Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Cx500cx

Pytanie do panów, w związku i samotnych

Polecane posty

Każdy pan posiada twarda łaskę 

... łaska pańska. 

Jak dobrze chwycić to można kokosy łupać😄

No ale czemu zaraz lać na nią zimną wodę?😮

W to nie śmiem wątpić 😁

Tu chodzi o efekty wizualne. Opisywać nie będę 😜 za wcześnie...

Napisano (edytowany)

W to nie śmiem wątpić 😁

Tu chodzi o efekty wizualne. Opisywać nie będę 😜 za wcześnie...

Wizualne...hmmm.

Już się bałem że u Ciebie hydraulika nawala i trzeba moczyć sprzęt ale żeby w wodzie nawet dla efektów wizualnych?😮😜

Edytowano przez M o o n

... łaska pańska. 

Na twardym koniu jeździ:)

Wizualne...hmmm.

Już się bałem że u Ciebie hydraulika nawala i trzeba moczyć sprzęt ale żeby w wodzie nawet dla efektów wizualnych?😮😜

Męska wyobraźnia... 

Fascynujące zjawisko przyrodnicze 😜

Męska wyobraźnia... 

Fascynujące zjawisko przyrodnicze 😜

A kto mi tu jakieś insynuacje wypisuje.

Staram się załapać jaki to ten efekt niby ma być i poza mokrym łbem to nic mi do głowy nie przychodzi😜

Na twardym koniu jeździ:)

Dobrze, że lejce krótko trzyma 😉

Dobrze, że lejce krótko trzyma 😉

Bo jak koń narowisty to w galop pójdzie 

A kto mi tu jakieś insynuacje wypisuje.

Staram się załapać jaki to ten efekt niby ma być i poza mokrym łbem to nic mi do głowy nie przychodzi😜

Wystarczy zamienić postacie pod prysznicem😁 .... już wiesz? 

Bo jak koń narowisty to w galop pójdzie 

Ojjj pójdzie i jeszcze nie wróci 😜

Ojjj pójdzie i jeszcze nie wróci 😜

Musisz trzymać jego mocno w cuglach

Wystarczy zamienić postacie pod prysznicem😁 .... już wiesz? 

Wiem że Ty wiesz o czym piszesz a mi tu jakieś farmazony wychodzą😜

W końcu pod prysznucem moze być ślisko i lepiej jak jest się czego złapać😄

Hej, ja mam zabawkę, mam dziewczyne i uprawiamy regularnie seks ale po prostu mam czasem ochote zrobic sobie to sam, reka mi jakos się znudzila, wiec czemu nie, nie ma sie czego wstydzic, wszystko jest dla ludzi 🙂

Wiem że Ty wiesz o czym piszesz a mi tu jakieś farmazony wychodzą😜

W końcu pod prysznucem moze być ślisko i lepiej jak jest się czego złapać😄

W takim razie maty antypoślizgowej nie wkładam do brodzika 😆

Ni nie bo będziesz miała się czego złapać:)

A co, jak szaleć to szaleć, to ryzyko, strach w oczach, adrenalina i wiatr we włosach jak suszarkę odpalisz😜

Ten gadzet to wylegarnia bakterii. Ktos mowil, ze mozna wygotowac..gdzie w garnku? A na drugi dzien pomidorowa tam robisz? Nie sadze, by faceci uzywali do tego prezerwatyw skoro w seksie z kobieta czesto ryzykuja by tylko zwiekszyc doznania. Juz widze jak ktorys pucuje sztuczna pochwe...tja..jak mu kobieta nie powie by umyl pochwe to nie umyje😅

• Haha 1

Ten gadzet to wylegarnia bakterii. Ktos mowil, ze mozna wygotowac..gdzie w garnku? A na drugi dzien pomidorowa tam robisz? Nie sadze, by faceci uzywali do tego prezerwatyw skoro w seksie z kobieta czesto ryzykuja by tylko zwiekszyc doznania. Juz widze jak ktorys pucuje sztuczna pochwe...tja..jak mu kobieta nie powie by umyl pochwe to nie umyje😅

A Ty wygotowujesz sobie po każdym seksie bez prezerwatywy? Wystarczy zwykłe mydło... 🙂 

Ja od kiedy nabyłem pewien przedmiot już niczego więcej nie potrzebuję... 😉 

• Haha 1

Nie chodzi wygotowywac po kazdym razie, ale to robic, wydaje sie klopotliwe, wiec uwazam, ze jesli juz to uzywaja wody z mydlem. Kubeczki menstruacyjne, smoczki itd tez sie wygotowuje, a mozna by uzywac tylko wody z mydlem. Nie wiem jak sie czysci dildo, nie mam, jestem aseksualna I wystarczy mi seks raz na jakis czas. Zreszta robcie co chcecie, byle syfa innym nie dac.

