Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

84Michal84

Czym jest spowodowane to ze faceci dopiero po 30stce zyskuja zainteresowanie w oczach kobiet

Polecane posty

Tak jak widze starsi faceci czesto sami sa zaczepiani przez kobiety.

Wiem np po sobie jak mialem 20 pare lat to nie mialem zadnego zainteresowania, albo bylo ona neizwykle rzadnie lub sporadyczne.

Teraz liczba kobiet ktore sie wokol mnie kreca lub interesuja diametralnie wzrosla. Czasami kobiety wrecz mnie podrywaja w sposob bezposredni np. chodzmy na kawe, nie wspominajac o kolezance z pracy ktora nie rozumie ze mam zone i dziecko w drodze.

Nie moge tego zrozumiec, czemu tak jest? Teoretycznie powinno byc odwrotnie a jednek nie jest?

Przeciez to nie ma sensu, bo niezprzeczalnym jest ze czlowiek robi sie starszy i w praktyce ma mniej zywotnosci energii, a przynajmniej ma mniej czasu na jej eksploatowanie i rozwijanie -nawet jesli jest u szczytu sil - niz 20 latek.

To samo widze wsrod nawet starszych facetow ktorzy maja mlode kobiety, czemu tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstydź się.To jest oczywiste.W wieku 30 lat jest mniej konkurencji do rówieśniczek.A jeszcze mniej w wieku 40 czy 50 lat.W każdym razie teraz jestem częściej zaczepiany przez nieznajome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale ja mowie nie o rowiesniczkach, tylko mlodych kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic wcześniej nie napisałeś że chodzi o młodsze.A w razie czego napuść na nie kolesi.To może przestaną dawać takie propozycje.Do tego propozycja łykania kawy nie jest podrywem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Do tego propozycja łykania kawy nie jest podrywem!

tu chodzi o kontekst i o to jak to jest wszystko zaproponowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem w jaki sposób to było zrobione.Ja proponuję zatem wykorzystać sytuację i zinfiltrować te podrywaczki.by mogło być ciekawe opracowanie.Dodam że są takie co lecą na żonatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie, kobiety, nawet te młodsze wiedzą, że faceci po 30stce mają własne wygodne łóżko.

W którym da się zrobić potomka.

A nie to co równolatek, po kryjomu u rodziców, ze sporymi trudnościami Logistycznymi.

 

Zresztą nawet 10, czy 20lat temu, kobiety się wyrywało ogólnie dużo trudniej.

A teraz kobiety wyrywa się łatwiej, więc i częściej one składają propozycję wszystkim,  a nie tylko tobie.

Ale nie nieguje tematu, bo myslę, że faktycznie starsi faceci mają więcej propozycji.

 

Poza tym czasem pewnie widzą, że starsi potrafią być bardziej opanowani.
I dwa, że żadna koleżanka, nie spojrzy w dół na koleżankę, która ma starszego faceta, a może nawet w górę.
Za to jakby miała młodszego, to mogłaby jakaś koleżanka w dół spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, jak ma dużo więcej lat, to trochę, jakby był z innego miasta, więc nie będzie plótł i się popisywał czego on nie robił z rówieśniczką w grupie rówieśniczej.

A jak w ogóle samochodem dojeżdża z innego miasta, gdzie ma duży dom.....

 

Faceci lecą na urodę.
A kobiety na faceta z dużym i wygodnym łóżkiem, z dużą i wygodną sypialnią, oraz z zasobami (biologicznymi i/lub finansowymi) pozwalającymi dużo czasu spędzić w tej sypialni.

Nawet jeśli miałaby być to znajomość krótkotrwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dopiero teraz się wyrobiłeś? Zasadniczo młodość jest bardziej atrakcyjna, zatem musi chodzić o Twoje zachowanie. No chyba że po 30tce np zrzuciłeś 50 kilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Prawdopodobnie, kobiety, nawet te młodsze wiedzą, że faceci po 30stce mają własne wygodne łóżko."

Rządy ostatnio bardzo dbają aby takie panienki były mocno zawiedzione.Teraz mało który 30latek ma mieszkanie bez kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi autorze. Tu działa hipergamia kobieca. Mężczyzna w wieku 20 lat zwykle nic jeszcze nie osiągnął/nie posiada a taki 30+ zwykle już tak. Poczytaj o hipergamii kobiecej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze dopiero po 30 zrobiles sie bardziej chamski, stanowczy arogancki, pewny sobie to jest to co dziala na kobiety.

Bogactwo tez w jakis sposob na nie dziala ale to inna kategoria atrakcyjnosci.

Sam wiem ze im bardziej arogancki jestem im bardziej chamski to tym lepiej kobiety reaguja.

Moze do 30 byles zbyt potulny mily i zyczliwy i dlatego byles dla kobiet tylko przyjaciolka?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Moze dopiero po 30 zrobiles sie bardziej chamski, stanowczy arogancki, pewny sobie to jest to co dziala na kobiety.

Bogactwo tez w jakis sposob na nie dziala ale to inna kategoria atrakcyjnosci.

Sam wiem ze im bardziej arogancki jestem im bardziej chamski to tym lepiej kobiety reaguja.

Moze do 30 byles zbyt potulny mily i zyczliwy i dlatego byles dla kobiet tylko przyjaciolka?

 

Nie, zawsze bylem uprzejmy i kulturalny i taki jestem.

Moze jestem ciut bardziej zabawny

 

Może dopiero teraz się wyrobiłeś? Zasadniczo młodość jest bardziej atrakcyjna, zatem musi chodzić o Twoje zachowanie. No chyba że po 30tce np zrzuciłeś 50 kilo...

Nie waga od lat ta sama, moze mam teraz lepsza kondycje fizyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiety bardziej lecą na zajętych facetów. Taka ich natura. Są różne badania na ten temat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

"Prawdopodobnie, kobiety, nawet te młodsze wiedzą, że faceci po 30stce mają własne wygodne łóżko."

Rządy ostatnio bardzo dbają aby takie panienki były mocno zawiedzione.Teraz mało który 30latek ma mieszkanie bez kredytu.

Rozumiem, że nie jest to własne, bo w kredycie, to znaczy banku.

Ale mnie chodziło o własne, w sensie, w samodzielnym mieszkaniu, z własnym samodzielnym kluczem,

a nie u rodziców za ścianą, którzy mogą wejść do pokoju, lub być w mieszkaniu w trakcie igraszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Rozumiem, że nie jest to własne, bo w kredycie, to znaczy banku.

Ale mnie chodziło o własne, w sensie, w samodzielnym mieszkaniu, z własnym samodzielnym kluczem,

a nie u rodziców za ścianą, którzy mogą wejść do pokoju, lub być w mieszkaniu w trakcie igraszek.

Pisałem ogólnie że jest źle.Dużo gorzej niż za PRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Gdzieś o tym pisałem i to sporo razy.

No to dobrze pisałeś kolego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×