Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Turkawka

Nudny facet w łóżku, kłoda

Polecane posty

Przespałam sie Z facetem,  I wcale nie było tak zajebiscie, dla mnie. On zadowolony, ze taka aktywna jestem w łóżku, ze przejmuje inicjatywę, ze próbowaliśmy, rzeczy nowych dla niego. A ja ?  Nawet nie miałam orgazmu, jeczalam aby szybciej skończył i przestał babrać sie miedzy nogami. Był nudny w łóżku!!! Taki bez wyczucia.... jak zaczynał mnie lizać, i by lizał aż by sie przez materac dolizal, nudziły mnie pozycje z nim, jak robot zaprogramowany, i wszystko na sile, aby więcej, dłużej . Czasami to sie przyglądałam i z niedowierzaniem patrzyłam, co on wyrabia. Jak proponowałam zmianę pozycji, albo żeby przestał już lizać, to on nie, liże dalej... gdy ja mu robiłam ustami, założył ręce za głowę ..... i .... nic. Leżał nie ruchomo jak kłoda, bez oddechu, bez ruchu. Ani nie westchnął, nie zajeczal, nie dal znać, ze mu sie podoba , ze mu dobrze. Twarz mu sie wykrzywiła jak w paraliżu......i w końcu skończył. Cholera, mało tego. Żal mu sie zrobiło, ze ja nie skończyłam, postanowił to naprawić. Mówię, ze byśmy poczekali, ze za wcześnie dla niego, ze nic z tego nie wyjdzie, a on swoje. Wsadził głowę pomiędzy moje nogi i włączył mu sie program lizania. Wysunął język i ruchem góra dół lizał. Nie zwalniał, nie przyspieszał. Żadnego wyczucia, nic. W miedzy czasie tarmosił flaka. Mnie już dzyndzel zaczął szczypać, powiedziałam dość, już zaczyna mnie to w...iac. Poddał sie, bo mu kark zesztywniał. 

Tak chciałam sie tylko wyżalić, często słyszę od facetów, ze ta czy tamta to leży w łóżku jak kłoda. A wy drodzy faceci? Tez nie jesteście sexmaszynami. To ze wam stwardnieje i wam odstaje, .... i co z tego, jak nie potraficie tego używać? My , kobiety tez chcemy słyszeć jak pojekujecie, ze jest wam dobrze. 

Napisano (edytowany)

Skąd Ty takiego faceta wstrzasnęłaś...?  :classic_ohmy:

Edytowano przez Laluz

Złe trafiłaś chyba brak jemu doświadczenia i wyczucia co i jak ma robic

Tak bywa, gdy do łóżka wchodzi się... z marszu

Z marszu tez może być super zależy od sytuacji i z kim?

Z przypadkową osobą? Nie sądzę

Czasem tak jeśli bardzo zaiskrzy:)!!

Z przypadkową osobą? Nie sądzę

Nigdy tak nie miałaś?

Facet, z którym była autorka też z pewnością nie narzekał.

Nie, nigdy nie uprawiałam przygodnego seksu z kimś, kogo nie znam.

Facet, z którym była autorka też z pewnością nie narzekał.

Nie, nigdy nie uprawiałam przygodnego seksu z kimś, kogo nie znam.

Nie wiem czy nie narzekał. Jak nie było chemi między nimi to tez pewnie na sile dochodził . 
moze nie przygodny ale po dłuższej znajomosci w ekstremalnych warunkach? Miałaś?

Nie wiem co masz na myśli pisząc o ekstremalnych warunkach. Czy chodzi o nieogrzewanie mieszkanie, czy np rusztowanie na budowie 😀

