Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Turkawka

Nudny facet w łóżku, kłoda

Polecane posty

Wielu ale nie wszyscy! A ty jak myślisz?

No tak jak widać. 
To nie jest prawda że większy(niż przeciętna) siusiak robi z faceta automatycznie boga seksu. Faceci zle myslą. Trzeba więcej praktyki do tego.

Napisano (edytowany)

Przespałam sie Z facetem,  I wcale nie było tak zajebiscie, dla mnie. On zadowolony, ze taka aktywna jestem w łóżku, ze przejmuje inicjatywę, ze próbowaliśmy, rzeczy nowych dla niego. A ja ?  Nawet nie miałam orgazmu, jeczalam aby szybciej skończył i przestał babrać sie miedzy nogami. Był nudny w łóżku!!! Taki bez wyczucia.... jak zaczynał mnie lizać, i by lizał aż by sie przez materac dolizal, nudziły mnie pozycje z nim, jak robot zaprogramowany, i wszystko na sile, aby więcej, dłużej . Czasami to sie przyglądałam i z niedowierzaniem patrzyłam, co on wyrabia. Jak proponowałam zmianę pozycji, albo żeby przestał już lizać, to on nie, liże dalej... gdy ja mu robiłam ustami, założył ręce za głowę ..... i .... nic. Leżał nie ruchomo jak kłoda, bez oddechu, bez ruchu. Ani nie westchnął, nie zajeczal, nie dal znać, ze mu sie podoba , ze mu dobrze. Twarz mu sie wykrzywiła jak w paraliżu......i w końcu skończył. Cholera, mało tego. Żal mu sie zrobiło, ze ja nie skończyłam, postanowił to naprawić. Mówię, ze byśmy poczekali, ze za wcześnie dla niego, ze nic z tego nie wyjdzie, a on swoje. Wsadził głowę pomiędzy moje nogi i włączył mu sie program lizania. Wysunął język i ruchem góra dół lizał. Nie zwalniał, nie przyspieszał. Żadnego wyczucia, nic. W miedzy czasie tarmosił flaka. Mnie już dzyndzel zaczął szczypać, powiedziałam dość, już zaczyna mnie to w...iac. Poddał sie, bo mu kark zesztywniał. 

Tak chciałam sie tylko wyżalić, często słyszę od facetów, ze ta czy tamta to leży w łóżku jak kłoda. A wy drodzy faceci? Tez nie jesteście sexmaszynami. To ze wam stwardnieje i wam odstaje, .... i co z tego, jak nie potraficie tego używać? My , kobiety tez chcemy słyszeć jak pojekujecie, ze jest wam dobrze. 

Boże, miałam identycznie z tym lizaniem 🤣🤣. Dla mnie też porażka facet. 

Edytowano przez Jolutka 😉

Tez racja,zawsze wtedy można dołączyć i wychodzi trójkąt😂😉

No nie wiem... Zdecydowanie mniejszość  decyduje się na układ 2M+K  😉

Mogę dołączyć?:)

Zgadzam się,ja wolę układ 2k+M😉

No tak jak widać. 
To nie jest prawda że większy(niż przeciętna) siusiak robi z faceta automatycznie boga seksu. Faceci zle myslą. Trzeba więcej praktyki do tego.

Jakiej? Można maszynę postawić i Cię wymłóci tak praktycznie

Zgadzam się,ja wolę układ 2k+M😉

Boisz się rywalizacji, czy uważasz, że to mało hetero? 

Napisano (edytowany)

Dołączam się 😁 szczerze mówiąc w ogóle nie przepadam za oralem w moją stronę, nie daje mi to satysfakcji i już. 

Pamiętam takiego "jednego" co sądził, że wsadzi język między moje nogi i będę jęczeć z rozkoszy. Mlaskał przy tym, cmokał, no chyba starał się chłopak... powiedziałam dość bo mi się nudziło 😏

Później ze trzy ruchy posuwisto- zwrotne i zakończyliśmy tę przygodę.  Na szczęście. 

Edytowano przez Zgrabna zołza
  • Haha 1

Boisz się rywalizacji, czy uważasz, że to mało hetero?

Nie lubię się kobietą dzielić w łóżku z innym 😁

• Like 1

Napisano (edytowany)

Tu się dziwię- bo też jeśli już to byłabym za 2M + K. Dwie kobiety to już tłok! 😁

Edytowano przez Zgrabna zołza

Nie lubię się kobietą dzielić w łóżku z innym 😁

Zdrowe podejście 😉

No tak jak widać. 

