Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej hej

mi też wszytsko jedno 😉

Kochane dostałam już dwa numery, wiec założyłam grupę na whatsapp 🙂 ona nie jest obowiązkowa przecież 🙂 ale jak ktoś ma ochotę to napiszcie mi swój numer na priv 😉

• Like 1

Napisano (edytowany)

Kochane dostałam już dwa numery, wiec założyłam grupę na whatsapp 🙂 ona nie jest obowiązkowa przecież 🙂 ale jak ktoś ma ochotę to napiszcie mi swój numer na priv 😉

Niby nie obowiązkowa, ale pewnie już tu nikt nie będzie wpadać jak się na whatsapp przeniesiecie 😉 
Wysłałam swój numer tel 😉

Edytowano przez Aggie86
:)

Hej hej

Oliwka chyba Ci wysłałam numer tel.

Jak się czujecie?? 

Napisano (edytowany)

Mi powiadomienia i tu i tu wyskakują więc bez problemu, choć jeśli się pracuje i nie ma czasu na bieżąco tam śledzić to ciężko się połapać tam w wiadomościach 

Edytowano przez Madzia_91

Hej dziewczyny:)

Wy juz wszystkie po badaniach prenatalnych? Robilyscie usg i pappa czy jeszcze jakies dodatkowe? Dolegliwości już przeszły? Jak się czujecie? 🙂

Hey a czy widać u Was  brzuszek? Mi ostatnio się zmniejszył  i się zastanawiam czy to normalne. To moja druga ciąża i myśląa myślałam że brzuszrk będzie mi szybciej widać jestem w 14 tygodniu

Hej, większość już po badaniach prenatalnych, dziewczyny też robiły nifty. Co do brzuchow to z tego co wiem to raczej wszystkie mają, jedne większe drugie mniejsze. Mi teraz ostatnio zaczął bardziej z dnia na dzień wychodzić, ale u mnie 17 tydzień się zaczyna. 

Ja tez zrobilam Nifty i czekam na wyniki. Ja jestem w 15tyg i u mnie widac minimalnie. Niedlugo odstawie ulubione obcisle jeansy i przejde na mode ciazowa. A Wy juz kupujecie takie ubrania? Od poczatku ciazy mam 0,7kg wiecej. 

A jeśli chodzi o pielęgnację ciała w ciąży,  to jakich kosmetyków używacie? Chodzi mi nie tylko o kosmwtyki przeciw rozstepom ale tez normalne balsamy do ciała? Macie jakies swoje hity? 🙂

U mnie z rana prawie nie widać brzuszka a w ciągu dnia jest odstajacy . Ważne 63kg jestem szczupła. A co d9 kremów to czasami  jak mi się przypomni to się smaruje. Przy pierwszej ciąży kupowałam sobie specjalne olejki na rozstępy  mimo że ich nie miałam nigdy  ale sobie pomyślałam że będą dobre. A tetraz zwykły  balsam po prysznic z garniera  nawilżający  z aloesem. Co do spodni to kupiłam s9boe szeroka  gumkę taśmę  i sobie  rozprulam  leginsy  i wszylam gumkę z jednej strony.  Później jeszcze powiększe jak bezie taka potrzeba.  Jeansow  mi trochę szkoda pruc . Ale oglądałam filmik żeby wyciąć kieszonki i w to miejsce wszyc  gumkę. 

Halucyna ja używam balsamu Dove wieczorem, jak nie zapomnę 😉

A ja kupiłam palmer zobaczymy jak działa. Ważne, żeby od 4 miesiaca dopiero smarować. Np w pierwszej ciazy używałam Bio oil i tam jest wyraźnie napisane, ze można używać po 1 trymestrze. 

Ja uzywam Mustella krem, jego mozna od poczatku stosować, ja używam od kilku tygodni. Tak bio oil nie mozna na początku ciąży stosować ze wzgledu na skład (zioła). To moja pierwsza ciąża,  ale Widzę że tu większość z Was już w drugiej 🙂

Czesc dziewczyny,  jestem tu nowa. Termin mam na 13 lub 14 listopada. Ja uzywam na roztepu olejku ze slodkich migdalow na zmiane z balsamem nawilzajacacym Chodakowskiej...

• Like 1

10 godzin temu, AgaA napisał:

Czesc dziewczyny,  jestem tu nowa. Termin mam na 13 lub 14 listopada. Ja uzywam na roztepu olejku ze slodkich migdalow na zmiane z balsamem nawilzajacacym Chodakowskiej...

Ja mam na 15 lub 16. To Twoja pierwsza ciąża? 🙂

Tak. I to bardzo dlugo wyczekiwana 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się