Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pampasgräs silvervit

Olśniło mnie.

Polecane posty

NWO - Drugie podejście.

Wychodzi na to, że w całym tym "zajściu" chodzi o to, by wytłuc pierwszy świat - białych, wysoko rozwiniętych cywilizacyjnie i ekonomicznie ludzi. Dziś ludność nie jest już tak prosto kontrolować, w dobie internetu, gdy wszystkie przekręty ze strony władzy wychodzą na jaw z prędkością światła, gdzie poszczególne osoby mogą wyrażać swe opinie, krytykę, oburzenie, propozycje i pomysły - gdy internet otwiera drogę do prawdziwej demokracji i indywidualnego aczkolwiek wrzechstronnego rozwoju. Oczywiście była też już próba zwalczania tej wolności słowa drogą mniej drastyczną niż mieszanie kultur pierwszego i trzeciego świata, czy też aktualną bronią biologiczną - weszło przecież RODO😉. Oczywiście głos oburzenia społeczeństwa europejskiego był tak uciążliwy, że lewacka władza prawie musiała się z tego wycofać.

I teraz jaki jest plan. W 2015 roku sprowadzono muzułmanów w nadziei na mieszane związki i kontrolę białego społeczeństwa za pomocą szariatu... - dlatego też zezwalano na to muzułmańskie "święte prawo" do zbrodni i wybijania innowierców - po co politycy mieliby z tym walczyć?! Zezwalano na gwałty, pobicia, morderstwa i detonacje bomb. Nie mogli muzułmanom odebrać tej możliwości ponieważ - po to ci ludzie zostali tutaj specjalnie zaproszeni.😉 A z resztą, po co litować się nad ludźmi, którzy do celowo i tak mają wyginąć.

Ale, niestety dla autorów NWO, niektóre państwa w 2015r. zachowują rozum - w tym Polska i nie godzą się na aż taką podstepną manipulację.

Co dzieje się dalej?... NWO czeka na rozwój sytuacji. Nic jednak nie rozwija się na korzyść misternego planu. Powstają silne sojusze wewnątrz unijne pod przewodnictwem PL, w USA wygrywa Trump, sojusznik trzeźwo myślących ludzi, przeciwnik bezsensownej migracji - sytuacji w opozycji do tego, w co kazali nam wierzyć.

Okazuje się, że to nie USA macza palce w tym całym wirusie, bo żeby Ameryka nie skupiła się na tym co tak naprawdę zaczyna się dziać, masoni uśmiercają ich ukochaną superstar koszykówki, byle tylko odwrócić uwagę amerykańskich mediów od sytuacji w Chinach.

A teraz do sedna. Wirus atakuje tylko pierwszy świat - głównie Stany i Europę, nie zabija w Syrii, w Afryce i nie zabija muzułmanów. Dla masonów czara goryczy się przelała - tak olbrzymia fala imigrantów nic nie dała, ba nawet z kolejną, jeszcze większą jest to samo, a Grecja w dodatku wystawia uzbrojoną straż graniczną, bezczelna - to już woła o pomstę do nieba!!! Albo do piekła...😉

Tak więc, działacze masońscy spieszyli się jak mogli, by zdążyć przed pogodą i wysoką temperaturą, która jak wiadomo uśmierca wirusa, a także przed wiosennym, intensywnym słońcem, ponieważ UVA dla niego to śmiertelna broń. 

Wszystko pasuje. Każdy element układanki. Tutaj nie giną biedni. Tutaj giną biali, ludzie którzy wyłamują się spod kontroli globalnych władców. 

Sybilla to przepowiedziała - "Polska będzie ostoją" (i jak narazie to się sprawdza, to my Polacy przodujemy w ratowaniu świata przed NWO). "Ludzie ze Stanów będą na piechotę uciekać do Polski..." (to muszę jeszcze rozkminić☺)

Z wiadomości wiem, że zarażony jest już Tom Hanks - im nie chodzi o promowanie bogatych, im chodzi o New World Order i wybicue zbyt wplywowych, aczkolwiek niewtajemniczonych.

