina zostanie bez wykształcenia i doświadczenia zawodowego... Ona miała trudny start, ale pewnie jak mają pieniądze chciała córce chociaż dać dobre wykształcenie. Jako plan b poszła firma że świeczkami. 

Z tego co widziałam na LinkedIn to skończyła jednak magisterkę i dwie podyplomowki. Powiedziałabym, ze w dzisiejszych czasach to taki standard nawet, wiec nie wiem skad wzięłaś ta wielka liczbę szkół. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z tego co widziałam na LinkedIn to skończyła jednak magisterkę i dwie podyplomowki. Powiedziałabym, ze w dzisiejszych czasach to taki standard nawet, wiec nie wiem skad wzięłaś ta wielka liczbę szkół. 

Na jej story widziałam kiedyś cztery, albo pięć kierunków. Od skoro w dzisiejszych czasach dla Ciebie to norma to szacun. Ja w Krakowie znam tylko jedna osobę z ktora skonczyla podyplomowke. Sama się mecze z jednymi studiami już kupę czasu, bo tutaj dziacko, tutaj choroba, tutaj nowa praca. Dla mnie to jest imponujące, ale serio jeśli Ty tyle skończyłaś to wielki szacun i zazdrość, ale taka zdrowa 🙂 Mam duży podziw dla ambitnyambitnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Na jej story widziałam kiedyś cztery, albo pięć kierunków. Od skoro w dzisiejszych czasach dla Ciebie to norma to szacun. Ja w Krakowie znam tylko jedna osobę z ktora skonczyla podyplomowke. Sama się mecze z jednymi studiami już kupę czasu, bo tutaj dziacko, tutaj choroba, tutaj nowa praca. Dla mnie to jest imponujące, ale serio jeśli Ty tyle skończyłaś to wielki szacun i zazdrość, ale taka zdrowa 🙂 Mam duży podziw dla ambitnyambitnych.

Wydaje mi się, ze jeżeli ktoś chciałby profesjonalnie wykazać swoje wykształcenie to pokazałby je na Linkedin a nie na insta story. Wierze wiec bardziej w wersje z LinkedIn 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz pewnie panika jeszcze większa ją ogarnie. W jej prywatnym szpitalu odwołali możliwość porodów z osobą towarzyszącą. Bez mamy i bez L  będzie jej ciężko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×