Jakiej? Można maszynę postawić i Cię wymłóci tak praktycznie

Tu się dziwię- bo też jeśli już to byłabym za 2M + K. Dwie kobiety to już tłok! 😁

Każda płeć woli konfigurację bardziej korzystną dla siebie 😉 Czyli brak konkurencji i podwójna przyjemność 

• Like 1

Każda płeć woli konfigurację bardziej korzystną dla siebie 😉 Czyli brak konkurencji i podwójna przyjemność 

Tak sądzisz? Myślisz tylko o sobie a myślałem ze jesteś inna.! Ale rozumiem:(

Zdrowe podejście 😉

Też tak myślę 😉

Z myślenia nic ci nie przyjdzie. Jesteś telefonem do przyjaciela?

Dołączam się 😁 szczerze mówiąc w ogóle nie przepadam za oralem w moją stronę, nie daje mi to satysfakcji i już. 

Ale chwila moment drogie panie. Czy mam rozumieć ze Wy w ogóle nie odczuwanie przyjemności z sexu oralnego ze strony faceta i ile w tym przyczyny faceta a ile innych czynników?😮

Tak trochę poczułem się odpowiedzialny za męską połowę że jednak nie robimy tego by odhaczyć jakiś punkt spółkowania tylko by wzbudzić jakieś głębsze wrażenia. 

To naprawdę jest dla mnie bardzo wymagające by spełnić się jako ten co potrafi wywołać dreszcze przyjemności w tej formie ale po tym co czytam dochodzę do wniosku że jednak się mylę i nic o tym nie wiem. Może jest w tym prawda że chyba tylko kobieta wie jak sprawić drugiej kobiecie rozkosz z sexu oralnego bo sama wie czego potrzebuje i co powoduje że odpływa😊

Czy mam rozumieć ze Wy w ogóle nie odczuwanie przyjemności z sexu oralnego ze strony faceta i ile w tym przyczyny faceta a ile innych czynników?😮

Tak trochę poczułem się odpowiedzialny za męską połowę że jednak nie robimy tego by odhaczyć jakiś punkt spółkowania tylko by wzbudzić jakieś głębsze wrażenia. 

To naprawdę jest dla mnie bardzo wymagające by spełnić się jako ten co potrafi wywołać dreszcze przyjemności w tej formie ale po tym co czytam dochodzę do wniosku że jednak się mylę i nic o tym nie wiem. Może jest w tym prawda że chyba tylko kobieta wie jak sprawić drugiej kobiecie rozkosz z sexu oralnego bo sama wie czego potrzebuje i co powoduje że odpływa😊

Od początku.  U mnie jest tak, odczuwam "jakąś" przyjemność, ale taką jak hmm delikatne łaskotanie, muskanie, o orgazmie nie ma mowy. Już męska dłoń daje mi więcej przyjemności niż język. Nie wiem dlaczego tak jest. Może w głowie mam zakodowane, że lubię ostro, mocno, głęboko, a oralne mizianie... no cóż.  W seksie oralnym wolę, i bardzo lubię być tą osobą "czynną ", to daje mi większą satysfakcję. Nigdy, przenigdy nie "wymagałam" by mężczyzna "odwdzięczał" mi się tym samym, nie potrzebuję.  

A o kobiecie, która miałaby mnie dotykać nie ma mowy, sioo! 😉

• Thanks 1

A gdy był tu ostatnio jeszcze ten słynny naszPan to nie byliście tacy uczuciowi gdy tłumaczył że 90% kobiet seksu od swoich partnerów nie dostaje. Lincz dostał niemiłosierny gdy stawał w obronie pań zaniedbanych, podał nawet receptę na gorący wstęp składający się z minetki dającej kobiecie jak to było ? miednicowy, łechtaczkowy i maciczny? Do końca życia tego wpisu nie zapomnę jak i tego jaki łomot dostał gdy powiedział że pani lizana musi być minimum pół godziny. A tu teraz taki numer, znowu paniom źle. Panowie, wy czytacie to forum i wyciągacie jakieś wnioski czy tylko oglądacie?

Od początku.  U mnie jest tak, odczuwam "jakąś" przyjemność, ale taką jak hmm delikatne łaskotanie, muskanie, o orgazmie nie ma mowy. Już męska dłoń daje mi więcej przyjemności niż język. Nie wiem dlaczego tak jest. Może w głowie mam zakodowane, że lubię ostro, mocno, głęboko, a oralne mizianie... no cóż.  W seksie oralnym wolę, i bardzo lubię być tą osobą "czynną ", to daje mi większą satysfakcję. Nigdy, przenigdy nie "wymagałam" by mężczyzna "odwdzięczał" mi się tym samym, nie potrzebuję.  