Po tej pandemii świat już nie będzie taki sam... unia odmówiła pomocy Włochom!!! W takiej chwili... dopiero, gdy ci zagrozili utratą zaufania, to unijni politycy z łaski swojej zaoferowali prawdziwą pomoc (a nie tylko czcze gadanie, głaskanie i pocieszanie, że sercem są z Włochami - jak wcześniej). A po co mają pomagać tym, którzy mieliby wyginąć?😉 Adesso tutto é chiaro, molto chiaro.

Kiedyś mnie ten temat fascynowal nwo i dużo o tym czytałem. Muszę powiedzieć że teoria nie najglupsza. Ale dla świętego spokoju przyjmijmy wersję z nietoperzem

Kiedyś mnie ten temat fascynowal nwo i dużo o tym czytałem. Muszę powiedzieć że teoria nie najglupsza. Ale dla świętego spokoju przyjmijmy wersję z nietoperzem

Mnie to nie fascynuje.

Mnie to przeraża.

I jestem oburzona tymi draniami.

Mnie to nie fascynuje.

Mnie to przeraża.

I jestem oburzona tymi draniami.

Wierzysz w Boga? Jak tak i myślę że po drugiej stornie mocy tym nwo włada szatan, takie teorie czytałem. Wiadomo kto zwycięży 

Wirus został specjalnie skonstruowany tak, by nie atakować cieplejszych krajów... - krajów trzeciego świata.

Został rozesłany między ludzi w grudniu, na początku kalendarzowej zimy, tak dla pewności.

Wierzysz w Boga? Jak tak i myślę że po drugiej stornie mocy tym nwo włada szatan, takie teorie czytałem. Wiadomo kto zwycięży 

Wierzę. 

Wiem też, że ten wirus to dopiero poczatek. Będą następne gorsze, o wiele gorsze. Zobaczycie...😷😥😢

Wierzę. 

Wiem też, że ten wirus to dopiero poczatek. Będą następne gorsze, o wiele gorsze. Zobaczycie...😷😥😢

Mnie tylko zastanawia cel tego wszystkiego. Zrobią sobie ten nowy świat, staną się nieśmiertelny i będą mieli władze, co dalej? Do tego mi pasuje właśnie szatan który chce wygrać z Bogiem. Nie jestem nawiedzony jakiś ale nie mam innej koncepcji po co to wszystko. 

Mnie tylko zastanawia cel tego wszystkiego. Zrobią sobie ten nowy świat, staną się nieśmiertelny i będą mieli władze, co dalej? Do tego mi pasuje właśnie szatan który chce wygrać z Bogiem. Nie jestem nawiedzony jakiś ale nie mam innej koncepcji po co to wszystko. 

zwykła natura człowieka. im więcej innych się pozbędziesz, tym więcej zostanie dla ciebie.

zwykła natura człowieka. im więcej innych się pozbędziesz, tym więcej zostanie dla ciebie.

Nie do końca, bo ci masoni to miliarder y i najbogatsi ludzie świata, między innymi Rockafeller i paru innych których nazwisk nie pamiętam. Wiem że nadrzędnym celem było by stali się nieśmiertelni i nad tym już pracują potajemnie, nad narzadami które zastąpia te obecne, które będą niedługo do śmieci. Drugi cel przeistoczenie ludzi w robotów po przez w szczepienie czipow którymi mogą sterować i ograniczenie liczby ludności 

Nie do końca, bo ci masoni to miliarder y i najbogatsi ludzie świata, między innymi Rockafeller i paru innych których nazwisk nie pamiętam. Wiem że nadrzędnym celem było by stali się nieśmiertelni i nad tym już pracują potajemnie, nad narzadami które zastąpia te obecne, które będą niedługo do śmieci. Drugi cel przeistoczenie ludzi w robotów po przez w szczepienie czipow którymi mogą sterować i ograniczenie liczby ludności 

apetyt rośnie w miarę jedzenia.

Powód może być bardzo trywialny. To jest ich diabelska zabawa.

Przekonanie siebie samych o tym, że są panami życia i śmierci... 😉

Ludzie to czują dlatego tak walczą o msze i chcą modlić się do Boga, jest masa ofiar, a będzie jeszcze więcej. Dobro walczy ze złem i ludzie czują podświadomie, że modlitwą muszą Boga wesprzeć.

