Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Aniac mnie właśnie zaskoczył ten jod. Mój endo wiedział, że się staram o dziecko i nic mi nie mówił o jodzie:( świetnie:(((

No cóż kupię jakieś suple, a skonsultuję zażywanie jodu ze swoim endo:((

Tsh trzeba co msc badać, ale to chyba wiesz. Mi tez dają na ft3 i 4, ale głownie na to tsh patrzą. Mi tsh skoczyło, ze koło 7 tyg musiałam ze 100 na 125 przejść. 

Ostatnie tsh miałam robione w lutym. 20.04 mam mieć usg i muszę do tej pory zrobić kolejne badania, pytanie tylko gdzie, jak laboratoria pozamykane:(

Ostatnie tsh miałam robione w lutym. 20.04 mam mieć usg i muszę do tej pory zrobić kolejne badania, pytanie tylko gdzie, jak laboratoria pozamykane:(

W luxmedzie wro ciężarnym robią badania.  Ja mam u nich pakiet i ostatnio dodałam smsa, ze jesli chce sie umówić na bad lab to dla mojego komfortu mam dzwonić pod nr tel 22 338 16 14, zeby umówić sie na godzinę i nie czekać. Jak chcesz to zadzwoń pod ten nr czy Cię przyjmą i ze powiedz, ze jestes w ciąży.

• Like 1

Nie wiem jak u Ciebie w mieście, ale w Trojmiescie jest np. Jeden luxmed dedykowany kobietom w ciąży. W reszcie miast tez jest, do znalezienia u nich na stronie 🙂

Hej, gdzie mieszkasz? U nas laboratoria działają, niektóre tylko przyjmują ze skierowania, reszta działa normalnie. Ginekolodzy też przyjmują (prywatnie na pewno) ale zakaz przychodzenia z osobami towarzyszącymi

Dzięki dziewczyny na pewno coś znajdę. A mieszkam we Wrocławiu:)

Dzień dobry wszystkim listopadowym mamusiom 😊 Dziś piękna pogoda, można wyjść na balkon/taras. Jak się dziś czujecie?

Hej kochana! Ja dziś miałam pierwsza wizytę. Wszystko dobrze, termin z usg na 23.11 🙂 jeszcze malutko było widać, bo to koniec 6 tygodnia. Mam wrócić z wynikami za 2 tygodnie ❤️ Pogoda piękna, choć w Gdańsku wieje równo. 

Dzień dobry wszystkim listopadowym mamusiom 😊 Dziś piękna pogoda, można wyjść na balkon/taras. Jak się dziś czujecie?

Heeej dziewczyny:)

We Wrocławiu słonecznie, chociaż chłodno.

Strasznie śpiąca jestem. No i z rana się zdenerwowałam bo dzwoniłam do pracy. Dyrektor do mnie przyjedzie do domu i zabierze mi laptopa i komórkę firmową. 

Hej 🙂 w Poznaniu tez słonecznie ale chlodno. 

Samopoczucie nawet lepiej, wiec poki co nie mozna narzekać. 

Oliwka to super ze wszystko dobrze ❤️

Hej 🙂 w Poznaniu tez słonecznie ale chlodno. 

Samopoczucie nawet lepiej, wiec poki co nie mozna narzekać. 

Oliwka to super ze wszystko dobrze ❤️

Hej 🙂 W Wwwa słoneczko, ale za zimno trochę na balkon i wieje 😉,  za to wczoraj sobie posiedziałam.
Normalnie pracuję, więc w sumie do 16-17, nie mam zbytnio czasu na "relaks" i chciałabym tyle rzeczy w domu zrobić,
ale cieszę się, że mam normalnie pracę 😉
Teraz już jest lepiej pod względem samopoczucia, ale miałam takie dni, że bardzo ciężko było mi się skupić na pracy
Byłam na USG 20.03 i z chęcią poszłabym jeszcze w piątek, żeby mieć pewność czy wszystko jest ok

Heeej dziewczyny:)

We Wrocławiu słonecznie, chociaż chłodno.