Panowie który z was posiada typowo męską intymną zabawkę, czyli sztuczną pochwę. Jakie są odczucia, jak oceniacie ten zakup, czy było warto? 

tak, mam dwie masturbator i masażer prostaty . Wolę oczywiście seks z kobietą ale czasami takie zabawki się przydają.  Kiedyś też gdy byłem samotny korzystałem z jednorazowych jajek tenga.

mam hot octopus i jest to taki masturbator, który nawet jeśli się spuścisz to bardzo łatwo wymyć i utrzymać higienę - dlatego zresztą go wybrałem. Co do masażery analnych - tu niestety jak był w dupce to trzeba wymyć porządnie. Co do zabawek analnych najlepiej zmywają się szklane.

Tak czy inaczej, ogólnie rzecz biorąc to chodzi o rozładowanie napięcia i odprężenie sie przez samotne stymulowanie członka. 

mam ale jak się okazuje w takich samotnych sytuacjach ręka okazuje się całkiem dobrym rozwiązaniem. O ile cię nie przeraża wygląd zewnętrzny to paradoksalnie zabawki dmuchane też nie są złe w godzinie samotności pod warunkiem że ogrzejesz suszarką i podczas zabawy zamkniesz oczy.

używam hot octopus i jest bardzo łatwy w utrzymaniu higieny - sama zobacz. Wystarczy dobrze wymyć po wytrysku

A Ty wygotowujesz sobie po każdym seksie bez prezerwatywy? Wystarczy zwykłe mydło... 🙂 

Ja od kiedy nabyłem pewien przedmiot już niczego więcej nie potrzebuję... 😉 

Dowcip o żabie mi przypomniałaś jak gość kupił taką z obietnicą sprzedawcy że robi ona najlepszego blowjoba ma świecie.

Którejś nocy budzi żonę hałas w kuchni a tam mąż z rozłożoną książką kucharską czyta żabie przepisy.

Jak zobaczył żonę to tylko odparł:

-Jeszcze tylko nauczę ją prać i możesz wypie......alać😀😃😄😅

Hej, odważy się ktoś opowiedzieć o swoich doswiadczeniach. 

Hej, odważy się ktoś opowiedzieć o swoich doswiadczeniach. 

Ja mam zabaweczki dwie. Kupiłem sobie masturbator Fleshlight Stamina Training Unit i do tego jeszcze dupke Teagan Presley. Wykonane z cyberskóry. Odczucia podobne jak z prawdziwej cipki albo dupki. Bardzo przyjemne ciasne szczelinki. Trzeba tylko stosować lubricant. Dość proste do czyszczenia. Wystarczy porządnie przeplukać i osuszyć. Na koniec jeszcze można talkiem posypać i do następnego urzycia:)

Ponieważ obecnie nie mam kobiety to ćwiczę je codziennie, ale powiem wam szczerze....nic nie da takiej przyjemności jak prawdziwa kobieta ;)

Ja mam zabaweczki dwie. Kupiłem sobie masturbator Fleshlight Stamina Training Unit i do tego jeszcze dupke Teagan Presley. Wykonane z cyberskóry. Odczucia podobne jak z prawdziwej cipki albo dupki. Bardzo przyjemne ciasne szczelinki. Trzeba tylko stosować lubricant. Dość proste do czyszczenia. Wystarczy porządnie przeplukać i osuszyć. Na koniec jeszcze można talkiem posypać i do następnego urzycia:)

Ponieważ obecnie nie mam kobiety to ćwiczę je codziennie, ale powiem wam szczerze....nic nie da takiej przyjemności jak prawdziwa kobieta 😉

🤢🤮

🤢🤮

Kolega z PiS-u? 🤔

Kolega z PiS-u? 🤔

Sam nie wiem ale wszyscy i tak zachorują.

Ponieważ obecnie nie mam kobiety to ćwiczę je codziennie, ale powiem wam szczerze....nic nie da takiej przyjemności jak prawdziwa kobieta ;)

Widzę że odważył się ktoś przyznać. Czy mógłbyś wysłać link do tego urządzenia? Chciałbym prywatnie porozmawiać z tobą. 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się