A o kobiecie, która miałaby mnie dotykać nie ma mowy, sioo! 😉

Już się bałem ze to ze mną jest coś nie tak😊

To tylko utwierdza mnie ze każda kobieta jest inna i inaczej odczówa.

Choć przy minetce ręczna pomoc jest niezbedna. Sam jezyk to nawet dla nnie za mało. By dotrzeć głębiej i że tak to nazwę szerzej trzeba sobie dłońmi pomóc. Rozchylić, podrażnić, wypieścić i płatki i wzgórek sam język nie da rady i poza tym że dolną partią można tylko głębiej mocniej i co najwyzej szerzej to tutaj można w jednej chwili zrobić dużo więcej.

A najlepszą chyba nobilitacją w tej kwesti jest  przy zwykłej rozmowie telefonicznej niby o niczym usłyszeć 9d kobiety słowa "...a wylizesz mi..." ...to potrafi przeładowac baterię i tylko utwierdzić ze sprawia jej to jednak ogromną przyjemność.😊

A gdy był tu ostatnio jeszcze ten słynny naszPan to nie byliście tacy uczuciowi gdy tłumaczył że 90% kobiet seksu od swoich partnerów nie dostaje. Lincz dostał niemiłosierny gdy stawał w obronie pań zaniedbanych, podał nawet receptę na gorący wstęp składający się z minetki dającej kobiecie jak to było ? miednicowy, łechtaczkowy i maciczny? Do końca życia tego wpisu nie zapomnę jak i tego jaki łomot dostał gdy powiedział że pani lizana musi być minimum pół godziny. A tu teraz taki numer, znowu paniom źle. Panowie, wy czytacie to forum i wyciągacie jakieś wnioski czy tylko oglądacie?

To że ktoś przeszedł NFS na pieszo a Mario Bros w lewo nie czyni go ani mistrzem kierowncy ani informatykiem.

Przeczytać można tysiąc książek o wędkowaniu i mieć kolosalną wiedzę a jak przychodzi założyć robaka na haczyk to zgon 

Każdy z nas jest inny w realu i inny w internecie. Ja staram się nie oceniać ludzi po wpisach, często kogoś ponosi, każdy ma tu człowieka gdzieś, tu wszystko można. Zakładam się że połowa forumowiczów w realu nawet słowa nie powiedziałaby wyższym tonem jakiemuś naprawdę dużemu i dorosłemu facetowi a w necie można jechać ile się chce. trzeba umieć przymknąć oko.

• Like 1

Od początku.  U mnie jest tak, odczuwam "jakąś" przyjemność, ale taką jak hmm delikatne łaskotanie, muskanie, o orgazmie nie ma mowy. Już męska dłoń daje mi więcej przyjemności niż język. Nie wiem dlaczego tak jest. Może w głowie mam zakodowane, że lubię ostro, mocno, głęboko, a oralne mizianie...

spróbuj jak będziesz w ciąży - tak od 6 - 9 miesiąca. Zwykle nawet te panie, które poprzednio nie były zadowolone z miziania językiem robią się bardziej wrażliwe i wtedy takie lizanie często w ciąży doprowadza już do orgazmu. Tym bardziej, że w 8 miesięcznej ciąży ostry seks trzeba uprawiać z ostrożnością. Dopiero na krótko przed porodem, kiedy w zasadzie chce się już ten poród przyspieszyć można ostro. Potem czasami tak jest, że taka zwiększona wrażliwość i delikatność zostaje u kobiety po porodzie a czasem nie....

spróbuj jak będziesz w ciąży - tak od 6 - 9 miesiąca. Zwykle nawet te panie, które poprzednio nie były zadowolone z miziania językiem robią się bardziej wrażliwe i wtedy takie lizanie często w ciąży doprowadza już do orgazmu. Tym bardziej, że w 8 miesięcznej ciąży ostry seks trzeba uprawiać z ostrożnością. Dopiero na krótko przed porodem, kiedy w zasadzie chce się już ten poród przyspieszyć można ostro. Potem czasami tak jest, że taka zwiększona wrażliwość i delikatność zostaje u kobiety po porodzie a czasem nie....

Nie planuję w najbliższym czasie, więc proszę daruj sobie te złote rady.

No po prostu współczuję autorce.

Nie planuję w najbliższym czasie, więc proszę daruj sobie te złote rady.

to tak na przyszłość ... wiem, że nie planujesz bo gdybyś była to wiedziałabyś, że wrażliwość się zwiększa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się