Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nba

Luźne pytanie jeśli kobieta ma dobry seks w związku to rozgląda się za innymi?

Polecane posty

 

Spokojnych snów 🙂 ja teraz muszę czekać na odpowiedź na istotne pytanie.  Bo teraz jeśli w tym tkwi problem to należy szukać człowieka monogamicznego.  Czyli może człowieka - który ma na ludzi wyrąbane ? Po części.  No ale za tem może mieć duży problem z sobą i ja nie chcę człowieka totalnego dzikusa aspolecznego. 🤷 Na tej kwarantannie coś czuję że szybciej wirusa lapne 

Ja uważam, że ludzie są z natury poligamiczni, zwłaszcza, nie oszukujmy się, mężczyźni. Ale życie to nie tylko biologia, ale też kultura i cywilizacja. Zwyczajowa monogamia, to wielkie zwycięstwo i zysk dla kobiet w patriarchalnej kulturze. Kobietom się to zdecydowanie bardziej opłaca. Pozdrawiam o poranku😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja uważam, że ludzie są z natury poligamiczni, zwłaszcza, nie oszukujmy się, mężczyźni. Ale życie to nie tylko biologia, ale też kultura i cywilizacja. Zwyczajowa monogamia, to wielkie zwycięstwo i zysk dla kobiet w patriarchalnej kulturze. Kobietom się to zdecydowanie bardziej opłaca. Pozdrawiam o poranku😏

W takim razie - można zapomnieć albo tylko pomarzyć.  

Dziękuję bardzo , również ! I miłego dnia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja uważam, że ludzie są z natury poligamiczni, zwłaszcza, nie oszukujmy się, mężczyźni. Ale życie to nie tylko biologia, ale też kultura i cywilizacja. Zwyczajowa monogamia, to wielkie zwycięstwo i zysk dla kobiet w patriarchalnej kulturze. Kobietom się to zdecydowanie bardziej opłaca. Pozdrawiam o poranku😏

Czy to, że wielu starożytnych władców i ich wysokich urzędników urządzało homoseksualne orgie oznacza, że z natury wszyscy są homoseksualistami. To, że królowie (i nie tylko) poślubiali 12 latki to oznacza, że z natury jesteśmy pe do fi la mi? Nie ma czegoś takiego jak poligamiczna natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czy to, że wielu starożytnych władców i ich wysokich urzędników urządzało homoseksualne orgie oznacza, że z natury wszyscy są homoseksualistami. To, że królowie (i nie tylko) poślubiali 12 latki to oznacza, że z natury jesteśmy pe do fi la mi? Nie ma czegoś takiego jak poligamiczna natura

A jaka jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jaka jest??

Każdy jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Każdy jest inny

Nie ma aż tak wielu możliwości bycia zróżnicowanym. Powiedzialabym, że każdy jest inny i to jeszcze w zależności od sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie ma aż tak wielu możliwości bycia zróżnicowanym. Powiedzialabym, że każdy jest inny i to jeszcze w zależności od sytuacji.

Tak czy inaczej nie ma podstaw do najmniejszego twierdzenia, że z natury jesteśmy poligamiczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak czy inaczej nie ma podstaw do najmniejszego twierdzenia, że z natury jesteśmy poligamiczni

Przyznam, że się nie zgadzam, ale nie mam bibliografii, żeby swoją tezę podeprzeć. Może poza "Płcią mózgu". Poczekam aż jakiś inny zawzięty wojownik o promiskuityzm zbije Twe argumenta😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Przyznam, że się nie zgadzam, ale nie mam bibliografii, żeby swoją tezę podeprzeć. Może poza "Płcią mózgu". Poczekam aż jakiś inny zawzięty wojownik o promiskuityzm zbije Twe argumenta😏

Z natury mamy jedynie instynkt samozachowawczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak czy inaczej nie ma podstaw do najmniejszego twierdzenia, że z natury jesteśmy poligamiczni

No nieee, jaaasne 😏😏😏 wszystko się rozchodzi o to czy ktoś ma okazje do zdrady czy nie ma okazji (życie to pokazuje). Łatwo mówić ze jest sie monagamicznym i wiernym gdy nie ma możliwości zdrady bo nikt Cie nie chce. Nie ma się co oszukiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Z natury mamy jedynie instynkt samozachowawczy

A instynkt zachowania gatunku? Rozsiania swych genów gdzie się da? Co, samcze niby monogamiczny?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

na dobre geny zawsze jest popyt 😉

No tak. Może zacznijmy ulubiony przez kafeteryjnych inceli temat hipergamii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No nieee, jaaasne 😏😏😏 wszystko się rozchodzi o to czy ktoś ma okazje do zdrady czy nie ma okazji (życie to pokazuje). Łatwo mówić ze jest sie monagamicznym i wiernym gdy nie ma możliwości zdrady bo nikt Cie nie chce. Nie ma się co oszukiwac

Cóz pozostaje współczuć tym których nikt nie chce. Jednak są ludzie, którzy mimo wszelkich okazji nie dokonują skoku w bok. Nie mniej zdrada nie ma podłoża poligamicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A instynkt zachowania gatunku? Rozsiania swych genów gdzie się da? Co, samcze niby monogamiczny?😏

Instynkt samozachowawczy - przetrwania w obliczu zagrożenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Za wysokie progi moja droga/i.

Dla mnie na pewno. Zawsze miło jednak wtrącić swoje trzy grosze, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

prawda jest taka jaką sobie wymarzysz 🙂

Ty nie jesteś mistrzem wkurzania, tylko mistrzem truizmow i odpowiedzi od czapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cóz pozostaje współczuć tym których nikt nie chce. Jednak są ludzie, którzy mimo wszelkich okazji nie dokonują skoku w bok. Nie mniej zdrada nie ma podłoża poligamicznego.

