Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nba

Czy to prawda że kobiety lubią facetów skrzywdzonych przez los

Polecane posty

 

Tak ale dlaczego to tak szybko mija, u facetów jest dość długo. Po za tym to nie drugi człowiek nas karze tylko życie, to upływające lata zabierają nam to co mieliśmy za młodego.

Sprawność u erotyczna libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No tak ale czasami spokój lepszy od bycia w nieodpowiednim związku. Spokojnie przyjdzie i czas na Ciebie, trochę optymizmu.

Przypuszczam że jest to możliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faszyści, komuniści, lewacy, socjaliści - tylko ty jeden jedyny prawy i sprawiedliwy z imieniem ponbucka na ociekających jadem usteczkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby skrzywdzone nigdy nie skrzywdzą ? No to chyba nie znasz ludzi. To wszystko zależy indywidualnie od człowieka, są ludzie którzy bici w przyszłości robią dokładnie to samo, albo nawet ze zdwojoną siłą kiedy przyjdzie "ten" moment i w nim coś pęknie.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Osoby skrzywdzone nigdy nie skrzywdzą ? No to chyba nie znasz ludzi. To wszystko zależy indywidualnie od człowieka, są ludzie którzy bici w przyszłości robią dokładnie to samo, albo nawet ze zdwojoną siłą kiedy przyjdzie "ten" moment i w nim coś pęknie.. 

Niestety podzielam Twoje zdanie. Z autopsji. Ale tu mowa o mężczyznach, to się nie liczę😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co za dziwny temat.

W tym kraju poziom męskości facetów w 98% przypadków nie przekracza poziomu błazenady.

Mają żony, dzieci i nadal piwkują i playstation wieczrkami obściskują. gdy żona burczy że gary trzeba zmywać to od razu wylot na nadgodziny do pracy (tj. kochanki). Gdy żona utyje to powrotu od kochanki już nie ma.

Przecież, 98% facetów już na starcie przygody rozrywkowo/małżeńskiej jest już pokrzywdzonych przez los -- brakiem mózgu!

O jakich dalszych krzywdach zatem mowa??

 

Dziwoty wypisujecie...

 

 

 

 

Hahaha coś w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja na przykład lubię takich facetów, oni maja coś w sobie, jakaś tajemnicę i można wykorzystać swoje psychologiczne ciągoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Osoby skrzywdzone nigdy nie skrzywdzą ? No to chyba nie znasz ludzi. To wszystko zależy indywidualnie od człowieka, są ludzie którzy bici w przyszłości robią dokładnie to samo, albo nawet ze zdwojoną siłą kiedy przyjdzie "ten" moment i w nim coś pęknie.. 

Racja tak se czytam co koleś wypisuje i jawi się tylko jedna frustracja w Nim nie potrafi znieść tego że inni mogą żyć wg swoich zasad. Co pewnie już córcia z gromadka dzieci lata i jest już stara. A my tu młodzi single pełni życia 😎 tak jest. Mam nosa 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

mam ci dowody podawac czy co? kazdy prawiczek jest olewany i wysmiewany przez dziewczyny i kobiety

Nikt nie wyśmiewa prawiczków za samo prawictwo. Na tym forum udzielają się osoby z silnym deklem, a ich brak doświadczeń seksualnych jest doprawdy najmniejszym problemem. Dowód pierwszy z brzegu? Ty i Twoje tematy na ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie lubią, im bardziej skrzywdzony, tym bardziej skrzywiony. Na każdym kroku trzeba się pilnować. Nie można spontanicznie peplac o tym i owym, trzeba myśleć  i kontrolować co się mówi.. Okropnosc.. Kto by to wytrzymal? 

W pewnym sensie racja, ale niektórzy ludzie sami czuja się lepiej gdy mogą komuś w czymś pomóc 🎃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No i co.. pomagasz i lepiej się z tym czujesz, czy co? 

Ja mam swoje życie ale życie innych osób też mi drogie 🐱 w sumie sprawianie przyjemności sobie i innym to dobre działanie zgodne z istota sumienia xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Doświadczonych, albo smutnych, że złymi przejściami

Ja lubię smutasow, wręcz uwielbiam. Facet ze złym doświadczeniem moglby być dla mnie wyzwaniem pod warunkuem, że będzie chcial iść do przodu i nie bedzie oglądał się w przeszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

pokusa uciekajacego aby sprawdzić dystans między samym sobą a diabłami jest zbyt wielka.

Jak się mają twoje słowa do tego co ja napisałam. Poprosze przełożyć z polskiego na nasze. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja lubię smutasow, wręcz uwielbiam. Facet ze złym doświadczeniem moglby być dla mnie wyzwaniem pod warunkuem, że będzie chcial iść do przodu i nie bedzie oglądał się w przeszłość. 

Co dokładnie lubisz bo ciężko mi pojąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co dokładnie lubisz bo ciężko mi pojąć 

Lubie facetów smutnych, zamyslonych. Poprostu tak mam, tacy mnie pociągają i intryguja bardziej niż wesolki. Nie chodzi mi o to, żeby nie mieli poczucia humoru. To nie w tym rzecz. Nie lubię poprostu jak facet uśmiecha się caly czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Drażni ciebie ludzkie szczęście? Zagadaj z tym gł/ąbem co ma konto zapasowe, jego też ch/uj strzela gdy widzi że innym wesoło. Dogadaj się z nim, narobicie sobie małych gł/ąbików i wtedy będzie wam tak smutno że się popłaczecie z radości.

 

Kontozapasowe, dziad czy nie dziad ale... z żoną, rodziną, klasą, kasą a nie ... z internetem, Renią i klawiaturą...

Nie rozumiem twojej złości. Chyba nie zrozumiałeś co miałam na mysli. Na swojej drodze spotykam mnóstwo osób, a intryguja mnie te osoby o smutnym wyrazie twarzy i oczach. Może dlatego zastanawiam sie dlaczego i chcialabym pomóc. 

Cieszę się, że ludzie są szczęśliwi. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Drażni ciebie ludzkie szczęście? Zagadaj z tym gł/ąbem co ma konto zapasowe, jego też ch/uj strzela gdy widzi że innym wesoło. Dogadaj się z nim, narobicie sobie małych gł/ąbików i wtedy będzie wam tak smutno że się popłaczecie z radości.

 

Kontozapasowe, dziad czy nie dziad ale... z żoną, rodziną, klasą, kasą a nie ... z internetem, Renią i klawiaturą...

Nie rozumiem twojej złości. Chyba nie zrozumiałeś co miałam na mysli. Na swojej drodze spotykam mnóstwo osób, a intryguja mnie te osoby o smutnym wyrazie twarzy i oczach. Może dlatego zastanawiam sie dlaczego i chcialabym pomóc. 

Cieszę się, że ludzie są szczęśliwi. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×