Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczynka z zapałkami

Bez makijażu 99% wygląda lepiej

Polecane posty

Ciekawe czy w realu też jesteś taka ostra kobieta 🙂

Jak 🌶. Nikt normalny nie kładzie na stół wszystkich kart. Nie dla wieprzów perły. 

• Like 1

Jak 🌶. Nikt normalny nie kładzie na stół wszystkich kart. Nie dla wieprzów perły. 

Tutaj jesteś rozbójnikiem ale do niektórych spraw masz całkiem fajne podejście i prywatnie możesz być spoko dziewczyna 🙂. Zawsze można być chamem tylko po co 🙂

• Like 1

Tutaj jesteś rozbójnikiem ale do niektórych spraw masz całkiem fajne podejście i prywatnie możesz być spoko dziewczyna 🙂. Zawsze można być chamem tylko po co 🙂

🤷🏿‍♀️

Polki w większości mają mysią urodę, więc 99 procent wygląda źle bez choćby delikatnego makijażu.  Ale też nie podobają mi się te przerysowane dziunie z metrowymi rzęsami i brwiami żyjącym własnym życiem.  

To tylko zyebany słownik i moja nauka obsługi telefonu ale tak sobie wmawiaj. Tylko po co?

Mnie pytasz? ,przecież cokolwiek bym nie napisał Ty i tak wiesz lepiej

Mnie najbardziej wkoorwiaja te które niby cenią naturalność i każde użycie czegoś do makijażu u innej kobiety budzi ich złość jak u autorki. Przeważnie same wyglądają jak kupa gnoju bez tapety ale myślą ze są ekstra bo nic ze sobą nie robią i to wystarczy. Ja rozumiem ze można mieć bekę z tapety jak u klauna ale żeby negować makijaż dla zasady to już jest śmieszne. Tak samo jak farbowanie włosów. Większość Polek ma  nijaki mysi kolor który gasi cała urodę wiec co w tym dziwnego ze ktoś chce się podrasować kolorem?

uwierz mi wjeczi, że kolor włosów to jest ostatnia rzecz na którą zwracają uwagę zdrowi mężczyźni. no ale jak lubisz dla siebie to farbuj, to ani nie obrzydza, ani nie dodaje seksapilu.

Polki w większości mają mysią urodę, więc 99 procent wygląda źle bez choćby delikatnego makijażu.  Ale też nie podobają mi się te przerysowane dziunie z metrowymi rzęsami i brwiami żyjącym własnym życiem.  

A moze po prosu polacy maja kompleksy i nic co jest dla nas typowe nie jest wystarczajaco dobre?

Bimbałek to facet 😂

Napiszę co o tym myślę jako facet. Lepiej nie robić ale jak któraś musi to tylko bardzo delikatny i prawie identyczny z naturalnym. Ewentualnie brwi, usta i lekko twarz.

Mocno wytapetowana kobieta będzie odpychać 99% facetów.

Tak? Dlaczego w takim razie Wy, 'faceci' oglądacie się tylko i wyłącznie za takimi? Mój chłopak zabrania mi się malować, a gdy nałożę szminkę to patrzy na mnie jak na ...kę, a sam co wyprawia? gdy przechodzi obok nas wytapetowana lala to patrzy na nią jak na ósmy cud świada, na portalach społecznościowych to samo, polubuje tylko te w perfekcyjnych i tandetnych tapetach... :classic_angry:

uwierz mi wjeczi, że kolor włosów to jest ostatnia rzecz na którą zwracają uwagę zdrowi mężczyźni. no ale jak lubisz dla siebie to farbuj, to ani nie obrzydza, ani nie dodaje seksapilu.

Ale skoro ona po zafarbowaniu włosów ma czuć się seksi sama ze sobą to chyba na plus? kobiety nie 'pucują' się tylko i wyłącznie dla facetów 🙂

Tak? Dlaczego w takim razie Wy, 'faceci' oglądacie się tylko i wyłącznie za takimi? Mój chłopak zabrania mi się malować, a gdy nałożę szminkę to patrzy na mnie jak na ...kę, a sam co wyprawia? gdy przechodzi obok nas wytapetowana lala to patrzy na nią jak na ósmy cud świada, na portalach społecznościowych to samo, polubuje tylko te w perfekcyjnych i tandetnych tapetach... :classic_angry:

Skoro wie, że facetów kręci tapeta, to ci jej zabrania żeby inne samce się przy tobie nie śliniły. A tak poza tym chyba lepiej wycałować czystą skórę niż pożerać chemikalia 😆

Chciałabym sobie wmawiać, że bez makijażu lepiej, ale niestety 😞

Ale skoro ona po zafarbowaniu włosów ma czuć się seksi sama ze sobą to chyba na plus? kobiety nie 'pucują' się tylko i wyłącznie dla facetów 🙂

jasne, że plus. ja w tym temacie opisuję tylko co się mężczyznom podoba w mejkapie z poziomu seksualnego. kolor włosów to nie jest sprawa istotna, ale fryzura już jest.