Oni chcą nas wybić, rozumiecie? To jest początek jakiegoś horroru.

Temat godny uwagi ! Wczoraj poruszyłam temat muzułmanów właśnie wracając do 2015 roku.  Jak wpuścili ich na całą Europę.  Trampek w życiu by nie maczał paluchów w tym co dzisiaj się dzieje.  Wystarczy trochę poczytać i człowieka olśni.  Właśnie w tą stronę co Ty myślisz - da do myślenia.  

Powód może być bardzo trywialny. To jest ich diabelska zabawa.

Przekonanie siebie samych o tym, że są panami życia i śmierci... 😉

Ludzie to czują dlatego tak walczą o msze i chcą modlić się do Boga, jest masa ofiar, a będzie jeszcze więcej. Dobro walczy ze złem i ludzie czują podświadomie, że modlitwą muszą Boga wesprzeć.

Oni chcą nas wybić, rozumiecie? To jest początek jakiegoś horroru.

czemu tak kurczowo trzymasz się życia skoro po śmierci czeka cię niebo? jezus pewnie by powiedział tu coś w stylu: jeśli chcą was zabić, pozwólcie im na to.

Wierzę. 

Ja też wierzę i trzeba się szykować że to będą ostatnie lata bardzo ciężkie.  Nawet jak ludzie wyzdrowieją to poszło na cały świat.  Będzie konflikt . Po malu góra do 2030 r wojna światowa.  I jak człowiek pomyśli ? Ile lat czasem nie było czasu dla najbliższych 😐 co się może wydarzyć to tylko smutno się robi.  Oficjalnie już robię po malu rachunek sumienia.  Bo może jeszcze chociaż 5 lat będę mogła się nawrócić. 

czemu tak kurczowo trzymasz się życia skoro po śmierci czeka cię niebo? jezus pewnie by powiedział tu coś w stylu: jeśli chcą was zabić, pozwólcie im na to.

Bo nie chcę stracić tych, których kocham. Nie chcę stracić zmysłów, chcę pić krystalicznie czystą wodę i piwo😁, oddychać świeżym powietrzem, a najlepiej takim zaraz po deszczu, ogrzewać się w promieniach słońca-najlepiej na piaszczystej plaży, chcę słuchać muzyki i żyć, bo życie na Ziemi to cud.😉

Szkoda, że Ziemie opanowały demony i że ta walka narazie musi trwać. 

Bo nie chcę stracić tych, których kocham. Nie chcę stracić zmysłów, chcę pić krystalicznie czystą wodę i piwo😁, oddychać świeżym powietrzem, a najlepiej takim zaraz po deszczu, ogrzewać się w promieniach słońca-najlepiej na piaszczystej plaży, chcę słuchać muzyki i żyć, bo życie na Ziemi to cud.😉

Szkoda, że Ziemie opanowały demony i że ta walka narazie musi trwać. 

czy te wszystkie rzeczy stawiasz ponad bogiem?

czy te wszystkie rzeczy stawiasz ponad bogiem?

Jak to? Przecież poprzez uwielbienie Jego dzieła wielbię samego Stwórcę, i jestem po Jego stronie. Po stronie dobra, które wiem, że i tak wygra.

A może to niehumanitarna walka ze skutkami globalnego ocieplenia? Zmniejszenie liczby ludzi oczyści planetę i spowoduje zmniejszenie emisji co2. Teorii wiele można dopasować. Nie od dziś wiadomo że ziemia ledwo zipie

Jak to? Przecież poprzez uwielbienie Jego dzieła wielbię samego Stwórcę, i jestem po Jego stronie. Po stronie dobra, które wiem, że i tak wygra.

uuu, złoty cielec. bardzo nieładnie.

uuu, złoty cielec. bardzo nieładnie.

Ale bzdura😁 przecież cały wszechświat jest dziełem Boga, a właściwie nieskończonej mocy energetycznej i prawa natury i złożoność praw fizyki, mechaniki kwantowej, chemii molekularnej, DNA, komórki, etc.

