Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Steven Walker

Witam. Czy ktoś jest chętny na wyzwanie?

Polecane posty

Od dłuższego czasu szukam dziewczyn,które chciałyby podjąć się mojego wyzwania. Jeżeli któraś z was, drogie panie, jest zainteresowana, piszcie do mnie. Bardzo chętnie przeczytam każdą waszą wypowiedź. Czekam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no jakie to wyzwanie

Zjeść 4 słoiczki Nutelli w mniej niż 2 minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wyzwanie to...kąpiel w automatycznej myjni samochodowej bez samochodu...w kostiumie kąpielowym. Oczywiście w myjni z dużymi, obrotowymi szczotkami. Co wy na to? Jakaś dziewczyna zainteresowana? Piszcie śmiało. Nie wstydźcie się. Nie ma się czego bać. Odpowiedzcie, please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porzadne mycie by mi sie przydalo na zrogowaciala od brudu skore I posklejane wlosy. Stroju kapielowego nie mam, ale mage nago z bebzonem wyskoczyc, to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Porzadne mycie by mi sie przydalo na zrogowaciala od brudu skore I posklejane wlosy. Stroju kapielowego nie mam, ale mage nago z bebzonem wyskoczyc, to nie problem.

Ok. W takim razie koniecznie pójdź do automatycznej myjni z obrotowymi szczotkami. One cię porządnie wyszorują. I nie zapomnij o woskowaniu. Będziesz wtedy czysta. Powodzenia dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

no bo po co takie coś?

Np. dla wrażeń, zabawy no i oczywiście sławy (jeśli ktoś tego chce). Proszę cię, zgódź się. Będzie fajnie. Zobaczysz. Jeszcze mi za to podziękujesz. Mam szczerą nadzieję że cię przekonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Np. dla wrażeń, zabawy no i oczywiście sławy (jeśli ktoś tego chce). Proszę cię, zgódź się. Będzie fajnie. Zobaczysz. Jeszcze mi za to podziękujesz. Mam szczerą nadzieję że cię przekonałem.

nie przekonałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×