Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aszemene

W kwietniu na wesele a koronawirus

Polecane posty

Boje się pójść na to wesele, ma być ok.200 osób. Rozmawiałam z młodą i powiedziała, że wesele ma się odbyć normalnie... Ja z tego co słyszałam to zgromadzenia tylko do 50 osób i to do odwołania. Powiedziałam jej,  że niestety nie będzie mnie i męża na ich weselu i się obraziła. Ale ja naprawdę się martwię o zdrowie. Nie wiem dlaczego tak jej z tym źle, to tylko taka zwykła koleżanka, żadna rodzina czy przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A lokal nie odwołał imprezy? Chyba odwołują wesela z kwietnia... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie miały być chrzciny w kwietniu,w Krakowie i odwołane.Na wesele to wcale bym nie poszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Restauracja, sala, gdziekolwiek tam robi sama jej to odwoła na 99%, chyba że bedzie chciała płacić gigantyczne kary za zgromadzenie powyżej 50 osób. Młoda może sobie twierdzić co chce, ale wesele w tym momencie może sobie zorganizować w domu albo na polu gdzieś, na własną odpowiedzialność, na pewno nie w lokalu.

Chyba, że wydarzy się cud i rzeczywiście w ciagu miesiąca wszystko minie, choć wątpie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Restauracja, sala, gdziekolwiek tam robi sama jej to odwoła na 99%, chyba że bedzie chciała płacić gigantyczne kary za zgromadzenie powyżej 50 osób. Młoda może sobie twierdzić co chce, ale wesele w tym momencie może sobie zorganizować w domu albo na polu gdzieś, na własną odpowiedzialność, na pewno nie w lokalu.

Chyba, że wydarzy się cud i rzeczywiście w ciagu miesiąca wszystko minie, choć wątpie. 

Jakaś babka z rządu się wypowiadała, że zgromadzenia do 50 osób tyczą się tego co jest napisane w jakiejś tam ustawie (definicja zgromadzenia), a wesele się do tego NIE ZALICZA. Więc teoretycznie może się odbyć bez żadnych kar finansowych, ale raczej restauracje mają być pozamykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, w kwietniu bedzie u nas na pewno już tysiące zarażonych, więc nie wiem kto normalny wybierze się na taką impreze na 200 osób, mimo tego, że to ślub i impreza planowana z dużym wyprzedzeniem... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×