Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam Serdecznie Was...

Mam 2gi dzien okresu...:/ Teraz leze w łòźiu glowa mnie boli i troche brzuch (Dzis nie bralam proszka,wczoraj wzięłam) 

Spałam tylko 5godzin...Na dodatek wczoraj okres mi przeciekł na spodnie Dzis je uprałam w pralce a plama została niestety...:/ A teraz leze w czarnych spodniach.

Jakies rady -(samopoczucie/plamy)?

Z gòry Dziekuje Bardzo :)

Moja glowa ....:-X

• Sad 1

Witam Serdecznie Was...

Mam 2gi dzien okresu...:/ Teraz leze w łòźiu glowa mnie boli i troche brzuch (Dzis nie bralam proszka,wczoraj wzięłam) 

Spałam tylko 5godzin...Na dodatek wczoraj okres mi przeciekł na spodnie Dzis je uprałam w pralce a plama została niestety...:/ A teraz leze w czarnych spodniach.

Jakies rady -(samopoczucie/plamy)?

Z gòry Dziekuje Bardzo 🙂

Moja glowa ....:-X

Co do okresu to słabo z mojej strony ale na plamy z krwi to polecam "mydło na sto plam" większość moich zakrwawionych ubrań się doprała 

Taki- Ok Rozumiem . Dziekuje Bardzo Za Odpowiedz :)

Chyba herbatka z krwawnika coś by tu zdziałała😄 Tak na cito to nospa:classic_rolleyes: Działa rozkurczowo.

Krew spiera się od razu, ręcznie i w zimnej wodzie. Schodzi bez przykładania wysiłku i bez środków piorących. Jeśli pozwolisz by wyschła czy "zapierzesz" to pozamiatane.

Na resztę nie mam pomysłu. Ja biorę tabletki przeciwbólowe, najlepiej na mnie działa połączenie ibuprofenu z paracetamolem (w gotowym środku bo inaczej łatwo się pogubić i zażyć zbyt dużo czy w zbyt małych odstępach czasu). 

Chociaż... kiedyś nauczycielka wf zwróciła nam uwagę na to że aktywność fizyczna przydaje się przed okresem, zmniejsza dolegliwości. I faktycznie, to się u mnie potwierdziło. Jeśli jestem bardziej aktywna (np ćwiczę) w ostatnich dniach przed wystąpieniem okresu, to przechodzę go bardzo lekko. Jeśli nawet na co dzień nie ćwiczymy, to warto się zmobilizować przed miesiączką, jeśli wiemy że nie będzie dzięki temu przykrych odczuć w trakcie.

Dla mnie jeszcze obowiązkowo magnez, witamina B, wiesiołek - nie tylko na PMS, ale łagodzi też bóle okresowe, jeśli zacznie się brać parę dni przed. I unikam kawy, którą tak kocham 😞 A drugi dzień najgorszy 😞

Pari- Ok Dziekuje Bardzo Za Odpowiedz :) No spa Nie dziala...Dla Mnie tylko: Ibuprom Sprint Caps :).

707- Ok spk Rozumiem... Z ta plama ze spodni (macocha uprała je w pralce) to jeszcze bede probowac...Nie odprala sie do konca (namocze je w zimnej wodzie i sprobuje z plynem do prania) A majtki Raczej do kosza wyrzuce. 

Olka88- Ok Dzieki :) Owszem 2gi dzien jest najgorszy....:/ A Dzis juz Nie mam okresu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się