Bimbałek to facet 😂

😳 Czy tu w ogóle jest ktoś prawdziwy 😳

Skoro wie, że facetów kręci tapeta, to ci jej zabrania żeby inne samce się przy tobie nie śliniły. A tak poza tym chyba lepiej wycałować czystą skórę niż pożerać chemikalia 😆

Za to on może slinic sie na widok innych pomalowanych samic? I w sumie tego nie ukrywa nawet. Męska hipokryzja 😡

Za to on może slinic sie na widok innych pomalowanych samic? I w sumie tego nie ukrywa nawet. Męska hipokryzja 😡

Dlatego takich facetów wysyła się na drzewo.

A moze po prosu polacy maja kompleksy i nic co jest dla nas typowe nie jest wystarczajaco dobre?

Cały świat ma kompleksy. Wystarczy spojrzeć na te wszystkie ofiary chirurgów z Instagrama, których dobre samopoczucie zależy od liczby followersów.

Czy tylko ja tak uważam?

A oto czego nie lubię w makijażu:

1. Konturowanie. Udawanie, że się ma ostrzej zarysowane kości twarzy, w tym szczękę, upodobania Was do mężczyzn!

2. Sztuczne rzęsy + smoky eyes = blask oczu i tęczówki stają się niewidoczne. Cień rzęs i czarne krechy gubią oko ! No,może ktoś chce ukryć zeza, to w sam raz się nada.

3. Szminki. Błyszczyki. W bledszych niż naturalna czerwień wargowa wyglądacie zawsze niezdrowo ! Taka natura, trupy mają sine lub blade usta. W ciemnych wyglądacie staro, pretensjonalnie, sztucznie, krzykliwie. W błyszczykach jak dz ...W.ki.

4. Pudry, podkłady. Nigdy nie będzie to kolor identyczny z naturalnym! Podejrzany odcień skóry- mmm wyborny widok ! Już wolę trąd.

5. Brwi - wszystko co narusza naturę jest ohydne. Znowu zaostrza rysy w stronę klowna albo transseksualisty.

6. I bonus nie w temacie- paznokcie.  To powinno być osobnym grubym tematem. Długie paznokcie są do zarzygania. Wszelkie wzorki ,kolorki na długich szponach to paskudztwo! Odstrasza. Grozi. 

Tak mi się chce wymiotować, że nie mogę kontynuować pisania. Sorry. 

Odpowiedni makijaż to taki którego prawie nie widać.;)

• Like 1

Cały świat ma kompleksy. Wystarczy spojrzeć na te wszystkie ofiary chirurgów z Instagrama, których dobre samopoczucie zależy od liczby followersów.

Nie widzialam specjalnie innych narodowosci krytykujacych naturalny wyglad calej swojej populacji. Moze tylko kraje Azji wschodniej i Brazylia.

Nie widzialam specjalnie innych narodowosci krytykujacych naturalny wyglad calej swojej populacji. Moze tylko kraje Azji wschodniej i Brazylia.

Aż taka światowa nie jestem żeby poznać osobisty stosunek do urody wszystkich narodowości.  To są zbyt kosmiczne cyfry. 

Pewnie patrzy z obrzydzeniem bo jest w szoku jak się zeszpeciła 😉 

zeszpeciła, to znaczy?

Raczej ma jakiś kompleks. Korowa w tapecie i inne wymysły współczesności zwane kobietami są okej byle nie na matkę dla jego bachorow. To chyba oczywiste. Inna się matce przedstawia a o innych marzy. 

Generalnie nie ma nic okropnego w makijażu, kobiety w pewnym wieku trochę go potrzebują. Natomiast młode dziewczyny (do 35 lat gdzieś) wyglądają najładniej z bardzo delikatnym makijażem. 

Generalnie nie ma nic okropnego w makijażu, kobiety w pewnym wieku trochę go potrzebują. Natomiast młode dziewczyny (do 35 lat gdzieś) wyglądają najładniej z bardzo delikatnym makijażem. 

W pewnym wieku to już makijaż nie pomożem. Niektóre kobiety są brzydkie ze nawet w makijażu wyglądają złe a co dopiero w lekkim. Po co się oszukiwać? Są piękne kobiety wszystkie tylko alkoholu za mało 😂

W pewnym wieku to już makijaż nie pomożem. Niektóre kobiety są brzydkie ze nawet w makijażu wyglądają złe a co dopiero w lekkim. Po co się oszukiwać? Są piękne kobiety wszystkie tylko alkoholu za mało 😂

Zgoda. Zmieniłbym temat na: 70% młodych kobiet wygląda lepiej z lekkim makijażem 😉

Zgoda. Zmieniłbym temat na: 70% młodych kobiet wygląda lepiej z lekkim makijażem 😉

Młody wiek to 15-20. O makijażu zawsze najwiecej do powiedzenia maja faceci. Smiechlam i zdechlam

Młody wiek to 15-20. O makijażu zawsze najwiecej do powiedzenia maja faceci. Smiechlam i zdechlam

Wiadomo, cokolwiek ktoś nie powie, ty masz potrzebę dodać swoje 3 grosze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się