Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
realistaa

Co za durnie wykupują papier toaletowy i pustoszą sklepy?

Polecane posty

puste półki, papier toaletowy wykupiony i mydło, co za wariaci

• Like 1
  • Haha 1

Dotyczy to też produktów spożywczych. Będą później przez rok jeść ryż z wołkami zbożowymi. A sklepy, dzięki takim działaniom, notują koronaobroty.

Głupota i tyle, że niby zamkną się w domu na miesiąc? Proponuję jak preppersi podziemne bunkry sobie budować, jak nie wirus z korona to może być atak zombie 😃

Wykupują chiński ryż 🙂 chinole to przewidzieli - tam też jest virus

Nawet podczas ostrej kwarantanny to nawet policja ci się powinna zapytać, czy ci czegoś nie potrzeba czasem. Trochę zapasów można zrobić, ale bez przesady.

Powinna, ale czy zapyta? 

Ja i tak nie miałabym gdzie trzymać tych ton kaszy, ryżu i sr.ajtasmy. Nie mam piwniczki ani ziemianki.

Aha, na pewno już czytaliście, że Gądi zalecił zwiększyć ilość mszy😁😁😁😁

ZUS się cieszy, Rydzyk załamany 🙂

Może stare babki i jeebane klechy darmozjady wyzdychają dzieki temu

Nie plwaj tak, mój brat jest klecha. Chcę żeby jeszcze pożył.

Moja matka uważa, że wirus nie tknie tam ludzi, bo są pod ochroną Boga i będzie dalej na msze chodzić, kre/tynka.

Tknie. Pamiętacie ten różaniec na granicach? Źle się stało, żeśmy się z tego śmiali i nie chcielismy się modlić. Przez to w ochronie porobiły się wyrwy i wirus wniknąl do Polski.

Takim ludziom jak ona to powiedz. Oni mają swój własny świat fanatyzmu.

Tak, tak, ja mam tu swoich takich pod nosem. I zapewniam, że ksiądz jest najmniej szkodliwy w grupie😏

A to się zgadza mydło poszło do góry z cena o 150% 😉 a wczoraj prawie cały zapas został wykupiony 😎

poważnie? Współczuje...

Jest czego. Marnuje chłop życie.

To prawda

Chociaż pewnie finansowo jest ustawiony

Nie na tym etapie. Poza tym ta instytucja pikuje gwałtownie w dół. Nie wiem co za przyszłość sobie wybrał.

Bo jej nie kocham ani nie szanuję. Są ludzie na tym świecie, co mają wrogie uczucia do matek i nic z tym nie zrobisz. To już o niej raczej świadczy dlaczego własna córka o niej tak myśli. Okres buntu dawno się skończył, a ja mam niestety racjonalne powody ku temu.

Co z naszym rowerkiem masz dziś ochotę na wyjście z nieznajomym pośmigać na rowerze 😁? Albo jutro jeśli jesteś z Gdańska to zapraszam ☺️ ustawimy się gdzieś przy molo😗

17 minut temu, AmidaButsu napisał: A to się zgadza mydło poszło do góry z cena o 150% a wczoraj prawie cały zapas został wykupiony X ja mam 9 litrów. 

A może jest chętna Onkosfera? I ma bliżej niż dalej...😋 Oko a Ty masz chęć na rowerkowanie?

A może jest chętna Onkosfera? I ma bliżej niż dalej...😋 Oko a Ty masz chęć na rowerkowanie?

Chęć to może i mam. Ale daleko.  Rower ma flaka. A moje pincetplusy mnie uziemily, bo tęczowy Jacek przedszkola mi pozamykał

Chęć to może i mam. Ale daleko.  Rower ma flaka. A moje pincetplusy mnie uziemily, bo tęczowy Jacek przedszkola mi pozamykał

😗 Szkoda..

Nawet już do tego doszło że papieru toaletowego nie znajdziesz w sklepie 😅 ja to chyba nie wzięłam tego Koronawirus na poważnie , bo mam pusta lodówkę i na bieżąco kupuje codziennie latając po sklepach 😑 a z tego co widzę to rzeczywiście ludzie zaczynają koczować w domu i robić Zapasy.  Nawet nie wiedziałam że Szpitale zamykają , wiem że tyle Trabia w radiu / mediach a ja Dopiero dziś w google zaznajomilam się z tematem.  Szybko ! 

