Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ImTheOne

kobiety potrafią rozpoznać zakochanego w nich mężczyzne?

Polecane posty

Oczywiście mogą podejrzewać, że facet się w nich podko...e, Mogą to wyczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Oczywiście mogą podejrzewać, że facet się w nich podko...e, Mogą to wyczuć.

A po czym? 

I co wtedy robicie z tym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A po czym? 

I co wtedy robicie z tym 🙂

Nigdy nie można zakładać pozytywnego scenariusza, że ktoś jest zakochany. Dlatego nic nie można zrobić z "tym". Bo teoretycznie "tego" nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A po czym? 

I co wtedy robicie z tym 🙂

Nic obserwuje go i czekam na jego ruch w końcu to on jest mężczyzną. Poza tym też się gapię tak ostentacyjnie jak on, o ile mi się podoba oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nic obserwuje go i czekam na jego ruch w końcu to on jest mężczyzną. Poza tym też się gapię tak ostentacyjnie jak on, o ile mi się podoba oczywiście.

Serio? Co masz z tego gapienia nie lepiej porozmawiać jeśli wiesz ze sie podkoch, uje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Serio? Co masz z tego gapienia nie lepiej porozmawiać jeśli wiesz ze sie podkoch, uje

Przypuszczam a ja muszę mieć pewność. Poza tym facet musi być odważny i pewny siebie jak nie ma "jaj" to mnie nie rusza taki mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawi je to, specjalnie pozwalają na przyjaźń mimo że widzą co jest grane. Chłoną to jak gąbka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przypuszczam a ja muszę mieć pewność. Poza tym facet musi być odważny i pewny siebie jak nie ma "jaj" to mnie nie rusza taki mężczyzna.

A mieć jaja to co znaczy 😄 nie może się bać? Jak się nie boi reakcji to nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyczuć to? 

Ja tak, choć póki nie padną jakieś konkretne słowa-zwroty i idące za nimi czyny to nigdy nie ma stu procentowej pewności ponieważ dzisiejsze czasy są pełne egzaltowanych bez ważnej potrzeby ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mozna tego poznać, chyba że facet przyjdzie i nam to powie. Wtedy jest pewność na 100%.Wyczuć to może kobieta u faceta jedynie  ładny perfum, chyba że ma beznadziejny gust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A mieć jaja to co znaczy 😄 nie może się bać? Jak się nie boi reakcji to nie kocha

Każdy się boi, tylko głupcy się nie boją.

Jak się nie boi to znaczy , że mu nie zależy. 

Boje się ale stawiam wyzwaniom czoła licząc się z porażką.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

czyli wymagasz od niego żeby  robił to czego ty nigdy nie zrobisz?

Ciekawe czego będziesz oczekiwała  po ślubie?

Ze pójdzie do pracy?

Tak wymagam od faceta tego, żeby mnie zaprosił na randkę jeżeli mu się podobam, ja  go zapraszać nie będę i oświadczać się też nie będzie. Albo mnie chce albo nie.

Po ślubie będę oczekiwała tego że będzie dobrym mężem i ojcem.

Oboje będziemy pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak wymagam od faceta tego, żeby mnie zaprosił na randkę jeżeli mu się podobam, ja  go zapraszać nie będę i oświadczać się też nie będzie. Albo mnie chce albo nie.

Po ślubie będę oczekiwała tego że będzie dobrym mężem i ojcem.

Oboje będziemy pracować.

Musisz zrozumieć że my boimy się odrzucenie, że powiemy coś nie tak albo w złym momencie, lub kobieta może mieć chłopaka albo zwyczajnie nie być zainteresowana, a taka odmowa wpływa na ego i samoocenę. Ponadto zaproszenie na randkę to już jakaś deklaracja zainteresowania kobieta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz zrozumieć że my boimy się odrzucenie, że powiemy coś nie tak albo w złym momencie, lub kobieta może mieć chłopaka albo zwyczajnie nie być zainteresowana, a taka odmowa wpływa na ego i samoocenę. Ponadto zaproszenie na randkę to już jakaś deklaracja zainteresowania kobieta 