Strasznie śpiąca jestem. No i z rana się zdenerwowałam bo dzwoniłam do pracy. Dyrektor do mnie przyjedzie do domu i zabierze mi laptopa i komórkę firmową. 

Dlaczego zabierze Ci dyrektor laptopa i komorkę? Idziesz na zwolnienie?

Dlaczego zabierze Ci dyrektor laptopa i komorkę? Idziesz na zwolnienie?

Tak ja od razu dostałam L4. Wziełam tak szybko bo daleko dojeżdżam do pracy, a nie jestem zmotoryzowana i boję się koronowirusa, a o dziecko walczyłam bardzo długo. Swoje lata też już mam.W firmie panuje niezbyt fajna atmosfera, a umowę miałam i tak do sierpnia. 

Nie mam na nic apetytu, też tak macie?:(

Tak ja od razu dostałam L4. Wziełam tak szybko bo daleko dojeżdżam do pracy, a nie jestem zmotoryzowana i boję się koronowirusa, a o dziecko walczyłam bardzo długo. Swoje lata też już mam.W firmie panuje niezbyt fajna atmosfera, a umowę miałam i tak do sierpnia. 

Ja nie 😊 pomimo mdłości mogłabym dużo zjeść, tylko odrzuca mnie od niektórych potraw... Np od łososia w plastrach, kawy -ale te są niezalecane także może i dobrze

A co zrobisz w sierpniu jak skończy ci sie umowa? Co z macierzyńskim itd planujesz? 

Pytam bo moge miec podobna sytuacje 

A co zrobisz w sierpniu jak skończy ci sie umowa? Co z macierzyńskim itd planujesz? 

Pytam bo moge miec podobna sytuacje 

Myslę, że przedłużą mi umowę do czasu porodu czyli listopada. Będę na macierzyńskim, a potem znów do pracy.Przepraszam dziewczyny, ja myślałam, że będziecie mnie ganić za to, że tak szybko poszłam na l4:(((

Macie może mdłości? Bo ja nie:((

Dla mnie to całkowicie normalne i naturalne, ze myślisz o sobie i o dziecku i to jest najwazniejsze wasze dobro i zdrowie 🙂

Czyli tylko ja mam taka kiche z umową 😕

Mdłości mialam ale poki co, odpukac, ustapily 🤔

Myslę, że przedłużą mi umowę do czasu porodu czyli listopada. Będę na macierzyńskim, a potem znów do pracy.Przepraszam dziewczyny, ja myślałam, że będziecie mnie ganić za to, że tak szybko poszłam na l4:(((

Coś Ty kochana, mam nadzieje, ze utworzymy sobie tu taka grupę hmm wsparcia? Ja tez bym poszła na zwolnienie, ale prace mam z domu i nie jakaś super wymagająca. Poza tym jestem po stracie w zaawansowanej ciąży i wole pracować, żeby zająć czymś głowę. 
Jesli chodzi o mdłości to są znośne, póki co to ciagle bym spała i ciagle mam ochotę na tuńczyka z kukurydza. 

Dla mnie to całkowicie normalne i naturalne, ze myślisz o sobie i o dziecku i to jest najwazniejsze wasze dobro i zdrowie 🙂

Czyli tylko ja mam taka kiche z umową 😕

Mdłości mialam ale poki co, odpukac, ustapily 🤔

Oj Monia, a dlaczego masz kichę?:(

Teoretycznie też ostatnio pracowałam na home office i mogłabym pracować ale szef beznadziejny.

Coś Ty kochana, mam nadzieje, ze utworzymy sobie tu taka grupę hmm wsparcia? Ja tez bym poszła na zwolnienie, ale prace mam z domu i nie jakaś super wymagająca. Poza tym jestem po stracie w zaawansowanej ciąży i wole pracować, żeby zająć czymś głowę. 
Jesli chodzi o mdłości to są znośne, póki co to ciagle bym spała i ciagle mam ochotę na tuńczyka z kukurydza. 

Współczuje,trzymam kciuki by było ok😘

• Like 1

Hej, umowę o pracę muszą przedłużyć Ci do dnia porodu bo wynika to wprost z przepisów prawa. 

