Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Dziewczynka z zapałkami

Bez makijażu 99% wygląda lepiej

Polecane posty

Czy tylko ja tak uważam?

A oto czego nie lubię w makijażu:

1. Konturowanie. Udawanie, że się ma ostrzej zarysowane kości twarzy, w tym szczękę, upodobania Was do mężczyzn!

2. Sztuczne rzęsy + smoky eyes = blask oczu i tęczówki stają się niewidoczne. Cień rzęs i czarne krechy gubią oko ! No,może ktoś chce ukryć zeza, to w sam raz się nada.

3. Szminki. Błyszczyki. W bledszych niż naturalna czerwień wargowa wyglądacie zawsze niezdrowo ! Taka natura, trupy mają sine lub blade usta. W ciemnych wyglądacie staro, pretensjonalnie, sztucznie, krzykliwie. W błyszczykach jak dz ...W.ki.

4. Pudry, podkłady. Nigdy nie będzie to kolor identyczny z naturalnym! Podejrzany odcień skóry- mmm wyborny widok ! Już wolę trąd.

5. Brwi - wszystko co narusza naturę jest ohydne. Znowu zaostrza rysy w stronę klowna albo transseksualisty.

6. I bonus nie w temacie- paznokcie.  To powinno być osobnym grubym tematem. Długie paznokcie są do zarzygania. Wszelkie wzorki ,kolorki na długich szponach to paskudztwo! Odstrasza. Grozi. 

Tak mi się chce wymiotować, że nie mogę kontynuować pisania. Sorry. 

• Like 1

Ja robię rzęsy długie ,naturalne , roztrzepane . Bo mam duze ciemne oczy.  Pasują mi.  

Paznokcie - jak mi się zachce ( pół roku czasem co MSC jak mam zajawkę ) mam kuzynki które mi robią . Nienawidzę długich szponów . Drażni . 0.5 cm za opuszek . 

Powiększanie ust tylko 0,5 mlg kwasu w dolna wargę gdzie górna mam gruba - proporcja ( raz na rok ) . 

Włosy farbuje sama . Nigdy nie byłam u fryzjera.  Reszta ciuch ! Tyle . Nivea na rano i wieczor , co tydzień maseczka . Tyle . 

• Like 1

Napiszę co o tym myślę jako facet. Lepiej nie robić ale jak któraś musi to tylko bardzo delikatny i prawie identyczny z naturalnym. Ewentualnie brwi, usta i lekko twarz.

Mocno wytapetowana kobieta będzie odpychać 99% facetów.

Ja robię rzęsy długie ,naturalne , roztrzepane . Bo mam duze ciemne oczy.  Pasują mi.  

Paznokcie - jak mi się zachce ( pół roku czasem co MSC jak mam zajawkę ) mam kuzynki które mi robią . Nienawidzę długich szponów . Drażni . 0.5 cm za opuszek . 

Powiększanie ust tylko 0,5 mlg kwasu w dolna wargę gdzie górna mam gruba - proporcja ( raz na rok ) . 

Włosy farbuje sama . Nigdy nie byłam u fryzjera.  Reszta ciuch ! Tyle . Nivea na rano i wieczor , co tydzień maseczka . Tyle . 

Zrobione rzęsy nigdy nie będą naturalne 

Zrobione rzęsy nigdy nie będą naturalne 

Niestety naturalne nie widać.  W rzesy mnie matka natura nie obdarzyła.  

Napiszę co o tym myślę jako facet. Lepiej nie robić ale jak któraś musi to tylko bardzo delikatny i prawie identyczny z naturalnym. Ewentualnie brwi, usta i lekko twarz.

Wiesz co , piszecie tak bo tak wypada jako mężczyźnie.  Ja np uwielbiam ciuchy których np często nie używam by nie pastwić się nad Biednymi kobietami !!! Ale przede wszystkim jak zobaczycie piękną figurę . Obcisłe patałaszki to ja mogę być najbardziej jąkająca osoba . Robić z siebie ...a by Twoja nie patrzyła z boku , wróciła z kibla i nie płakała.. zwyczajnie nie płakała! To wolę czasem takiego deeebila z siebie rżnąć . Że moi przyjaciele wiedzą . Nie raz mi pione przybija Azja Brawo ! Ale nie robi się takiego czegoś . Braciszek przez 20 lat wyszkolił mnie na życie w pełni za co mu dziękuję.  Ja tym żyłam . Zasadami . Uwodzić , smecic po ścianach można po domu .

• Like 1

Na szczeście dla kobiet Ty jesteś w tych 99%. Nie rozsadza ci z bólu jąder?

A ja jako facet napiszę, że lubię jak dobrze się czuje z tym jak wygląda. Wszystko inne to kwestia gustu, komuś podoba się to, komuś tamto. Nie da się obiektywnie stwierdzić co jest piękne, a co nie jest, bo to kwestia podlegająca subiektywnej opinii. Ostatecznie każdy ma prawo ubierać się i wyglądać tak jak ma ochotę, i tak jest dobrze.

W tytule tematu zabrakło mi słów "Moim zdaniem"

Ja nie mogę zrozumieć upodobania młodych kobiet do farbowania włosów. Rozumiem starsze, że chcą ukryć siwiznę ale po co młode tracą kasę na farby i fryzjera.

A ja nie moge zrozumiec upodobania kobiet do przekonywania innych kobiet, ze powinny zmienic wyglad...

Ja nie mogę zrozumieć upodobania młodych kobiet do farbowania włosów. Rozumiem starsze, że chcą ukryć siwiznę ale po co młode tracą kasę na farby i fryzjera.