Po drugie, Biblia to nie przekaz od Stwórcy Wszechrzeczy, a istot z innej planety, najprawdopodobniej Anunnaki - obcej rasy albo rasy ludzkiej tylko z przyszłości (tzn.super cywilizacji bardzo archaicznej, która rozwinęła się na tyle, że opuściła naszą planetę i pofrunęła na inną. Tam rozwinęła się jeszcze bardziej i teraz nas odwiedza jako super rozwinięta rasa z kosmosu albo podróżuje w czasie wiedząc, że może nas tu spotkać ;) )

A może to niehumanitarna walka ze skutkami globalnego ocieplenia? Zmniejszenie liczby ludzi oczyści planetę i spowoduje zmniejszenie emisji co2. Teorii wiele można dopasować. Nie od dziś wiadomo że ziemia ledwo zipie

Albo obcy chcą ratować planetę przed nami. Albo ją przejąć...

Raczej to.drugie, ponieważ gdybyśmy nie produkowali CO2 i nie ocieplilibyśmy klimatu już dawno doznalibyśmy kolejnej ery lodowcowej. Ponoć bez człowieka północna i południowa czapa Ziemi dopóki się rozlewała i mroziła wszystko po drodze dopóty nie nastąpiło całkowite zlodowacenie. I w dzisiejszych czasach stałoby się to samo.

Ale bzdura😁 przecież cały wszechświat jest dziełem Boga, a właściwie nieskończonej mocy energetycznej i prawa natury i złożoność praw fizyki, mechaniki kwantowej, chemii molekularnej, DNA, komórki, etc.

Po drugie, Biblia to nie przekaz od Stwórcy Wszechrzeczy, a istot z innej planety, najprawdopodobniej Anunnaki - obcej rasy albo rasy ludzkiej tylko z przyszłości (tzn.super cywilizacji bardzo archaicznej, która rozwinęła się na tyle, że opuściła naszą planetę i pofrunęła na inną. Tam rozwinęła się jeszcze bardziej i teraz nas odwiedza jako super rozwinięta rasa z kosmosu albo podróżuje w czasie wiedząc, że może nas tu spotkać 😉 )

a deparchator w domu masz?

Masoni sataniści zrobili ofiarę dla szatana, poświęcili Kobe Bryant'a, jego śmierć jest darem dla złego ducha i prośbą o błogosławieństwo i pomoc w osiągnięciu celu... poprosili o wsparcie w przedsięwzięciu i jak największą liczbę ofiar śmiertelnych.

Ponadto upiekli dwie pieczenie na jednym ogniu. Poświęcili kogoś bardzo wartościowego - uwielbianego, młodego, zdrowego, pełnego sukcesów - łakomy kąsek😉 i odwrócili uwagę amerykańskich mediów od tego co zaczęło dziać się w Chinach.

Na ceremonii pożegnalnej Kobe jego żona przez cały czas miała jedno oko przysłonięte włosami. A wiadomo, że wśród illuminatów to główny symbol oddania duszy diabłu... Biedny Bryant wylądował na ołtarzu demona. Zginęła też jego piękna i zdolna córeczka... coś mi się wydaje, że jej matka była o nią tak bardzo zazdrosna, że poświęciła i ją - czasami matki, które straciły urodę są chorobliwie wręcz zazdrosne o swoje córki - zachowują się wtedy jak najgorsze macochy.

JLo siedziała tam jak na szpilkach, była wprost przerażona, natomiast Bijąca była cała w skowronkach... największa fanka złego. ;)

ht tps://yo utu.be/UPxuB0Ds4jw

A to, to już w ogóle...:/// .../ka. Widać opętanie w oczach pod koniec teledysku... Oto jest właśnie spojrzenie demona, o którym kiedyś pisałam. Widziałam takie spojrzenie na żywo, a co najstraszniejsze - u małego dziecka. To nie było naturalne.

ht tps://yo utu.be/UPxuB0Ds4jw

A to, to już w ogóle...:/// .../ka. Widać opętanie w oczach pod koniec teledysku... Oto jest właśnie spojrzenie demona, o którym kiedyś pisałam. Widziałam takie spojrzenie na żywo, a co najstraszniejsze - u małego dziecka. To nie było naturalne.

ty jesteś tu jedyną osobą która czci diabła.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować