Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
KLAUN96

Dzis mam randke :)

Polecane posty

Dzis mam randke o 16:00 z 30latkiem u siebie w miescie...

Czy dzis moze kawiarnie sa otwarte? (Jak wroce to napisze)

Napisano (edytowany)

Słabo bo knajpy pozamykane w Żabce da się zamówić kawkę. Powodzenia na randce 😽

Edytowano przez AmidaButsu

Witam Serdecznie Was

Jab91-Lecze grzybice pochwy juz :) Owszem Nie sa otwarte...Spokojnie.. Nie mowilam mu o tym nic...

Butsu-No wlasnie to troche kiepski czas...:) Owszem zabka otwarta jest...  Dziekuje Bardzo Wam...:)

Spotk. sie o 16;20 a bylam w domu o 18;15 :) Ogolnie fajnie bylo. Umowilismy sie przy stacji pkp i on stał samochodem. Wiec wsiadłam i pogadalismy z 15min a potem pojechalismy do lasu i siedzielismy w samochodzie i gadalismy sobie... Gdy rozmawialismy to on Mnie 2razy pocałowal i lekko przytulił...Po rozmowie... Hm...wydaje Mi sie ze to Normalny facet (Rzekomo bez Nałogow, stała praca w klimatyzacji,swoj samochod,mieszka z rodzicami jeszcze) Fajnie i milo sie rozmawiało Nam...Potem mnie odwiòzł do stacji i poszłam do domu ...(Ma 10km do Mnie). Jak bylam juz w dm to napisał Mi ze...Chcialby ze Mna byc i ze mu sie podobam z Wygladu i milo sie rozmawiało...  (Mowil i pisał Mi jeszcze ze On lubi dbac o swa Kobiete i rozpieszczac ja.I ze ma uległy charakter... Ze lubi jak Kobieta jest szczesliwa....Ja troche to uwazam za Przesadyzm... / Ja mu napisałam ze spokojnie ze jeszcze jest czas na wszystko, to dopiero poczatek znajomosci. On; No ok. ) Powiedzial mi ze lubi pracowac.

I teraz zamierzamy sie spotkac w ten weekend w KFC. (Ma 180wzrostu i 93kg) To Raczej tyle...

• Like 2

to słodko i fajnie, szczescia zycze a najlepiej to do domu na domowke czy cos bo komu sie chce łazic po tych lasach czy kfc no kurde

Oink- Dziekuje Bardzo za Odpowiedz :)

Jabol- Napisze szczerze tak: Moze bedziemy ze soba a Moze Nie...Dopiero sie powoli poznajemy... Agatka- Nie znasz wgl czlowieka a piszesz ze fajny facet ...(Czyzby desperacja czy Poprostu Nie wiesz co piszesz?). Amida- Dziekuje Bardzo i Nawzajem... :)

Cos Mi sie przypomnialo...: Jak po randce Wczoraj pisalismy to on Mi sie zapytał czy moze na nastepnym spotkaniu sex? Ja mu odpisalam ze : Nie, i na wszystko przyjdzie czas... On: Ok Rozumiem.   A Dzis ja mu Zyczylam milego dnia i odpisał Mi. I to tyle...od 10:00 0 kontaktu...

Moze jakies rady mi dacie? Zaznaczam ze to dopiero poczatek znajomosci z Nim...

(Jednak z 2giej strony Nie chce byc bardzo nachalna dla Niego...W sensie takim...non stop pisac do Niego...)

Trudno coś powiedzieć to że dużo mówił iż dba o kobietę na pierwszym spotkaniu pewno tak bajerowal po to aby napisać o sxie co też zrobił. Hm ja bym był ostrożny w kontaktach może mu chodzi o to właśnie...

KFC, ja bym poszła do maka tram są ciensze kanapki i ci nie cieknie po brodzie

Oink- Dziekuje Bardzo za Odpowiedz 🙂

Jabol- Napisze szczerze tak: Moze bedziemy ze soba a Moze Nie...Dopiero sie powoli poznajemy... Agatka- Nie znasz wgl czlowieka a piszesz ze fajny facet ...(Czyzby desperacja czy Poprostu Nie wiesz co piszesz?). Amida- Dziekuje Bardzo i Nawzajem... 🙂

Cos Mi sie przypomnialo...: Jak po randce Wczoraj pisalismy to on Mi sie zapytał czy moze na nastepnym spotkaniu sex? Ja mu odpisalam ze : Nie, i na wszystko przyjdzie czas... On: Ok Rozumiem.   A Dzis ja mu Zyczylam milego dnia i odpisał Mi. I to tyle...od 10:00 0 kontaktu...

Moze jakies rady mi dacie? Zaznaczam ze to dopiero poczatek znajomosci z Nim...

Mam sugestie, że jak będzie naciskał na seks to powiedz mu ,że dopiero będzie wtedy jak poznasz jego mamę😄

• Like 1

Jabol- On tyl. Zaproponował...Ja napisalam mu: Nie, na wszystko przyjdzie czas... Poza tym on jest takiego zdania ze: Nic na siłę...

Ok bede ostrożna...I jest on uległy pod wzgledem kobiet...(to kobiecie Ma byc dobrze byc szczesliwa a Nie ja..-tak powiedzial Mi na randce) Potrafi sie słuchać kobiety...

Aha! odnośnie grzybicy to musisz zredukować cukry ( cukier, pieczywo, słodkie owoce), w to miejsce jeść kiszoną kapustę i kiszone ogórki. Spróbuj też smarować pochwę i okolice jogurtem albo kwaśną śmietaną z probiotykami już tam zawartymi🙂

Ty tak nie jeździj z nim tym samochodem, bo jak będzie zdesperowany to może zrobić ci krzywdę.

• Like 1

Pari-Ok spk Rozumiem....

Ja akurat lubie slodkie rzeczy, slodycze, owoce...i bedzie kiepsko... Musze je zminimalizowac jak najmniej jesc...Ale rowniez lubie kap. kiszona i ogòry kiszone :)

To co podajesz to sa chyba domowe sposoby...Owszem sprobowac mozna,ale ja wolałabym to skonsultowac z ginem...:)

Nie wydaje Mi sie zeby on Mi krzywde zrobil... (Spotkalismy sie tylko 1en raz. On wgl Nie odzywa sie do Mnie. Dzis nic a nic 0odzewu. A napisal Mi po randce ze chcialby byc ze Mna...) W sumie... Lepiej uwazac...Moze z Nim spotkam sie w ten weekend... Jesli on Rowniez bedzie chcial i bede dobrze sie czuła...

(Poza tym...Wydaje Mi sie ze sie jemu narzucam troche za bardzo)

Portki- Mi bez roznicy czy Kfc czy MC. :)

Pitok-Ok kupie sb :)

No wlasnie tez tak sadze ze to moze przez to..

Dzis sie odezwał do Mnie kolo 17;00...Ale pisalo sie troche dziwnie ...Pisal do Mnie tak chlodno bez zadnych buźiek,całuskòw...Napisal Mi tez ze chcialby byc ze Mna i ze Nie wie...ze czas pokaze...A na 2gim spotkaniu (ten weekend) mamy sie spotkac (jak bede dobrze sie czuła to sie z Nim spotkam) to napisal Mi ze moze sex? Ja mu odpisalam ze: NIE ...A on; A moze sex oralny? Ja: NIE... On odpisał; No ok... I napisalam do Niego: Co tak jeszcze ciekawego powiesz? On: A nic ciekawego... W domu jestem :). (I to tyle...)

Napisze Wam szczerze...: Ja sie troche w tym juz pogubiłam..Juz sama Nie wiem czego on chce...:/ Jeszcze cos...; Po prawie 4rech latach byćia samej...mysle ze jestem w stanie zwiazac sie z Nim z...Braku Laku...(tak sadze, nie jestem w 100% pewna.../samotnosc długa robi swoje i brak połòwki. Osobiscie jestem Za zeby sprobować) To jest Szczerze napisane ...i Prawdziwie...( I nie chodzi Mi o pieniadze... Wiem tylko tyle ze pracuje przy klimatyzacjach,to Rzekomo stała praca i ze zarabia 3,5tysiaca netto/miesiac. Tyle z tego co Mi mòwił)

Napisano (edytowany)

Dzis sie odezwał do Mnie kolo 17;00...Ale pisalo sie troche dziwnie ...Pisal do Mnie tak chlodno bez zadnych buźiek,całuskòw...Napisal Mi tez ze chcialby byc ze Mna i ze Nie wie...ze czas pokaze...A na 2gim spotkaniu (ten weekend) mamy sie spotkac (jak bede dobrze sie czuła to sie z Nim spotkam) to napisal Mi ze moze sex? Ja mu odpisalam ze: NIE ...A on; A moze sex oralny? Ja: NIE... On odpisał; No ok... I napisalam do Niego: Co tak jeszcze ciekawego powiesz? On: A nic ciekawego... W domu jestem 🙂. (I to tyle...)

Daj sobie spokój z kimś takim.
Żaden normalny facet nie proponował by Ci seksu w mailu, a po odmowie, seksu oralnego.
Gdyby był normalny, to poczekałby do spotkania, pobajerował i albo by mu się udało Cię nakłonić na ten seks, albo nie, a tu widać, że ma coś nie tak z głową, albo tak bardzo gardzi kobietami, że z każdą rozmawia jak z prostytutką. Pewnie za dużo korzysta z ich usług.
To nie jest facet nadający się na jakikolwiek związek.
Poszukaj kogoś innego. Nie patrz tak bardzo na wygląd, szukaj kogoś normalnego. Każdy facet lubi seks, ale nie każdy proponuje go każdej nowo poznanej kobiecie, zaledwie po kilku dniach znajomości i jednym spotkaniu.
To co napisała wyżej Pari, o tym, że seks po poznaniu jego rodziców, czyli po tym jak zaprosi Cię do swojego domu, to akurat może staroświecka, ale dobra rada, dla kogoś kto chce normalnego związku i w niedługim czasie ślubu.

Edytowano przez Jack445

A na 2gim spotkaniu (ten weekend) mamy sie spotkac (jak bede dobrze sie czuła to sie z Nim spotkam) to napisal Mi ze moze sex? Ja mu odpisalam ze: NIE ...A on; A moze sex oralny? Ja: NIE... On odpisał; No ok...

A może on tylko tak żartuje ?
Porozmawiaj przez telefon i sprawdź czy on pyta na poważnie. Trudno uwierzyć, że bez zachęty z Twojej strony, bez wchodzenia w takie tematy, również z Twojej inicjatywy, ktoś mógłby być tak prymitywny, żeby tak się pytać, kiedy może się spotkać i co będzie to będzie.
W żartach mówi się różne rzeczy, przy okazji sprawdza z kim ma się do czynienia.

A może on tylko tak żartuje ?
Porozmawiaj przez telefon i sprawdź czy on pyta na poważnie. Trudno uwierzyć, że bez zachęty z Twojej strony, bez wchodzenia w takie tematy, również z Twojej inicjatywy, ktoś mógłby być tak prymitywny, żeby tak się pytać, kiedy może się spotkać i co będzie to będzie.
W żartach mówi się różne rzeczy, przy okazji sprawdza z kim ma się do czynienia.

Też mi to przyszło na myśl 😄 Jak ma się nadzieję na związek, warto ten moment zbliżenia (pełnowymiarowego seksu) przesunąć w czasie ile się da🙂

Pitok Nastroszony- Ok spk Rozumiem..Bede uwazac :) Teraz trudno znalesc duzo ludzi..-koronawirus..Miasto wymarło :-X

Jack 445-W sumie  masz racje...to Normalne Nie jest...Nie patrze na wyglad. Wyglad Nie jest Wazny. Nie wydaje Mi sie zeby zartował. A pari ma racje :)

Apropo...: Ani Dzis ani wczoraj sie Nie odzywa (ani ja do Niego). Mamy sie jutro spotkac ale ja Nie spotkam sie z Nim bo zle sie czuje (kobiece sprawy) i leze w łòźiu teraz... Najwyzej kiedy indziej sie spotkamy (nast. weekend). Poza tym sadze ze...Moze cos z tego bedzie... (Zwiazek) w niedlugim czasie...Jestem w stanie z Nim byc z ...braku Laku...Ile mozna byc samej? 4/5lat...(?)

Poza tym jeszcze pisze przez neta z takim 30latkiem z mego miasta... Pisze sie nawet ok...:)

KLAUN 96 przeczytaj moje wiadomości i odpisz mi priva

Witam Serdecznie WAS :)

Dzis mielismy sie spotkac ...ale odmowilam spotkania ze wzgledu na zle samopoczucie...Napisal on do Mnie: Zapytał sie czy dzis sie widzimy? Ja odpisałam ze Nie. Moze w nastepny weekend sie spotkamy ..On odpisal; ok

Potem napisal do Mnie o 22:00.

Napisal Mi ze : Ma ochote na Mnie...i ze moze mam koronawirus...ja mu odpisałam ze: Nie mam koronawirus Napewno. On; Ok. I zapytalam sie go: Wydaje Mi sie ze Szukasz dziewczyny tyl. do seksu ..On: NIE  Ja; Napewno? On; Oj Napewno.. I to tyle...

(Poza tym pisze z takim jeszcze 30latkiem z mego miasta, podal Mi juz nr tela Dzis. I fajnie Nam sie pisze. Z tego co wiem-pisał mi: Ma stała prace w logistyce,ma wlasne mieszkanie w bloku,mieszka w Nim sam, Nie ma prawka,jest osoba Nie wierzaca, domator,bez zadnych nałogow, nie imprezuje...(Na seksie mu Nie zalezy+ ma stulejke) Napisal Mi ze ; jesli Mi Nie przeszkadza roznica wieku (Ja 23 jeszcze on 30lat) to mozemy sie spotkac. W Przyszlosci (za 5/6lat) jesli bedziemy razem ma w planach zalozenie Rodziny... (Slub,zona,dziecko)...(Slub mu bez roznicy czy cywil/koscielny + wyznanie wiary partnerki bez roznicy jest...) Szanuje Wiare innych osob jest tolerancyjny...To tyle co o Nim wiem...

(Hm... Tak sobie teraz mysle... Nie pisalam mu tego ...Wydaje Mi sie ze...Raczej Nic z tego Nie bedzie... Jakos Nie wyobrazam sobie zeby moj partner byl osoba Nie wierzaca...To jest kompletnie przeciwienstwo Mnie... Ja Jestem osoba bardzo wierzaca, od urodzenia Katolik. 

Sama Nie wiem co robic i myslec...;/ ehh...

Aha i jeszcze cos...NIE zamierzam miec Dzieci Nigdy ze wzgledu na moje zaburzenia myslenia od urodzenia... (Moja matka Nie chce wnuczat miec + Ci 2ch chlopakow Nie wie o mej Niepelnosprawnosci)

Nie wiem co ci odpisać🙂 Bierz życie tak jak leci, bo zobacz co się dzieje😄

A propo zaburzeń myślenia🙂 Co masz na myśli? Ja mam córkę z asd ( jest jedyna w swoim rodzaju🙂), co ją nie dyskwalifikuje jako potencjalną matkę w przyszłości (jak będzie chciała i będzie na siłach).

Agatka- Nie Rozumiem Cb bo Mam zaburzenia myslenia...:) Moze dlatego tak jest a Nie inaczej...

Pari- Taa...jasne :).  Od urodzenia mam zaburzenia myslenia (Niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka/ i Fas) Ciezko zyc z takim czlowiekiem...  Na poczatku tego roku w styczniu Pan Psychiatra powiedzial Mi ze moje zaburzenia myslenia sa Dziedziczne (moja mama ma jak podejrzewam lekki autyzm (bo jest antyrodzinna + nalogi ma) I jeszcze na dodatek tez ma cos z glowa NIE tak...Tyle wynika z mej rzadkiej obserwacji + rowniez moj tata (byly jej maz) tez tak sadzi. Rozmawiałam tez o dzieciach i o swej sytuacji rodzinnej z Psycholog...To Psycholog powiedziala Mi ze : Lepiej Nie bo: Kiepska sytuacja rodzinna + moja Niepelnosprawnosc. (Gdybym ja urodzila dziecko to pewnie by tez mialo zaburzenia myslenia + brak pomocy w rodzinie).  A moja mama Nie chce miec Nigdy w Zyciu Wnuczat bo niedawno sie ja o to pytałam ... A tata; Rzadko o tym mowi...potrafi powiedziec: W twoim wieku dziewczyny to juz maja dzieci...A z Cb to i tak gòwno z tego i tak...:-X. Macocha rowniez potrafi cos przywalić....

To Raczej Tyle...:-X

Agatka- Nie Rozumiem Cb bo Mam zaburzenia myslenia...:) Moze dlatego tak jest a Nie inaczej...

Pari- Taa...jasne :).  Od urodzenia mam zaburzenia myslenia (Niepelnosprawnosc Intelektualna Lekka/ i Fas) Ciezko zyc z takim czlowiekiem...  Na poczatku tego roku w styczniu Pan Psychiatra powiedzial Mi ze moje zaburzenia myslenia sa Dziedziczne (moja mama ma jak podejrzewam lekki autyzm (bo jest antyrodzinna + nalogi ma) I jeszcze na dodatek tez ma cos z glowa NIE tak...Tyle wynika z mej rzadkiej obserwacji + rowniez moj tata (byly jej maz) tez tak sadzi. Rozmawiałam tez o dzieciach i o swej sytuacji rodzinnej z Psycholog...To Psycholog powiedziala Mi ze : Lepiej Nie bo: Kiepska sytuacja rodzinna + moja Niepelnosprawnosc. (Gdybym ja urodzila dziecko to pewnie by tez mialo zaburzenia myslenia + brak pomocy w rodzinie).  A moja mama Nie chce miec Nigdy w Zyciu Wnuczat bo niedawno sie ja o to pytałam ... A tata; Rzadko o tym mowi...potrafi powiedziec: W twoim wieku dziewczyny to juz maja dzieci...A z Cb to i tak gòwno z tego i tak...:-X. Macocha rowniez potrafi cos przywalić....

Ja Ciebie i to co piszesz rozumiem doskonale. Pomimo swoich zaburzeń bardzo masz rozsądne przemyślenia. Tego chłopaka sobie jednak spróbuj odpuścić . Coś mi mówi,że jemu faktycznie do szczęścia potrzebny jest tylko seks .

Agatko...Ciebie i to co piszesz ,jest o wiele trudniej zrozumieć, niestety. Już nie mówiąc o poziomie Twoich wypowiedzi...

• Confused 1

Współczuje tobie, że nie masz jednak wsparcia w rodzinie. Wiesz moja córka też czasem mnie denerwuje🙂. Ze względu na swoją przypadłość i związane z tym problemy, dodatkowo czuje się niezrozumiana przez innych. Frustruje ją to bardzo, często ma obniżony nastrój. Osobie postronnej, która dostatecznie nie poznała tego tematu, to ciężko zrozumieć takie osoby. Mam świadomość tego, że jeśli ja (i mąż a jej tata) nie zapewnię jej tego wsparcia to jej samopoczucie i własne poczucie wartości  może jeszcze bardziej się obniżyć.

Izabelin-Bardzo sie ciesze ze Mnie rozumiesz :) I Dziekuje Bardzo :) Hm... Co do chlopaka To... Dzis Nie odzywal sie...W ten weekend mamy sie spotkac... Mi sie wydaje ze...Zaczyna Mi na Nim zalezec...(nie wiem czemu? Moze dlatego ze brakuje Mi bliskosci moze? Jestem z Nim w stanie byc z braku Laku) .

Pari- No wlasnie...Niestety...Jest Jak Jest...:-X Ale mysle ze gdybym miala Normalna rodzine + silne Wsparcie od Rodzicow to mysle ze Bylabym inna...Psychiatra u Mnie stwierdzil rowniez : Obnizenie nastroju :/. :) Ja rowniez czuje sie Nie rozumiana przez innych... (W rodzinie)(Matka Niekiedy potrafi Mnie wyzywac od ...i,Macocha potrafi przygadywac Mi ze Nie mam znajomych + brak chłopa, dziadkowie potrafia mowic ze moja kuzynka ktora jest w mym wieku juz jest Rok po slubie,Ojciec potrafi rowniez cos przygadac,a brat Przyrodni (ma prawie 23lata i mamy 0 kontaktu potrafi powiedziec..: Czego tu chcesz!?) Najlepsze kontakty mam z tata :). A z mama...Kiepskie.(o macosze/bracie przyrodnim Juz Nie wspomne)

Dlatego Silnie i Stale Wspierajcie Ja :) (swoja còrké). Rowniez Chyle Czoła twemu Mężowi :), bo faceci przewaznie Dają Nogę jak sie dziecko Niepelnosprawne urodzi...:/ (Polecam poczytac w necie: Kochani Bardziej (O osobach z Zespolem Downa) 

A co do Autyzm to słyszałam ze Rzekomo jest to choroba genetyczna...:/  

Agatka- To niestety fakt...Ciezko Cb zrozumiec i odczytac...Ale Kocham Cb za to ze..Jestes Inna! :-* :* :*

• Like 1

Ehh ...ten 30latek ktory mieszka ode Mnie 10km wcale Nie pisze...W tym tygodniu Nie odezwał sie do Mnie....(ani Ja do Niego) z tym ktorym sie spotkałam...:/

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować