Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kikikiki11

bardzo sucha skóra

Polecane posty

kosmetyki na pewno dobrze jest stosować a takie do skóry atopowej to są bardzo natłuszczające i świetnie zabezpieczają przed wysuszeniem, myślę że fajnym wsparciem dodatkowym dla skóry może być też suplementacja olejem z wiesiołka, dlatego ja od paru tygodni łykam kapsułki oeparol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morzesz skorzystałać z konsultacji on-line z lekarzem medycyny estetycznej. Jak ktoś też ma ochotę 
to zerknijcie na stronie na facebooku Klinika medycyny estetycznej Lenartowicz Clinic tam pisze jak się na taką
 konsultację można zapisać 😉 www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawilżaj ją!! Jeżeli nie wiesz czym, polecam zajrzeć na stronę patandrub.eu i znaleźć jakiś odpowiedni krem. Mają dużą ofertę i naprawdę rewelacyjne produkty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojej siorce pomaga krem VEgan Muesli z Bielendy bodajże z kokosem. Często przy mnie chwali jego zapach i intensywne nawilżanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko dieta pomoże, zdrowe tłuszcze, warzywa. dla mnie kremy nie robią różnicy czy za 5 zł czy 500zł warunkiem jest prosty skład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ! Koleżanka wyżej pisze dobrze i wie co dobre; ) Kremy z olejem konopnym mają BARDZO DOBRE działanie na naszą skórę. Testowałam tych kosmetyków WIELE, ale tylko z efektimy był mega SKUTECZNY - może przez jego naturalny skład. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×