Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczynka z zapałkami

Bez makijażu 99% wygląda lepiej

Polecane posty

Wiadomo, cokolwiek ktoś nie powie, ty masz potrzebę dodać swoje 3 grosze

Akurat centy. Od tego jest forum. Ktoś coś rzuci a inni rzucają pieniędzmi. Gdyby były lajki to bym lajkowala ale nie ma. 

• Like 1

Generalnie nie ma nic okropnego w makijażu, kobiety w pewnym wieku trochę go potrzebują. Natomiast młode dziewczyny (do 35 lat gdzieś) wyglądają najładniej z bardzo delikatnym makijażem. 

Zgadza się i przyznaje ze od pewnego czasu bez lekkiego makijażu ciężko by mi było gdzieś wyjść. Nie robię tego dla innych a  tylko i wyłącznie  dla siebie samej i dobrze mi z tym. 

Zgadza się i przyznaje ze od pewnego czasu bez lekkiego makijażu ciężko by mi było gdzieś wyjść. Nie robię tego dla innych a  tylko i wyłącznie  dla siebie samej i dobrze mi z tym. 

Zwłaszcza dziewczyny o delikatnych rysach twarzy, tzw. "księżniczki" (określenie opisowe, nie wartościujące) mocno na tym zyskują.

zeszpeciła, to znaczy?

Patrzy na nią bo nie może uwierzyć że zrobiła z siebie taką tapetę 😉  ale oczywiście woli Ciebie.

Patrzy na nią bo nie może uwierzyć że zrobiła z siebie taką tapetę 😉  ale oczywiście woli Ciebie.

on to patrzy na nie jakby chciał je bzyknąć...:classic_wink: a nawet na mnie tak nie patrzy 

Napisano (edytowany)

on to patrzy na nie jakby chciał je bzyknąć...:classic_wink: a nawet na mnie tak nie patrzy 

No dobrze nie wiem jak patrzy. Pamiętam że kiedyś tak miałem że wgapiłem się za długo w totalnie wymalowaną laskę myśląc "Boże co ona z siebie zrobiła" 😄  Pewnej osobie się to nie spodobało no i musiałem się tłumaczyć 😉 

Edytowano przez Hellies
  • Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się