Ja wręcz przeciwnie, mam mdlosci prawie cały czas - chyba tylko jak nie śpię to mam luz... 😞 I te zawroty głowy... Nie do wytrzymania😨 Śpię całymi dniami. Dopiero wieczorem mogę normalnie funkcjonować. Ja też od razu poszłam na L4 bo poprzednią ciąże straciłam, a mój szef sam powiedział, że mam iść na L4, bo to ważniejsze. Podziwiam Was dziewczyny, że dajecie radę pracować... Ja nie dałabym rady 😐

• Like 1

@oliwka współczuję rowniez bardzo, to musi byc niewyobrażalne 😔 trzymam kciuki za Ciebie ❤️

@brak nicka umowa kicha bo miałam na zastepstwo i niestety tutaj jak wroci osoba zastepowana to mnie wyrzuca niezaleznie od tego czy jestem w ciąży czy nie 😞

U mnie śpią a ja właśnie teraz dopiero mogę funkcjonować. Jakoś strasznie zegar wewnętrzny przestawił mi się, bo rano nie mogę wstać za to spałabym do południa 😐 Trochę to uciążliwe ale może minie z czasem. Też tak macie? 

Dobrej nocy 🐻

Heej:)jak dziewczyny u Was?

Poranek we Wrocławiu zaskoczył zimowym wyglądem.

Heej:)jak dziewczyny u Was?

Poranek we Wrocławiu zaskoczył zimowym wyglądem.

Hahaha w Warszawie śnieg zniknął, ale zakręcili ogrzewanie i jest trochę zimno w mieszkaniu 😮 
Wczoraj miałam mega napad mdłości, jedyne co pomogło to sen 😉 hahah

Monia 2 tak mi przykro:(może jest jakaś możliwość by przedłuzyli umowę?

Mopti moj tryb nic się nie zmienił. Nie mam ani mdłości ani nie jestem senna. Pić mi się chce okrutnie ale może cukier mi skacze.

Dziewczyny, ma ktoraś z Was hybryde na pazurkach? Ja mam 4tygodniowy odrost, a kosmetyczki zamkniete. Jak sobie poradzić z odrostem)

Hej Dziewczyny. 

Pozdrawiam z Krakowa. U nas dziś słońce 🌞 Wczoraj mieliśmy śnieg. 

We Wrocławiu śnieg zaskoczył. Całą zimę spokój, a dziś niespodzianka.. Tęskni mi się za Wrocławiem, bo na co dzień tam żyję 💚

Miłego dnia 🍀

@brak nicka jedyna szansa to chyba niestety taka ze ta osoba nie wroci do mojego porodu.

U nas dzis tez ladnie słonecznie, sniegu nie ma, ale strach juz wychodzic nawet na spacer 

Miłego dnia 🌄

Dziewczyny, ma ktoraś z Was hybryde na pazurkach? Ja mam 4tygodniowy odrost, a kosmetyczki zamkniete. Jak sobie poradzić z odrostem)

Robię sama, więc wszystko co potrzebne mam w domu - ściągam acetonem, ale teraz już przynajmniej od 2 miesięcy mam tylko bezbarwny lakier nałożony.
Nie masz jakiegoś zmywacza z acetonem? Polecam najpierw zmatowić (przypiłować powierzchnię), potem nałożyć waciki nasączone i zawinąć folią aluminiową, odczekać 15 minut - powinno jakoś w miarę dać się sciągnąć drewnianym patyczkiem lub paznokciem z drugiej dłoni.

• Like 1

Robię sama, więc wszystko co potrzebne mam w domu - ściągam acetonem, ale teraz już przynajmniej od 2 miesięcy mam tylko bezbarwny lakier nałożony.
Nie masz jakiegoś zmywacza z acetonem? Polecam najpierw zmatowić (przypiłować powierzchnię), potem nałożyć waciki nasączone i zawinąć folią aluminiową, odczekać 15 minut - powinno jakoś w miarę dać się sciągnąć drewnianym patyczkiem lub paznokciem z drugiej dłoni.

Mam zmazywacz z acetonem, jakoś postaram się delikatnie zmatowić i zmyć:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się