Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

alesja12

co na śniadanie?

Polecane posty

Co dzisiaj macie na śniadanie? Dzieciaki mnie namówiły na zrobienie gofrów koniecznei z tym czekodżemem łowicza, dobrze, że sobie zapasy zrobiłam bo z niczym innym nie chcą. Sama zresztą lubię od czasu do czasu takie gofry sobie zjeść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O już dawno jadłam ten czekodżem ale za to u nas truskawkowy teraz króluje, oczywiście na świeżej bułeczce a do tego ciepłe kakao 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj akurat tosty z mozarella i pomidorem, do tego trochę bazylii. myślę że owsianka z takim czekodżemem byłaby ekstra, może skusi się pani by zrobić dzieciakom o ile lubią płatki owsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie śniadanie musi być na słono ;d dlatego wjechał gruby omlet z warzywami, szyneczką. mam taką patelnię dwustronną do omletów, fajna sprawa. pozdrawiam i dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj chleb opieczony w jajku na słono i na to plaster żółtego sera. Zamiast oleju polecam masło klarowane, albo olej kokosowy. Może nie jest to jakoś super zdrowe śniadanie, ale... czasami chyba sobie można pozwolić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponieważ wszyscy jesteśmy w domu staram się urozmaicać nasze posiłki i robić każdego dnia cos innego na śniadanie. Oczywiście na tyle, na ile pozwalają nam na to produkty, znajdujące się w lodówce. Chwilowo króluja omlety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś były... racuchy. Bo czasami też trzeba sobie dogodzić, choć wszystko w ramach limitu kalorii oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dzieciaków nie przyzwyczajał tak do słodkiego. Potem ciężko zmienić takie nawyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie dzisiaj naszło na oliwę z czosnkiem i świeżą bułką. jakie to jest pyszne ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lepiej im solidną owsiankę z rodzynkami, żurawiną, orzechami czy tam migdałami zrób. takie gofry to nie jest zbyt dobre jedzenie, szczególnie dla dzieci - sa potem zbyt aktywne. Tutaj jest zbyt dużo cukrów prostych, więc od razu dostają kopa energetycznego, ale za chwilę będą głodne bo cukier się szybko wypali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam na imię Kasia i miałam podobne rozterki jak wy śniadanie, obiad to codzienny dylemat. Założyłam niedawno swojego bloga z jedzonkiem jak macie ochotę to wpadajcie może coś wam się spodoba i pomogę w dylemacie co tu dziś zrobić      www. ilove2COOK.pl :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×