A jaki niby ma podłoże? Ok jesli facetowi czegoś brakuje w zwiazku to dosc logiczne ze może pojsc na bok ale zdradzają nawet tacy którzy podobno kochają partnerki, są szczęśliwi, niczego im nie brakuje ale jara ich samo to ze NOWĄ laskę zalicza. Niektóre kobiety maja podobnie. A facetów którzy maja okazję i z nich nie korzystają bo maja tak żelazne zasady i chca byc lojalni, to jest pewnie mniej niż 1% 😂pojeduncze przypadki dosłownie. U was wierność wynika głównie z braku możliwości zdrady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A jaki niby ma podłoże? Ok jesli facetowi czegoś brakuje w zwiazku to dosc logiczne ze może pojsc na bok ale zdradzają nawet tacy którzy podobno kochają partnerki, są szczęśliwi, niczego im nie brakuje ale jara ich samo to ze NOWĄ laskę zalicza. Niektóre kobiety maja podobnie. A facetów którzy maja okazję i z nich nie korzystają bo maja tak żelazne zasady i chca byc lojalni, to jest pewnie mniej niż 1% 😂pojeduncze przypadki dosłownie. U was wierność wynika głównie z braku możliwości zdrady. 

Większość zdrad ma jakieś podłoże, mówienie tu że brakuje komuś czegoś, to zwyczajny ogólnik, doprecyzuj. A kiedy to zrobisz poznasz przyczynę. Owszem sa zdrady dla samego zaliczenia ale to celem podbudowanie własnego ego. Do reszty nie bede sie odnosił bo to jeszcze większe ogólniki podparte tezą "pewnie".

Równie dobrze ja mógłby napisać, że pewnie wszystkie kobiety zdradzają, nawet te tzw pasztety, jak to mówią potwór nie potwór byle miał otwór. Wiec i one mają szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Piszesz to na podstawie własnych doswiadczen czy ssiesz z brudnego palucha?

A od kiedy to trzeba pisac na podstawie własnych doswiadczen? Pisze na podstawie doswiadczen innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie widzisz sprzeczności w stwierdzeniu, że te trzy rzeczy wystarczają, by kobieta była wierna, a jednocześnie ciekawość może prowadzic do zdrady, mimo, że ma tamto?

Widzę. Tyle, że ja nie twierdzę że te trzy rzeczy wystarczą. Twierdzę, że nikomu nie należy wierzyć na 100%, że będzie wierny, bo wedlug mnie, wierność to sprawa wyboru i kultury a nie natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

A od kiedy to trzeba pisac na podstawie własnych doswiadczen? Pisze na podstawie doswiadczen innych.

On pisze zawsze na podstawie własnych doświadczeń haha i pyta dla upewnienia, czy każdy pisze tak samo - z własnych : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

A ci "inni" to jakieś konkretne osoby, czy twoje zmyslenia?

Zgaduj dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

On pisze zawsze na podstawie własnych doświadczeń haha i pyta dla upewnienia, czy każdy pisze tak samo - z własnych : D

Zdarza mu się też "ssać z brudnego palucha". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

Pisze na podstawie doświadczeń twojego bzykanta i jego opowiadań o przeżyciach z twoimi koleżankami.

No no. Ssanie to ci naprawde dobrze idzie. Lata wprawy, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Kto tak twierdzi? Pewno, że wystarczą" to nie jest Twoje twierdzenie ?

Cholera, moje? Faktycznie... No cóż, satysfakcja na tych trzech polach pewnie zmniejsza szansę na pójście partnerki na boki. Ale gwarancji na zachowanie człowieka, bym nie dała😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Nawet jeśli są w związku idealnym, to czegoś im brakuje i szukają czegoś lepszego. Kobieta zawsze znajdzie powód do narzekania.

Jak napisał pewien mądry człowiek w swojej książce, nie ma wiernych kobiet. Są tylko te, które nie mają okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Tak. Kobiety same nie wiedzą, czego chcą. Nawet jeśli są w związku idealnym, to czegoś im brakuje i szukają czegoś lepszego. Kobieta zawsze znajdzie powód do narzekania.

Jak napisał pewien mądry człowiek w swojej książce, nie ma wiernych kobiet. Są tylko te, które nie mają okazji.

Skoro już mowa o mądrych ludziach i mądrych ksiegach, to "poczatek grzechu jest przez kobietę". Najpierw slodka jak miód, a na końcu będzie jak miecz obosieczny😏 no jakoś tak leciało. To się chyba pokrywa z Twoim kiepskim zdaniem na temat płci żeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Bo znam takie kobiety i zastanawiam się czego im brakuje. Czy to wina ich pożycia że patrzą na innych inaczej niż na kolegów 

Znasz kobiety które twierdzą że mają ''dobry seks'' ze swoim partnerem(tak Ci mówią) a rozglądają się za innym  hmm

jedno przeczy drugiemu 

dziwadło wymyślasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Skoro już mowa o mądrych ludziach i mądrych ksiegach, to "poczatek grzechu jest przez kobietę".

To prawda. Mężczyźni często robili głupie rzeczy z miłości do kobiety.

 

Najpierw slodka jak miód, a na końcu będzie jak miecz obosieczny😏

Prawda.

 

To się chyba pokrywa z Twoim kiepskim zdaniem na temat płci żeńskiej?

Kiepskie zdanie na temat kobiet? Nie wszystkich. Na twój temat mam bardzo dobre zdanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×