Jak się boicie odrzucenia to po co sobie zawracacie głowę kobietami. Możecie sie spotykac z facetami i wasze ego na tym nie straci. 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Musisz zrozumieć że my boimy się odrzucenie, że powiemy coś nie tak albo w złym momencie, lub kobieta może mieć chłopaka albo zwyczajnie nie być zainteresowana, a taka odmowa wpływa na ego i samoocenę. Ponadto zaproszenie na randkę to już jakaś deklaracja zainteresowania kobieta 

A kto się nie boi odrzucenia? No kto?  Nie musi to być odrazu randka, możesz zaprosić ją na spacer czy kawę czy zwyczajnie się spotkać. Musisz jednakże widzieć cień jej zainteresowania twoją sobą, albo zwrócić jej uwagę, ona musi wiedzieć o twoim istnieniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bawi je to, specjalnie pozwalają na przyjaźń mimo że widzą co jest grane. Chłoną to jak gąbka.

 

To tylko Twoje doświadczenie. Nie zdarza się każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To tylko Twoje doświadczenie. Nie zdarza się każdemu.

Tak, każdy przypadek inny, ale: jak nie ma ze strony kobiety zdecydowania to oznacza nie. Np kiedyś, na razie nie. Nie ma co wymagać zaczepiania, mnie to u większości denerwuje jak kobieta czegoś chce a jednocześnie spycha to na drugą osobę, tj. poznałabym Cię ale jak się mną zainteresujesz, nie dając powodu do tego zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak się boicie odrzucenia to po co sobie zawracacie głowę kobietami. Możecie sie spotykac z facetami i wasze ego na tym nie straci. 🤣

Nie, w facetach nic fajnego nie ma.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak, każdy przypadek inny, ale: jak nie ma ze strony kobiety zdecydowania to oznacza nie. Np kiedyś, na razie nie. Nie ma co wymagać zaczepiania, mnie to u większości denerwuje jak kobieta czegoś chce a jednocześnie spycha to na drugą osobę, tj. poznałabym Cię ale jak się mną zainteresujesz, nie dając powodu do tego zainteresowania.

Jak ktoś czegos chce, to próbuje. Chyba, że sobie wybierasz jakieś bezwolne istoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ha ha. Jest jest. Macie fajne klaty. 

Wolę jednak piersi, kształtną pupe i łagodny uśmiech, do tego faceci z charakteru są tacy odpycha jacy, a kobiety kochane, mile opiekuńcze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wolę jednak piersi, kształtną pupe i łagodny uśmiech, do tego faceci z charakteru są tacy odpycha jacy, a kobiety kochane, mile opiekuńcze. 

Nie wszystkie kobiety maja fajne piersi, to co widzisz czasem to tylko stanik, a później rozczarowanie, niektóre kobiety maja plaskie pupy, a co do uśmiechu to rzadko sie uśmiechamy, bo zazwyczaj gramy królewny z lodu, od których wieje chłodem. Wiec sam widzisz kolorowo nie jest a ten lęk przed odrzuceniem. Czy gra jest warta świeczki? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam takiej która mi odpowiada, a nie bbyle była kobieta. Będąc facetem nie ma szans spełnić tych wymagań 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

 Czy gra jest warta świeczki? 😞

Jest warta posiadania fajnej kobietki w domu. Każdy mężczyzna tego pragnie. A krolowym lodu można stopić serce wtedy jeszcze większa satysfakcja. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jest warta posiadania fajnej kobietki w domu. Każdy mężczyzna tego pragnie. A krolowym lodu można stopić serce wtedy jeszcze większa satysfakcja. ❤️

Ha ha ha. Dobre. Byle by to roztapianie nie trwało za dlugo, bo czasem może być odwrotnie ty przy niej zmienisz sie w królewicza z lódu. D O B R A N O C☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ha ha ha. Dobre. Byle by to roztapianie nie trwało za dlugo, bo czasem może być odwrotnie ty przy niej zmienisz sie w królewicza z lódu. D O B R A N O C☺️

Zależy jak gruba warstwa lodu 🙂 dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wyczuć to? 

Jak dziewczyna jest bystra to tak. Ale zależy jak ty jej to zakochanie okazujesz (oile wogóle okazujesz) ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×