U mnie w Biedronce zabrakło moich ulubionych chipsów 😱 zero null 🙄

Gość Nikt11

Mnie  dzisiaj  kasjerka  jeszcze  oszukala skorzystała  z zamieszania  że  kolejka i zamieszanie  o kilka  razy  wbiła  ten  sam  produkt dziadostwo 

Nawet podczas ostrej kwarantanny to nawet policja ci się powinna zapytać, czy ci czegoś nie potrzeba czasem. Trochę zapasów można zrobić, ale bez przesady.

Moze i zapyta, ale czy ktoś ci potrzebne rzeczy dostarczy? 🤔

Nawet już do tego doszło że papieru toaletowego nie znajdziesz w sklepie 😅 ja to chyba nie wzięłam tego Koronawirus na poważnie , bo mam pusta lodówkę i na bieżąco kupuje codziennie latając po sklepach 😑 a z tego co widzę to rzeczywiście ludzie zaczynają koczować w domu i robić Zapasy.  Nawet nie wiedziałam że Szpitale zamykają , wiem że tyle Trabia w radiu / mediach a ja Dopiero dziś w google zaznajomilam się z tematem.  Szybko ! 

puste półki jak za komuny hehe, papieru toaletowego nawet nie ma

puste półki jak za komuny hehe, papieru toaletowego nawet nie ma

Rany , jednym słowem grubo.  Jutro idę z ciekawości do Lidla i Biedronki.  Zobaczyć jak w moim mieście sytuacja stoi.  A słyszałam że ostatnio w Oświęcimiu kilka dni temu było podejrzenie.  W Katowicach również.  Rzeczywiście chyba się groźnie robi.  Ale po świętach pewnie będzie - jeszcze gorzej.  Ludzie na święta zaczną zjeżdżać do Polski.  I jak to wyplewić ? Co za dziadostwo.. rzeczywiście będę teraz uważała by ktoś na mnie nawet nie kichna.  Bo do dzisiejszego dnia żyłam - jak bym w ogóle z tym nic wspólnego nie miała a to dotyczy również i mnie 😟😟 co przeczytam ' kwarantanna " to się śmieje 😀 ale kurde za niedługo wszyscy będziemy siedzieć na dupie w domu z lodówką pełna żarcia 🤦 jedyne co mnie nie śmieszy to - że ludzie umierają.  Bo gdyby to była hm ospa i każdy wysypany w kropki , wiedząc że zejdzie to bym umarła ze śmiechu.  Jednak tutaj - ludzie walczą o życie .... I to już jest poważna sprawa.  

Jednak może warto zrobić zapasy bo jak z dnia na dzień - człowiek będzie musiał się kisić w domu to nawet tampona nie kupi. Pasty do zębów - gdy zabraknie 😐😐 a jedzonko ? Nawet nie zamówi 😟 u mnie ryż odpada - mięso , mięso , mięso , chleba pomroże tone.  Z 5 margaryn . Serki topione.  Warzywa .  Ekonomicznie 😀 i mogę żyć.  

Rany , jednym słowem grubo.  Jutro idę z ciekawości do Lidla i Biedronki.  Zobaczyć jak w moim mieście sytuacja stoi.  A słyszałam że ostatnio w Oświęcimiu kilka dni temu było podejrzenie.  W Katowicach również.  Rzeczywiście chyba się groźnie robi.  Ale po świętach pewnie będzie - jeszcze gorzej.  Ludzie na święta zaczną zjeżdżać do Polski.  I jak to wyplewić ? Co za dziadostwo.. rzeczywiście będę teraz uważała by ktoś na mnie nawet nie kichna.  Bo do dzisiejszego dnia żyłam - jak bym w ogóle z tym nic wspólnego nie miała a to dotyczy również i mnie 😟😟 co przeczytam ' kwarantanna " to się śmieje 😀 ale kurde za niedługo wszyscy będziemy siedzieć na dupie w domu z lodówką pełna żarcia 🤦 jedyne co mnie nie śmieszy to - że ludzie umierają.  Bo gdyby to była hm ospa i każdy wysypany w kropki , wiedząc że zejdzie to bym umarła ze śmiechu.  Jednak tutaj - ludzie walczą o życie .... I to już jest poważna sprawa.  

u włochów kwarantanna od ponad miesiąca, w nowym jorku gwardia narodowa otoczyła pewną okolice kwarantanny i trzymają okolice pod bronią ponoć, śmiertelność wzrosła do 6% zakażeń

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować