Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DawnaSesese

Kto to jest leżaczek i Przemo??

Polecane posty

Nie było mnie tu od 6 lat.. jedynie anonimowo na innym dziale. Byłam pod innym nickiem.  Czy to jakieś aktualnie znane persony tegoz forum ? Czy sa tu w ogole jeszcze jacys ludzie z dawnego kafe??? 

Przemek to indywiduum chwalące się fotkami swojego pindolka i wyzywający matki od macior. A leżaczek to spec od finansów, który uparcie nie stosuje funkcji cytuj. Wg Przemka nieudacznik na utrzymaniu matki.

Przemo to LVL Expert w trollowaniu👍 
Leżaczek to...........................................................🤫 nie mogę ujawnić🙂

przemo to jakis cwel i praviczek- to jedna i ta sama osoba co niejaka agatka czopek

z kolei lezaczek to jakis praviczek, ktory tylko gra i siedzi w domu

jednym slowem, banda choja

to juz nie te czasy co w latach 09-12 .. wtedy się tu dzialo o wiele lepiej

• Like 1

Ja najlepiej wspominam 2011 do 2013

w 2010 spotkalem się z jedną soczka z tego forum i ją wyrochalem 😉 potem ona gdzies wyjechala i kontakt sie urwał

pamietam tez bajerowałem jakos w 2009 taka super pisde z zagranicy , ktora tutaj pisywała , oj przysylala mi pikantne fotki, taka z 9/10 wyglad i miala wtedy z 30 lat, a ja  około 20stki, podjarany byłem

A jaki  TY miałeś nick wtedy one?

MI też dziewczyny cycki wysyłały

ja zawsze lecialem na jakiś anonimach, nigdy nie miałem tutaj stałego nicka (chyba ze tymczasowo) na ktory mialbym się powołać, moje lata dzialanosci to byly wlasnie miedzy 2009 a 2012, potem mialem z 6 lat minimum przerwy od tego forum

a one.. ta ktora puknalem to tez poznalem ją tutaj jak pisala jako anonim, a ten milf.. miał stały nick, ale moze czyta z ukrycia jeszcze to forum, wiec nie chce jej jechać po rajtach 😉 ale mozesz mi zaufac, super dopa.. dzisiaj ona musi miec ponad 40 lat, ale w ciemno tez bym ja wyrochal ide o zaklad

• Like 1

Nie warto oceniać człowieka jeżeli się go nie zna...

Przemek jest całkiem inny niż myślisz...

Po tym co Przemek wypisuje i pokazuje, śmiem twierdzić, że jednak coś ma z głową nie tak, albo kafe go zatrudnia, żeby robił takie ekscesy. Jedno z dwóch - możecie wybrać, to co wam bardziej pasuje :classic_rolleyes:

• Thanks 1
  • Sad 1

35 minut temu, Koronawirus napisał: Witam serdecznie. Czy pan Przemysław jako doświadczony wieloletnią izolacją ekspert ma jakieś rady, by przymusowe piwniczenie było w minimalnym choćby stopniu mniej bezproduktywnie spędzonym czasem? 😃   13 minut temu, PRZEM 91 napisał: Lepiej się Leżaczka zapytaj on ma większe doświadczenie w tym X dokładnie, można robić minimalizm, allegro, sprzątanie, granie, nadrobić filmy i książki 📚 inwestycje, prace zdalna.

Przykładowo przejrzeć poukładać dokumenty i wywalić zbędne dobrze je niszcząc, przejrzeć cały majątek pod względem sprzedaży i wyrzucić np. ciuchy, przeterminowane rzeczy, zrobić zdjęcia starym rtv grą co chcemy sprzedać, można zrobić pranie i prasowanie, sprzątanie, remont mieszkania, przemeblowanie. Nadrobić zaległości gier, seriali, filmów, książek. Podłubać w hobby. Wyczyść konsole i akcesoria. 

Pewnie każdy ma 📦 rzeczy które są zbędne i nigdy nie było czasu sprzedać. Teraz jest już czas zrobić zdjęcia i opisy. To chyba najbardziej produktywne gdy ktoś nie chce inwestycji. 

Jak ktoś kolekcjonuje to może przejrzeć kolekcje, zabezpieczyć, wyczyścić, zrobić listę ile co brakuje 😗

Można zacząć bloga, yt, książkę napisać ale to tego 😗 nuda 😒 

O wiem system można w urządzeniach przeinstalować 😄

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować