Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Dzis mam randke :)

Polecane posty

Pitok- Fakt...ehh...:/ Ciekawe czy w weekend sie odezwie w sprawie spotkania...(i Tak odmowie mu ze wgl na koronawirus)

Tak z ciekawosci... Moge do Cb napisac na priv?

• Like 1

Napisano (edytowany)

fajna z ciebie dziewczyna, sie nie przejmuj co tam ci ktos gada bo po co.... a jak nie ten to inny ale fajnie jak wyjdzie z tym facetem, powodzenia

Edytowano przez oink

Powodzenia (^^) oby się tobie ułożyło bo fajna dziewczyna jesteś ☺️ 

Oink- Tzn Z ktorym facetem? :)

Z tym co spotkalam sie niedawno to Raczej Nic z tg Nie bedzie...Caly ten tydzien Nie odezwał sie do Mnie (i ja tez) a w ten weekend mamy sie spotkac... (Ale ja odmowie ze wzgl na Wirus) :)

• Like 1

Napisano (edytowany)

Oink- Tzn Z ktorym facetem? 🙂

Z tym co spotkalam sie niedawno to Raczej Nic z tg Nie bedzie...Caly ten tydzien Nie odezwał sie do Mnie (i ja tez) a w ten weekend mamy sie spotkac... (Ale ja odmowie ze wzgl na Wirus) 🙂

ojtam ciezko tu powiedziec cos moze jakies durne nieporozumienie takze na spokojnie

Edytowano przez oink

AmidaButsu- Dziekuje Bardzo Ci :) Jeszcze troche popiszemy ze soba (ma 30l i jest z mego miasta pracuje w logistyce)

Fajnie sie z Nim pisze...Tylko ze...: Jest Ateista...:/

Witam Serdecznie WAS :).

Odezwał sie  dzis ten 30l z ktorym bylam juz na randce i Napisal Mi ze : Chcialby sie ze Mna spotkac Dzis. Ja: Mu odpisałam ze; Dzis Nie moge sie spotkac. A on; ok ale dlaczego? Ja: Bo Jestem chora, Moze spotkamy sie jakos w tygodniu. On; No ok (a wcale Nie tjestem chora Tylko za bardzo Nie chce Mi sie z Nim dzis spotkac...

(I wysylal Mi buziaczki i kwiaty teraz. A od pon do tej soboty wcale Nie odzywał sie)

Ja Niedlugo ide na dwor.

Ehh...

Witam Serdecznie WAS :)

Znowu on sie do Mnie odezwal o 21;00. Napisal Mi ze; Moze spotkalibysmy sie w tygodniu na noc? Ja Mu odpisałam: NIE   On; Dlaczego? Ja: Bo NIE...On; No ok

I przestał pisac...:/ :/

Markus- Po tym Co Mi Dzis napisal to Wiem juz Napewno ze Chce Mu sie tyl. seksu...:/ :/

Markus- Tak Owszem przejrzalam na oczy...

Hm...Owszem mamy dobre relacje ze soba...ale jakos jego wieku Nie moge Przetrawic... Z reszta i tak predzej czy pozniej by sie to Rozpadlo....Nawet Mi slub proponuje...

Witam Serdecznie WAS :) 

Wczoraj odezwał sie do Mnie On.. Napisal Mi ze: Dlaczego Nie odzywam sie do Niego? I kiedy sie spotkamy? Ja mu odpisałam...; Myslalam ze Ty sie odezwiesz...I moze spotkamy sie po epidemii tej? A on; Dlaczego tak dlugo kazesz Mi czekac? Ja: Bo Nie moge teraz z domu wychodzic. Rodzice Nie kaza Mi. On; Oj tam...To powiedz Im ze idziesz do Pracy, lub na okres probny...Ja; NIE zamierzam kłamac Rodzicom. On; No ok. Zrobisz jak zechcesz...Ja; Odezwe sie jeszcze... On; No ok. Dla Ciebie Sloneczko Wszystko.

I To tyle...:/ Czemu on Jest taki Niecierpliwy...:/

A czemu Ty taka naiwna i ciągle ciągniesz tę rozmowę bezsensowną?przyznałaś wyżej, że zdałaś sobie w końcu sprawę, że on chce Cie tylko zaliczyć, a dalej z nim rozmawiasz i liczysz, że jest twoim "rycerzem na białym koniu". Miej szacunek i godność i skończ pisać z tym typem, który chce tylko jednego. 

Hejoo

Wiem ze On chce tylko 1ego...:/ Musze w koncu zerwac z Nim kontakt ...I Tak Nici z tego...:/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować