Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
stylistka_rzes

Prezent dla klientki

Polecane posty

Hej dziewczyny,

Od prawie roku zajmuje się stylizacja rzęs i brwi i chciałabym jakoś podziękować moim stałym Paniom za zaufanie. Niestety nie mam pomyslu jakie preznty, gadżety sprawiły radość. Macie jakieś pomysły? Co wy byście chciały dostać? 

Pozdrawiam i czekam na odpwiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej dziewczyny,

Od prawie roku zajmuje się stylizacja rzęs i brwi i chciałabym jakoś podziękować moim stałym Paniom za zaufanie. Niestety nie mam pomyslu jakie preznty, gadżety sprawiły radość. Macie jakieś pomysły? Co wy byście chciały dostać? 

Pozdrawiam i czekam na odpwiedzi 🙂

Może małe lusterka, żeby zawsze można obejrzeć stylizację

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo załóż karty dla stałych klientek. Np za 5 przedluzen rzęs szóste gratis (albo 50%tanoej) czy coś w ten deseń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszukanym prezentem mogą okazać się eleganckie kosmetyki. Polecam zestawy od marki pat and rub, moim zdaniem dobrze by wypadły jako prezent biznesowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama rownież miałam jakiś czas temu podobny problem. Mianowicie prowadzę swój salon stylizacji paznokci. W zeszłym roku były mydełka, w tym roku postanowiłam dla odmiany zamówić coś innego. Takie prezenciki nie kosztują duzo, a zauwazyłam, ze klientki bardzo pozytywnie reagują na takie gadżety 🙂

http://www.business-media.pl/cukierki-reklamowe-z-logo-firmy-te-slodkie-upominki-zdobyly-serca-klientow/

Polecam cukierki firmowe z logo firmy. Właśnie coś takiego w tym roku zamawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×