Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Dziewczyny, mam pytanie, czy Wy też macie uczucie ciągle zatkanego nosa??! Czasami jest tak zatkany, że niemal oddychać nie mogę! Muszę psikac solą morska, używam olejku herbacianego ale to wszystko działa na chwilę. 

W drugiej ciąży non stop byłam chora i bralam kilka antybiotyków, boję się że będę mieć powtórkę z rozrywki😭

Dziewczyny, mam pytanie, czy Wy też macie uczucie ciągle zatkanego nosa??! Czasami jest tak zatkany, że niemal oddychać nie mogę! Muszę psikac solą morska, używam olejku herbacianego ale to wszystko działa na chwilę. 

W drugiej ciąży non stop byłam chora i bralam kilka antybiotyków, boję się że będę mieć powtórkę z rozrywki😭

Ja trochę też i caly czas mam wrazenie, ze.nie ma powietrza w domu 😂

Ja trochę też i caly czas mam wrazenie, ze.nie ma powietrza w domu 😂

hahhha mam tak samo 🙂 ciągle katar, zatkany nos od początku ciąży 🙂 I też ciągle brakuje mi świeżego powietrza 
Też mam problem z zaparciami, więc zaczęłam więcej wody pić i jeść śliwki zalane wrzątkiem, ciekawe czy pomoże.
Mam syndrom jelita wrażliwego, więc trochę się spodziewałam dolegliwości w ciąży, (chociaż nie aż takich, takiej sytuacji to w życiu nie miałam 😉 )Normalnie miałam wszystko pod kontrolą 😉 
Ja mam prenatalne 27.04. będę 12t3d

Hej dziewczyny! U mnie nos tez zapchany i cera się pogorszyła. Włosy jako tako jeszcze się trzymają hahah. Ja we wtorek zaczynam 9 tc, także fajnie Laura, ze Tobie zaraz 12 się zacznie 🙂  Mamy maseczki, teściowa jakoś dorwała od kogoś z firmy. A z cukrem to jestem skołowana. W styczniu wrocilam z 3 tyg w Nowym Jorku i kazal mi ginekolog przed zaczęciem starań zrobic w 3-5 dniu cyklu badania krwi, m.in tez właśnie glukozę na czczo i wyszła mi 101, a ma być do 99. Wiec zalecił mi dwa tygodnie temu glukometr i sprawdzanie cukru. Na czczo i godzina po śniadaniu i tu jest klops. Wieczorem zjadłam czekoladkę i wstałam wcześniej cukier 107. Wczoraj miałam chwile słabości, rano zjadłam knopersa, po obiedzie loda i później do filmu jesCze chipsy (rzadko się zdarza, ze jej tak dużo, ale tesknie za domem itd) i dziś cukier na czczo 80. Zjadłam znacznie więcej i gorsze rzeczy a cukier był niski, bo dłużej spałam. Idę do niego we wtorek i zobaczymy co i jak.

Hej dziewczyny😘

Laura ja też walczę z suchymi włosami, są jak siano, nic nie pomaga. Na twarzy pojawiają się jakieś syfki, a skóra sucha jak rodzynek:(

Mnie mdli od zapachów, wszystko mi śmierdzi i powoduje, że mam kluski w buzi. 

My nic szczególnego nie przygotowujemy na święta. Mamy trochę białej, jajka, żurek i wsio:)

Oj ja mam tak, nie mogę przez to oddychać nocą. Miałaś wcześniej problem z zatokami? 

Ja często kicham, ale póki co trzymam się zdrowo (odpukać)

