Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczynka z zapałkami

Bez makijażu 99% wygląda lepiej

Polecane posty

Mnie najbardziej wkoorwiaja te które niby cenią naturalność i każde użycie czegoś do makijażu u innej kobiety budzi ich złość jak u autorki. Przeważnie same wyglądają jak kupa gnoju bez tapety ale myślą ze są ekstra bo nic ze sobą nie robią i to wystarczy. Ja rozumiem ze można mieć bekę z tapety jak u klauna ale żeby negować makijaż dla zasady to już jest śmieszne. Tak samo jak farbowanie włosów. Większość Polek ma  nijaki mysi kolor który gasi cała urodę wiec co w tym dziwnego ze ktoś chce się podrasować kolorem?

Albo wiesz za delikatne rysy które trzeba podkreślić. Po co? Po to aby sobie się podobać. No i płci przeciwnej 😉  

Ciekawe dlaczego tak mało jest kosmetyków dla facetów? Sam sobie odpowiem bo nie musimy?

Siema bombelku😉 . A niby dlaczego uważasz że kobiety są w naszym mniemaniu szare i nijakie? Same to sobie wmawiacie, jeszcze więcej TV i dążenia do figury tych z f-tv 

Niczego sobie nie muszę wmawiac. Znam realia. I ty tez przestań się oszukiwać ze prędzej zwróciłbym uwagę na szara mysz a nie kobietę z ftv.  Spójrz prawdzie w oczy.  

• Thanks 2

Głównym zadaniem makijażu jest podkreślenie urody i delikatne maskowanie jakichś defektów...

Ciekawe dlaczego tak mało jest kosmetyków dla facetów? Sam sobie odpowiem bo nie musimy?

Jest ich coraz więcej, ale głównie pielęgnacyjnych : )

Jest ich coraz więcej, ale głównie pielęgnacyjnych : )

Wiem używam, tylko nie mów nikomu, z avonu więc nie wiem czy dobre. 

No ja sie akurat z Tobą nie zgodzę. Delikatny makijaż ładnie podkreśla urodę i zakrywa niedoskonałości cery, szczególnie u blondynek. Uważam, że w subtelnych poprawkach nie ma nic złego 🙂 Problem polega na tym, że kobiety często przesadzają z make-upem i zamiast świeżo i dziewczęco, wyglądaja po prostu wulgarnie. Wszystko jest dla ludzi, byle było stosowane z umiarem i ze smakiem. Ale prawda jest taka, że jak kobieta jest atrakcyjna, to i bez żadnych poprawek też będzie wyglądała korzystnie. Najważniejsze, żeby dobrze się czuć we własnej skórze, dlatego stosowanie kosmetyków do makijażu (lub nie) powinno być zawsze indywidualnym wyborem 🙂

Wiem używam, tylko nie mów nikomu, z avonu więc nie wiem czy dobre. 

Nie wiedziałam że to powód do wstydu : )

... jeśli chodzi o avon to nie wiem, częściej zamawiałam coś z katalogu oriflame (znajoma jest konsultantka)... a obecnie dołączyłam do faberlica więc zamawiam kosmetyki na własny użytek...

Tylko jaja wydepiluj

Od dawna moje j.... owiewa wiaterek nie zakłócony żadną kępą kłaków 

• Confused 1

Nie.  Bo mężczyzna aby tylko był ładniejszy od diabła to już wygląda dobrze 😜

• Like 1

Czasem problemem jest to, że kobitki nie znają podziału na makijaż dzienny i wieczorowy. Inaczej trzeba się malować do pracy, inaczej na imprezę.

Dostalibyscie skretu kiszki gdybyscie nie wmawiali kobietom, ze cos robia nie tak? Za duzo makijazu, za malo, tylko podkreslac, ale tez farbowac, nie farbowac, farbowac ale na istniejacy juz kolor...

Czasem problemem jest to, że kobitki nie znają podziału na makijaż dzienny i wieczorowy. Inaczej trzeba się malować do pracy, inaczej na imprezę.

Trzeba to swojego nosa pilnowac 

• Like 1

Trzeba to swojego nosa pilnowac 

Np.czy wągrów na nim nie widać 😆

Trzeba jeśli w pracy obowiązuje jakiś spisany dress code. A nawet jeśli go nie ma to i tak warto znać umiar.

Faceci powinni przeczytać obrzydliwa anatomię. Wtedy zobaczą ze brak tapety to jest pan pikuś. 

Faceci powinni przeczytać obrzydliwa anatomię. Wtedy zobaczą ze brak tapety to jest pan 

Oj bomelku kto tak Cię skrzywdził że teraz tu swoje żale wylewasz

Może pora na uaktualnienie teorii bycia złośliwym i nie wmawianie wszystkim ze to wina doznanych krzywd?

Gdybym naprawdę miła wylać moje żale to tsunami by cię porwało pasożycie taki tam 

• Thanks 1
  • Haha 2

Np.czy wągrów na nim nie widać 😆

Trzeba jeśli w pracy obowiązuje jakiś spisany dress code. A nawet jeśli go nie ma to i tak warto znać umiar.

Dress code to inna historia, ale nie ma obiektywnej wartosci umiaru

Gdybym naprawdę miła wylać moje żale to tsunami by cię porwało pasożycie 

Aż chętnie bym Ci dopier,,lił za tego pasożyta ale niby skąd możesz wiedzieć kim a tym bardziej jaki jestem. Pewnie zaraz z tego beke zrobisz ale co mi tam, PRZEPRASZAM 

Aż chętnie bym Ci dopier,,lił za tego pasożyta ale niby skąd możesz wiedzieć kim a tym bardziej jaki jestem. Pewnie zaraz z tego beke zrobisz ale co mi tam, PRZEPRASZAM 

Fzruszylam się. Łza mi się częsie na rzęsie. Nie wiem czy się pozbieram. 

Spróbuj przprdolic ale nie płacz gdy ci oddam. 

😘😘😘 tak sobie wmawiaj. Tylko po co?

Wiedziałem, !🙆 gdzieś tam w środku zachowała się cząstka Twojej normalności.

To tylko zyebany słownik i moja nauka obsługi telefonu ale tak sobie wmawiaj. Tylko po co?

Ciekawe czy w realu też jesteś taka ostra kobieta 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się