Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xbiałowłosa

Wyjazd do Egiptu 9 kwietnia....

Polecane posty

Witam. Mam wykupione wyjazd do Egiptu do Hurghady 9 kwietnia na tydzień. Mam zapłacone zaliczkę a jedzie nas 5 osób wiec gdybym zrezygnowała straciłabym te zaliczkę 3500 zł bo by przepadła. Dlatego nie odwoływaliśmy i czekamy co będzie. Nie wiem czy odwołają. Chcielibyśmy jechać a jednocześnie się trochę boimy. Jak myślicie? Jaka jest szansa ze pojedziemy? Duza? Mała? Odwołają? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej utkniecie za granicą. Będzie mieli dłuższe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak odwołają to chyba będzie ich wina i będą chociaż musieli oddać pieniądze? Sprawdź dokładnie umowę i regulaminy jeżeli mają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi odwołali wyjazd w maju na Wyspy Kanaryjskie, podobno z powodu zbyt małej liczby chętnych, a jak dzwoniłam do nich dzień wcześniej to mówili, że póki co wyjazd jest zgodnie z planem tak więc sytuacja jest dynamiczna i wszystko się może zdarzyć. Oczywiście z uwagi na to, że to oni odwołują to zaliczka zostanie nam zwrócona. Tak więc, przygotuj się na wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a nie jest przypadkiem tak, ze wszystkie loty z kraju sa odwolane. Miedzynarodowy transport lotniczy chyba w tej chwili nie istnieje. Nie wiem jak to wyglada z czarterami ale chyba odgornie jest wszystko odwolane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam. Mam wykupione wyjazd do Egiptu do Hurghady 9 kwietnia na tydzień. Mam zapłacone zaliczkę a jedzie nas 5 osób wiec gdybym zrezygnowała straciłabym te zaliczkę 3500 zł bo by przepadła. Dlatego nie odwoływaliśmy i czekamy co będzie. Nie wiem czy odwołają. Chcielibyśmy jechać a jednocześnie się trochę boimy. Jak myślicie? Jaka jest szansa ze pojedziemy? Duza? Mała? Odwołają? 

Musisz zacisnąć zęby i p*cze i wytrzymać jakoś bez śniadego Habibi, ale jest ryzyko, jest zabawa, robta co chceta i takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Optymistka

Jedź, jedź, nie oglądaj się na innych, w końcu Egipt nie stoi tam gdzie stał od tysiąców lat, a tobie się du.pa rwie na wakacje. Co tam, że możesz zarazić ludzi ze swojego otoczenia, a oni podadzą dalej chorobę. TY jesteś najważniejsza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej biuro odwoła, bo zakaz lotów będzie raczej przedłużony 

Co oznacza, że teoretycznie powinni oddać kasę. Teoretycznie - bo niestety mogą nie mieć skąd oddać, żadna firma nie ma takich rezerw finansowych (bo za hotele i przeloty płacą z góry, a nie zarabiają)

Do tego pisali w prasie że w sytuacji epidemii NIE obowiązują ubezpieczenia, więc jeśli cokolwiek by się stało, to pozostaje wam leczenie na własny koszt. No i możesz utknąć w Egipcie na dłużej - na własny koszt, bo nikt ci za to nie zapłaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skad masz lot? Jesli z Polski to na 97 procent nie polecisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo trzeba być naiwnym, by liczyć na to, że 9 kwietnia nie będzie już na świecie wirusa i nieodpowiedzialnym by mimo to próbować przepchnąć wyjazd. Nie zależy ci na zdrowiu swoim i bliskich ? Masz w tyłku to, że możesz stanowić poważne zagrożenie dla wielu obcych ludzi ? Dopiero panstwo musi sie brać za bary z głupotą ludzką. Smutne. Kobieto! Istnieją obawy, że to może trwać nawet rok i czy ludzie z głodu nie zdechną! A ty sie głowisz czy 9 kwietnia na wyjazd pojedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wyjeździe to ty zapomnij. To chyba oczywiste i jasne jak słońce. Loty międzygraniczne praktycznie nie istnieją. W Europie rozpętuje się właśnie piekło. Przeczytaj dokładnie warunki umowy z biurem podróży. Na jakiej podstawie otrzymuje się zwrot zaliczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×