Hej dziewczyny! U mnie nos tez zapchany i cera się pogorszyła. Włosy jako tako jeszcze się trzymają hahah. Ja we wtorek zaczynam 9 tc, także fajnie Laura, ze Tobie zaraz 12 się zacznie 🙂  Mamy maseczki, teściowa jakoś dorwała od kogoś z firmy. A z cukrem to jestem skołowana. W styczniu wrocilam z 3 tyg w Nowym Jorku i kazal mi ginekolog przed zaczęciem starań zrobic w 3-5 dniu cyklu badania krwi, m.in tez właśnie glukozę na czczo i wyszła mi 101, a ma być do 99. Wiec zalecił mi dwa tygodnie temu glukometr i sprawdzanie cukru. Na czczo i godzina po śniadaniu i tu jest klops. Wieczorem zjadłam czekoladkę i wstałam wcześniej cukier 107. Wczoraj miałam chwile słabości, rano zjadłam knopersa, po obiedzie loda i później do filmu jesCze chipsy (rzadko się zdarza, ze jej tak dużo, ale tesknie za domem itd) i dziś cukier na czczo 80. Zjadłam znacznie więcej i gorsze rzeczy a cukier był niski, bo dłużej spałam. Idę do niego we wtorek i zobaczymy co i jak.

Dziś byłam w aptece i kupiłam 2 maseczki jednorazowe po 4,75/szt takie niebieskie, chirurgiczne. Mój ginekolog taka miał także to chyba te lepsze, trójwarstwowe (te nasze w domu jakieś cienkie mi się wydawały). Chciałam mieć jakąś lepsza właśnie w razie pójścia na te badania prenatalne za 2 tyg. Także dziewczyny, kto nie ma, można już w aptece kupić (jeszcze tydz temu nie było w aptekach).

Oliwka, ja jeszcze nie robiłam badań, dlatego kupiłam glukometr i co kilka dni 1 godzinę po obiedzie mierzę sobie cukier, na razie mam ok 100 także w normie, jutro zmierzę też na czczo.

Hej dziewczyny😘

Laura ja też walczę z suchymi włosami, są jak siano, nic nie pomaga. Na twarzy pojawiają się jakieś syfki, a skóra sucha jak rodzynek:(

Mnie mdli od zapachów, wszystko mi śmierdzi i powoduje, że mam kluski w buzi. 

My nic szczególnego nie przygotowujemy na święta. Mamy trochę białej, jajka, żurek i wsio:)

Też wyskakują mi  krosty na twarzy pomimo suchej skóry, echh, w poprzednich ciążach wyglądałam lepiej ale może to tak jak piszecie dziewczyny kwestia wieku. Mdli mnie też od zapachów, co chwilę coś wyrzucam z lodówki bo mi śmierdzi, a kompoty moje domowe co drugi wywalam bo mi dziwnie smakuje.

Jakoś tak w lutym kupiłam sobię Euphorię bo podobał mi się zapach, chciałam się dziś psiknąć i nie dałam rady, wyczułam jakieś syntetyczne nuty i odłozyłam perfumy na półkę.

Na cerę nic mi nie pomaga, ani maseczki w płachcie z kwasem hialuronowym ani też kremy nawilżające:(

Co do zatkanego nosa to na szczęście nie mam takiego uczucia. Za to w tym tygodniu zrobiłam się jeszcze bardziej wrażliwa na zapachy. Zaparcia niestety też mi dokuczają

dzien dobry dzisiaj:) czy ktoras z was lekarz pytal o grupe krwi i ojca dziecka? mowie tutaj pod katem ew.konfliktu serologicznego. slysze, ze nie wszyscy lekarze o to pytaja. A przeciez to wazne!

Mnie pytała na 1 wizycie 🙂 ale o moją, o ojca krew nie pytają bo w medycynie zakładają, że tylko matka jest pewna

Oczywiście jak na zlość ja mam minus a moj plus .... 🙂

no wlasnie...wiec Ciebie spytali i co jak powiedzialas ze macie inne a Ty minus? moja kolezanka brala zastrzyki

Brak nicka nie nie miałam wcześniej problemu z zatokami. Chorowalam ma zatoki często jako dziecko i w drugiej ciąży. 