Dlaczego? A jak ktoś ma taki mysi ciemny blond to wygląda sie mdlo, bez Wyrazu, a ładne brazy i blondy tylko nadają twarzy wyrazistości. Poza tym kobieta zmienna jest i lubi czasem zmienić kolor włosów. Wiele slowianek ma nieciekawy naturalny odcien

Np. dla podkreślenia swojego koloru. Są szampony koloryzujące nie tylko farba. Ton w ton. Samemu łatwo zafarbować. 

Np. dla podkreślenia swojego koloru. Są szampony koloryzujące nie tylko farba. Ton w ton. Samemu łatwo zafarbować. 

To tym bardziej niepotrzebne skoro taki sam kolor.

To tym bardziej niepotrzebne skoro taki sam kolor.

Daje poświatę np na brązowych włosach odcień kasztanu czerwieni, lekkiego fioletu. Lekko przyciemni, lub cieplejszy żywszy odcień nada.  Zależy co kto lubi. 

Ale Wy dziwne jesteście😕 

Dlaczego?

Ni huuhu nie rozumiem dlaczego na siłę staracie się upiększać 

Mnie najbardziej wkoorwiaja te które niby cenią naturalność i każde użycie czegoś do makijażu u innej kobiety budzi ich złość jak u autorki. Przeważnie same wyglądają jak kupa gnoju bez tapety ale myślą ze są ekstra bo nic ze sobą nie robią i to wystarczy. Ja rozumiem ze można mieć bekę z tapety jak u klauna ale żeby negować makijaż dla zasady to już jest śmieszne. Tak samo jak farbowanie włosów. Większość Polek ma  nijaki mysi kolor który gasi cała urodę wiec co w tym dziwnego ze ktoś chce się podrasować kolorem?

• Like 1

Ni huuhu nie rozumiem dlaczego na siłę staracie się upiększać 

Dlaczego na sile? Zwykła szara kobieta która nic ze sobą nie robi jest olewana przez każdego faceta i komentowana. Wam się podobają naturalne kobiety ale nawet nie wiecie ze najczęściej maja makijaż albo na zdjęciach filtry i inne rzeczy. Taka to naturalność ale ze jesteście tępi to lykacie

• Like 1

Pewnie się mylę ale jakbym się zdecydował na jakieś poprawki to tylko dlatego że myślałbym że coś ze mną jest nie tak

Napisano (edytowany)

Zgadzam się z tym. Podstawa to dobry tusz czarny do rzęs, ołówek do brwi do wyregulowania czy też przyciemnienia brwi. Delikatny fluid o kolorze nie zmieniającym karnacji. Szminka w kolorze nie zanadto krzykliwym. Cienie naturalne dymne. Dziewczyny popełniają ten błąd ze nakładają ciemne  kolory w dodatku gęstego fluidu na twarz co tworzy tapetę.  Kreska pod okiem ( na dolnej powiece ) musi być bardzo delikatna i cieniutka.Tylko linerem. Oko jest wyraźniejsze.

Dodam że to wcale dużo nie kosztuje jak ktoś tutaj podkreślał. Małe pieniądze i wprawa w zrobieniu makijażu.          

Edytowano przez Essence
  • Like 1

Dlaczego na sile? Zwykła szara kobieta która nic ze sobą nie robi jest olewana przez każdego faceta i komentowana. Wam się podobają naturalne kobiety ale nawet nie wiecie ze najczęściej maja makijaż albo na zdjęciach filtry i inne rzeczy. Taka to naturalność ale ze jesteście tępi to lykacie

Siema bombelku😉 . A niby dlaczego uważasz że kobiety są w naszym mniemaniu szare i nijakie? Same to sobie wmawiacie, jeszcze więcej TV i dążenia do figury tych z f-tv 

Mnie najbardziej wkoorwiaja te które niby cenią naturalność i każde użycie czegoś do makijażu u innej kobiety budzi ich złość jak u autorki. Przeważnie same wyglądają jak kupa gnoju bez tapety ale myślą ze są ekstra bo nic ze sobą nie robią i to wystarczy. Ja rozumiem ze można mieć bekę z tapety jak u klauna ale żeby negować makijaż dla zasady to już jest śmieszne. Tak samo jak farbowanie włosów. Większość Polek ma  nijaki mysi kolor który gasi cała urodę wiec co w tym dziwnego ze ktoś chce się podrasować kolorem?

Albo wiesz za delikatne rysy które trzeba podkreślić. Po co? Po to aby sobie się podobać. No i płci przeciwnej 😉  

Ciekawe dlaczego tak mało jest kosmetyków dla facetów? Sam sobie odpowiem bo nie musimy?

Siema bombelku😉 . A niby dlaczego uważasz że kobiety są w naszym mniemaniu szare i nijakie? Same to sobie wmawiacie, jeszcze więcej TV i dążenia do figury tych z f-tv 

Niczego sobie nie muszę wmawiac. Znam realia. I ty tez przestań się oszukiwać ze prędzej zwróciłbym uwagę na szara mysz a nie kobietę z ftv.  Spójrz prawdzie w oczy.  

• Thanks 2

Głównym zadaniem makijażu jest podkreślenie urody i delikatne maskowanie jakichś defektów...

Ciekawe dlaczego tak mało jest kosmetyków dla facetów? Sam sobie odpowiem bo nie musimy?

Jest ich coraz więcej, ale głównie pielęgnacyjnych : )

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się