Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
monikat

Ujędrnienie skóry przy odchudzaniu

Polecane posty

Hej!!   Mam pytanko - czy stosujecie przy odchudzaniu jakies specjalne kosmetyki ujędrniające na ciało? Mam jakiś zwykły balsam ujędrniający i smaruje się prawie codziennie przy kapieli ale mam wrażenie, że skóra stała się w niektórych miejscach wiotka, taka mało elastyczna ... zwisająca jakby, nie wiem jak to opisać, mimo ćwiczeń.  Schudłam 10 kilo i może dlatego.. .czy jest coś czym moge ją smarować żeby poprawił sie jej wygląd czy tylko jakie zabiegi ? Co stosujecie- jesli stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, oleje to dobry pomysł ale prawda jest taka, ze jeśli ma Ci coś naprawde pomóc to tylko ruch. Skoro tkanka tłuszczowa spadła Ci szybciej niż skóra się kurczyła przy 10kg zrzuconych to obstawiam, że to była jakaś radykalna dieta. Ja jestem z Kielc, wybrałam miejsce z profesjonalną kadrą ale i przyjazną atmosferą i zaczęłam chodzić tu http://www.rekreacja.hotellamar.pl/strefa-fitness/aqua-fitness/ i od początku obserwowałam równomierny spadek zarówno tkanki tłuszczowej jak i kurczenie się skóry. Efekty przeszły moje najśmielsze oczekiwania i naprawdę z czystym sumieniem mogę każdemu polecić! Jestem pewna, że także na samą skórę pomoże w ujędrnieniu jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O balsamach i olejach nie wiem nic ale

Przy odchudzaniu , zwlaszcza intensywnym , tracisz nie tylko tluszcz ale i wode. To , ze skora staje sie wiotka jest wynikiem utraty obu tych skladnikow. Do tego zbyt szybkie tracenie na wadze powoduje , ze skora nie nadaza sie kurczyc. To wtedy powstaja zwisy skorne. Zamiast balsamow i olejkow polecalabym raczej smarowanie odzywcze. Takie jak maseczki na twarz. Mysle , ze rozumiesz o co mi chodzi. Pamietaj tez , ze jesli nie chcesz miec efektu jojo to w zasadzie nie powinnas schodzic ponizej 10% swojej pierwotnej wagi w ciagu roku. W jakim czasie schudlas te 10 kilo i ile wynosila pierwotna waga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam żeli chłodzących, grzejących, peelingów - chyba wszystkiego. Dopiero endermologia i pakiet zabiegów w Klinice Galena mi pomogły. Warto było ze względu na spadek cm i poprawę jędrności. A ćwiczę sobie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×