Dziewczyny w nocy zaś dostalam krwawienia, bylam na ip i mam krwiaka 😞 ale dzidzia żyje i urosła już nawet dwa razy

Dziewczyny w nocy zaś dostalam krwawienia, bylam na ip i mam krwiaka 😞 ale dzidzia żyje i urosła już nawet dwa razy

Trzymaj się i oszczędzaj. Będzie dobrze 😉 

Trzymaj się Lilly😘

Chciałabym Życzyć Wszystkim Mamusiom, Zdrowych i Spokojnych Świąt😘

Ściskam Cie mocno, dobrze, ze pojechałaś na IP, oszczędzaj się 🤗 

Wesołych Świąt dziewczyny! 🐥

Hej 😉 dołączam się do tematu, byłam w czwartek 09-04 na pierwszej wizycie u ginekologa, myślałam, że to 7 miesiąca tu zonk. Mówi mi około 10 i 4 dni , termin na 1 listopada, trochę porażka i trzeba będzie w innym to załatwić 😁 ja 2 tyg wcześniej umówiłam prywatną konsultacje telefoniczną, lekarz wypisal mi skierowania i na pierwszą wizytę poszłam z wynikami, więc od razu sprawdził i wszystko jest ok. Ale nagle taki szok, że to wszystko tak niedaleko. U mnie tylko partner wie, a rodzina powiemy po prenatalnych. Myślałam, że mamy dowiedzą się w dzień matki, ale teraz to pewnie na majówkę.

Hej 😉 dołączam się do tematu, byłam w czwartek 09-04 na pierwszej wizycie u ginekologa, myślałam, że to 7 miesiąca tu zonk. Mówi mi około 10 i 4 dni , termin na 1 listopada, trochę porażka i trzeba będzie w innym to załatwić 😁 ja 2 tyg wcześniej umówiłam prywatną konsultacje telefoniczną, lekarz wypisal mi skierowania i na pierwszą wizytę poszłam z wynikami, więc od razu sprawdził i wszystko jest ok. Ale nagle taki szok, że to wszystko tak niedaleko. U mnie tylko partner wie, a rodzina powiemy po prenatalnych. Myślałam, że mamy dowiedzą się w dzień matki, ale teraz to pewnie na majówkę.

Hej, miło Ciebie widzieć:)

Termin 01.11 wcale nie jest zły, to wbrew pozorom wesołe święto. Podobno gorszą datą jest 02.11.

No niby tak, ale w tamtym roku 2 pary znajomych miały taki termin, dla jedynych córka zmarła pod koniec września jeszcze w brzuchu, było za późno na ratunek, a drugim urodził się chory synek który ledwie przeżył. Temu ten termin jakoś nas nie cieszy, źle się kojarzy. 

Brak nicka ja jestem z 2 listopada😂 ponoć jestem nawiedzona ale trudno. U mnie bez zmian objawow zbytnio nie ma. Zobaczymy co lekarz powie za niecałe dwa tygodnie. Wesołych świąt. 

• Haha 1

Hej Dziewczyny! 

Coraz więcej nas tu 😀

Fajnie. Mocna grupa wsparcia 💪

Ja dzis dostałam jakiegoś przedświątecznego powera i ogarniam za 3. 

Też muszę mierzyć cukier na czczo, ale te wyniki wychodzą tak różne, że po świętach dzwonię do lekarza 🤔

Raz 92, 111, 101, 95. Chyba za wysoki...😕

• Like 1

Trzymam kciuki Lily! Wszystko będzie dobrze. Fajna ekipa nam rośnie. Czytałam, ze w terminie mało dzieci się rodzi, wiec nie warto się aż tak nastawiać może 🙂

Napisano (edytowany)

Brak nicka ja jestem z 2 listopada😂 ponoć jestem nawiedzona ale trudno. U mnie bez zmian objawow zbytnio nie ma. Zobaczymy co lekarz powie za niecałe dwa tygodnie. Wesołych świąt. 

Ej tak źle to chyba nie jest:P

Mopti też robiłam ze swoim starym porządki, pomyłam podłogi oczywiście się nie forsując, zrobiłam obiad.

Edytowano przez Brak nicka
  • Like 1

Lily trzymam kciuki za szybkie wchłonienie krwiaka!!! Będzie dobrze!!! 

Mopti no do 92 jest norma w ciąży glykozy na czczo. 

Życzę Wam wszystkim i Waszym Rodzinom zdrowych, spokojnych Świat Wielkanocnych 🐥🐣

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się