Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paulina.pyta

dziewczyny, kobiety; masturbacja w związku; partner nie wie

Polecane posty

Cześć,

Często się masturbuję dlatego że daje mi to dużo energii do działań w ciągu dnia. Czasami wstaję zmęczona i jak zrobię sb dobrze, to mi jest od razu lepiej i mam energie do robienia. Dziewczyny czy macie podobnie ?

Dużo się pisze o tym że mężczyźni się masturbują i odbiera im to sporo energii, nie mogę znaleźć informacji o tym jak działa masturbacja na kobiety, nie mówi się o tym :(

Mówi się że utajniona masturbacja w związku jest zła albo dobra ale nie o to się pytam, chcę się zapytać czy masturbacja działa na was podobnie?

 

*Jestem 24 letnia dziewczyna, w pół rocznym związku i  masturbuję się jak nie ma mojego partnera. Nie mówiłam mu o tym bo się wstydzę. W związku jest wszystko ok, mamy udane życie seksualne, mimo to często potrzebuję sama się zadowolić.

Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba mówić o masturbacji

i mnie rzeczywiście odbiera energię, ale po orgazmie, w trakcie raczej przydaje :d

a jeśli chodzi o kobiety to nie wiem, ale słyszałem, że dla wielu nie ma limitu w ilości i wzbudza to energię, nie odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...a może lepiej owsianka i kawa jako kop energetyczny? Za bardzo przyzwyczaisz się do pewnych bodźców i z facetem będzie coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Masz w tym jakieś doświadczenie?

Wiedziałam, że zapytasz 😜 Tylko z prasy kolorowej 😁 Panie piszą, że się do czegoś przyzwyczaiły a w kontakcie z drugą płcią nie odczuwają satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hmmm...a może lepiej owsianka i kawa jako kop energetyczny? Za bardzo przyzwyczaisz się do pewnych bodźców i z facetem będzie coraz gorzej.

...mam takie obawy że jak przyzwyczaję się do samodzielnej stymulacji to z partnerem potem już nie będzie działało 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

...mam takie obawy że jak przyzwyczaję się do samodzielnej stymulacji to z partnerem potem już nie będzie działało 😞

No to wiesz co robić. Rezygnujesz z samodzielnych działań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie trzeba mówić o masturbacji

i mnie rzeczywiście odbiera energię, ale po orgazmie, w trakcie raczej przydaje :d

a jeśli chodzi o kobiety to nie wiem, ale słyszałem, że dla wielu nie ma limitu w ilości i wzbudza to energię, nie odwrotnie

Wszystko zależy od kobiety i jakie ma libido. Przekroczenie limitu skutkuje brakiem energii. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Wszystko zależy od kobiety i jakie ma libido. Przekroczenie limitu skutkuje brakiem energii. 

 

 

Limit ów winien zostać wpisany w kartę pacjenta. Żeby bez sensu nie wydzwaniać potem po wszystkich świętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć,

Często się masturbuję dlatego że daje mi to dużo energii do działań w ciągu dnia. Czasami wstaję zmęczona i jak zrobię sb dobrze, to mi jest od razu lepiej i mam energie do robienia. Dziewczyny czy macie podobnie ?

Dużo się pisze o tym że mężczyźni się masturbują i odbiera im to sporo energii, nie mogę znaleźć informacji o tym jak działa masturbacja na kobiety, nie mówi się o tym 😞

Mówi się że utajniona masturbacja w związku jest zła albo dobra ale nie o to się pytam, chcę się zapytać czy masturbacja działa na was podobnie?

 

*Jestem 24 letnia dziewczyna, w pół rocznym związku i  masturbuję się jak nie ma mojego partnera. Nie mówiłam mu o tym bo się wstydzę. W związku jest wszystko ok, mamy udane życie seksualne, mimo to często potrzebuję sama się zadowolić.

Paula

Mi często się zdarza masturbować w obecności swojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×