Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aneta38

Cuckold zniszczyl mój związek

Polecane posty

Jestem załamana najpierw mąż namawial mnie na trójkąty i inne experymenty a teraz chce mnie zostawic

A dlaczego chce teraz Ciebie zostawić?

No też jestem ciekaw dlaczego chce cie zostawić skoro zgadzałaś się na różne eksperymenty

Bo wedlug męża pozwalalam na zbyt wiele

To chyba mieliście jakieś zasady

O rany boskie , to ja tego nie rozumiem . Skoro namawia i che tego a później ma pretensje to coś z nim nie halo , To co masz się dobrze nie bawić, a może zły że go coś ominęło . Po to są trójkąty czworokąty żeby dobrze się bawić bez ograniczeń. TO może teraz zrób trójkąt z kobietą ?

Były tez trójkąty z kobieta 

Zaczelo sie od tego ze facet z ktorym sie spotykalismy przyszedl troche wczesniej i kochalismy sie bez męża 

A tylko raz czy częściej sie to zdarzało? 

Przecież miał już przetarte szlaki i mógł wejść po nim i dokończyć. 

No to powiem że to dla mnie trochę przekroczenie granic. Bo trójkąty owszem czy jakiekolwiek igraszki ale przy obecności drugiego partnera

Wszystko zależy jak sie umówili między sobą 

Ale powinna była zaczekać, może tylko mogła majtki zdjąć przy tamtym

To powinien tylko upomnieć a nie od razu robić problem 

Powiedz mu że więcej się nie powtórzy 

Nie wiem tak naprawde co moge jeszcze mezowi powiedziec 

Powiedz ze teraz on moze zacząć z inna kobieta a Ty dolaczysz trochę później (ta sama sytuacja tylko na odwrót)

Warto spróbować 

Ale z drugiej strony tez mnie denerwuje bo sam mnie namawial a teraz traktuje mnie jak kur....

Były tez trójkąty z kobieta 

Zaczelo sie od tego ze facet z ktorym sie spotykalismy przyszedl troche wczesniej i kochalismy sie bez męża 

Tak nie wolno. Gdyby się zgodził ( albo np. siedział w szafie;) to można... Zabawa polega na tym, że ON Ci pozwala i czerpie z tego przyjemność.

A tak? I ego mu ucierpiało i podniecenia z sytuacji nie miał...

Tak nie wolno. Gdyby się zgodził ( albo np. siedział w szafie;) to można... Zabawa polega na tym, że ON Ci pozwala i czerpie z tego przyjemność.

A tak? I ego mu ucierpiało i podniecenia z sytuacji nie miał...

No moze i tak ale czsto bylo tak ze kochalam sie z kochankiem a maz tylko patrzyl nie bral udzialu i bylo dobrze myslalam ze nic takiego sie nie stanie 

Napisano (edytowany)

wybacz, ale takie eksperymenty są ryzykowne, ujawniają nasze instynkty i jedna szkoła mówi, żeby takimi instynktami się kierować, skoro i tak są, druga, że właśnie jesteśmy ludźmi, posiadamy rozum, uczucia i nawet zwierzę nie dopuszcza tak po prostu samca, a drugi samiec się tak po prostu nie zgadza, chyba że to szympans bonobo. no więc mogłaś poczytać na ten temat, zobaczyć, ilu facetom to ro...ło mózg, ile kobiet tak swojego chłopa zamiast kilku różnych, tylko wygrała słabość. jesteś dorosła. jak ci się światełko nie zaświeciło to ponieś konsekwencje. poza tym tak jak powiedział ktoś wcześniej, w każdym związku są jakieś zasady. trójkąt to mimo wszystko nie otwarty związek. cuckold dotyczy sytuacji, jak kobieta dopuszcza tylko drugiego faceta, a jej facet nie ma drugiej kobiety. nie chce mi się rozmawiać z dorosłymi ludźmi na temat tego, co sami powinni wiedzieć.

Edytowano przez Machu Picchu

Warto spróbować 

Ale z drugiej strony tez mnie denerwuje bo sam mnie namawial a teraz traktuje mnie jak kur....

Ucierpiała jego duma.

Szkoda że wcześniej o tym nje pomyślał.

To jak w tej histori jak zbójnicy spalili chatę bacy. Baca z żoną stoją na zgliszczami i tak oto do niej rzecze;

-To że nas napadli to zbójnickie prawo. To ze nam wszystko zabrali to zbójnickie prawo. To że nam chałupę spalili to zbójnickie prawo. To że cię wychędożyli to też jest zbójnickie prawo ale to jak rześ dupskiem ruszała to już było czyste kurestwo😃

• Haha 3

No moze i tak ale czsto bylo tak ze kochalam sie z kochankiem a maz tylko patrzyl nie bral udzialu i bylo dobrze myslalam ze nic takiego sie nie stanie 

Ale patrzył...nie czuł się zdradzony bo pozwalał.

Powiedz ze teraz on moze zacząć z inna kobieta a Ty dolaczysz trochę później (ta sama sytuacja tylko na odwrót)

To dobry pomysł ( lub jakiś podobny) Samiec pokrzywdzony musi dostać jakieś "odszkodowanie" Inaczej honor ( a i libido) cierpią...

Wiedział z czym to się je, a teraz szuka dziury w całym i wymyśla - skutki uboczne bywają różne. Powinnaś mu wystawić walizki za drzwi i tyle. Niech teraz szuka innej która poleci na jego pomysły.

Wiedział z czym to się je, a teraz szuka dziury w całym i wymyśla - skutki uboczne bywają różne. Powinnaś mu wystawić walizki za drzwi i tyle. Niech teraz szuka innej która poleci na jego pomysły.

Słusznie. Przejdź do kontrofensywy.

Słusznie. Przejdź do kontrofensywy.

Dla mnie to wygląda że ucierpiało jego eg0. Wydaje mi się ze ta sytuacja, gdzie ten znajomy przybył wcześniej nie ma nic do rzeczy. Prawdopodobnie sądził, że jest dobry w te klocki, ale zorientował się, że lepiej jej z tym znajomym i w tym jest teraz kłopot. On zaproponował niech sam poczuje się do odpowiedzialności

Oczywiście pomijam fakt, że to prowo ale dla sportu można sobie poteoretyzować 🙂

Napisano (edytowany)

myślę, że sytuacja ze znajomym ma wiele do rzeczy, ponieważ naruszyła pewne mimo wszystko istniejące granice. mąż miał złudzenie, że sytuacja znajduje się pod jego kontrolą. okazało się, ze żonie podoba się nowy układ, a do tego sama podejmuje decyzje. samiec wkroczył na jego terytorium. w następnej kolejności mąż nie będzie mieć kontroli nad sytuacją, żona mu się rozbestwi, przejmą ją inne samce. a choćby i tak nie było, to sytuacja, że ktoś ją zdobył, że mu pozwoliła, będzie go bodła na tyle, że mimo zgód na trójkąty nie będzie chciał tego małżeństwa.

Edytowano przez Machu Picchu
  • Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się