Przespałam sie Z facetem,  I wcale nie było tak zajebiscie, dla mnie. On zadowolony, ze taka aktywna jestem w łóżku, ze przejmuje inicjatywę, ze próbowaliśmy, rzeczy nowych dla niego. A ja ?  Nawet nie miałam orgazmu, jeczalam aby szybciej skończył i przestał babrać sie miedzy nogami. Był nudny w łóżku!!! Taki bez wyczucia.... jak zaczynał mnie lizać, i by lizał aż by sie przez materac dolizal, nudziły mnie pozycje z nim, jak robot zaprogramowany, i wszystko na sile, aby więcej, dłużej . Czasami to sie przyglądałam i z niedowierzaniem patrzyłam, co on wyrabia. Jak proponowałam zmianę pozycji, albo żeby przestał już lizać, to on nie, liże dalej... gdy ja mu robiłam ustami, założył ręce za głowę ..... i .... nic. Leżał nie ruchomo jak kłoda, bez oddechu, bez ruchu. Ani nie westchnął, nie zajeczal, nie dal znać, ze mu sie podoba , ze mu dobrze. Twarz mu sie wykrzywiła jak w paraliżu......i w końcu skończył. Cholera, mało tego. Żal mu sie zrobiło, ze ja nie skończyłam, postanowił to naprawić. Mówię, ze byśmy poczekali, ze za wcześnie dla niego, ze nic z tego nie wyjdzie, a on swoje. Wsadził głowę pomiędzy moje nogi i włączył mu sie program lizania. Wysunął język i ruchem góra dół lizał. Nie zwalniał, nie przyspieszał. Żadnego wyczucia, nic. W miedzy czasie tarmosił flaka. Mnie już dzyndzel zaczął szczypać, powiedziałam dość, już zaczyna mnie to w...iac. Poddał sie, bo mu kark zesztywniał. 

Tak chciałam sie tylko wyżalić, często słyszę od facetów, ze ta czy tamta to leży w łóżku jak kłoda. A wy drodzy faceci? Tez nie jesteście sexmaszynami. To ze wam stwardnieje i wam odstaje, .... i co z tego, jak nie potraficie tego używać? My , kobiety tez chcemy słyszeć jak pojekujecie, ze jest wam dobrze. 

ahahahahha, ożesz ty 😉 oj ti ti swendział cie dzyndzel ehehehehe

Nie wiem co masz na myśli pisząc o ekstremalnych warunkach. Czy chodzi o nieogrzewanie mieszkanie, czy np rusztowanie na budowie 😀

Wiesz dobrze o co mi chodzi tylko się tego boisz bo pewnie miałaś taka sytuacje tylko straciłaś i żałujesz. Ale to już twoja sprawa

Nie przypuszczałam, że mój brak jakiegokolwiek doświadczenia, aż tak rzuca się w oczy 🙄 

Pozostaje mi tylko iść wylać żale i wstyd w poduszkę... 

Gdybys nie miała to raczej nie pisalabys w temacie. A do poduszki pewnie jeszcze daleko

Gdybys nie miała to raczej nie pisalabys w temacie. A do poduszki pewnie jeszcze daleko

Mam bardzo bujną wyobraźnię i dużo czytam, trzymaj się tego co odkryłeś i nie daj się zwieść pozorom. 

Bo wielu facetów tak właśnie robi- jak piszesz autorko wątku. Dla nich idealna sytuacja to walnąć się na łóżku jak kłoda i zaspokajaj kobieto oralnie faceta. Część też myśli że duży siusiak= bóg seksu z automatu. 

Wyobraźnia dużo robi. I często podnieca wiec jak trafisz na takiego to cię poniesie

Bo wielu facetów tak właśnie robi- jak piszesz autorko wątku. Dla nich idealna sytuacja to walnąć się na łóżku jak kłoda i zaspokajaj kobieto oralnie faceta. Część też myśli że duży siusiak= bóg seksu z automatu. 

Wielu ale nie wszyscy! A ty jak myślisz?

Hehe trzeba było najpierw go wysłać na przeszkolenie😂

Hehe trzeba było najpierw go wysłać na przeszkolenie😂

Wszyscy chcieliby od razu na gotowe 😉

Mylisz pojęcia gotowe a gotowi!:)

No właśnie,nie ma tak dobrze😂

Gorzej jak w pocie czoła wyszkolisz, na koniec okaże  się, że korzysta ktoś inny 😀

Chyba jesteś tel do przyjaciela dla Laluz

Mylisz pojęcia gotowe a gotowi!:)

Musisz wybaczyć,  w moim wieku zdarza się to coraz częściej 🙄

Gorzej jak w pocie czoła wyszkolisz, na koniec okaże  się, że korzysta ktoś inny 😀

Przykre doświadczenie?!

Tez racja,zawsze wtedy można dołączyć i wychodzi trójkąt😂😉

Przykre doświadczenie?!

Niestety tylko teoria i pobożne życzenia 😑

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się