Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Hej, jest już ktoś z terminem na listopad 2020 😉 nie znalazłam tematu, więc zakładam nowy. U mnie termin wychodzi na 5 listopada, mam już 2 dzieci w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem 🙂 Też czekałam aż pojawi się towarzyszka przygody 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jestem 🙂 Też czekałam aż pojawi się towarzyszka przygody 

To twoje pierwsze dziecko ? Mąż szczęśliwy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, jest już ktoś z terminem na listopad 2020 😉 nie znalazłam tematu, więc zakładam nowy. U mnie termin wychodzi na 5 listopada, mam już 2 dzieci w domu.

Zawsze chciałaś mieć dużą rodzinę, że będziesz miała 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Zawsze chciałaś mieć dużą rodzinę, że będziesz miała 3 ?

Chciałam mieć 3, ale za kilka lat, ta trzecia ciąża to wpadka, ale powoli oswajam się... Mąż o dziwo zachwycony, no ale to nie on chodzu teraz z codziennym kacem, hehe

 

 

Jestem 🙂 Też czekałam aż pojawi się towarzyszka przygody 

Witaj Mopti 😉 na kiedy termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny 😊 jestem na 1 listopad 😅 ciaza druga 

Edytowano przez Gość04
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewczyny. Moje pierwsze 🙂

Termin połowa listopada. Jeśli wszystko pójdzie ok to może nawet w prezencie na moje ur będzie 🙂

Na razie martwię się o to czy nie będzie problemów z badaniami przez koronawirus... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Prawodpodobnie początek listopada, jak wszystko będzie ok, po usg 6tydz+2dni i brak jeszcze zarodka, pęcherzyk wygląda nas 5 tydz. Więc wszystko się jeszcze okaże co do terminu i w ogole..

Ciąża druga po 10 latach  😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak zareagowali wasi mężowie na wieść o ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie starania były, więc przyszły tatuś szczęśliwy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż w szoku że udało się nam za 1 razem 😁 o pierwsze dziecko staraliśmy się pół roku,  a teraz w pierwszym cyklu starań się udało 😊 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłyście u lekarza już? Ja miałam mieć wizytę w czwartek ale w ubiegłym tyg dzwoniła położna, że najprawdopodobniej lekarza nie będzie, i żebym poszukała gdzie indziej. A gdzie indziej nie przyjmują 😩 i tak trwam sobie w niepewności, ale brak @ , wymioty i mdłości są, nie mam żadnych plamien więc póki co czekam, aż to wariactwo z koronowirusem skończy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam już na dwóch wizytach. 2 kwietnia mam kolejną. 

Laura może poszukaj gdzieś jeszcze bo myślę, że tak szybko to sytuacja z koronawirusem nie skończy się. 

A szukałaś prywatnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też już byłam, słyszałam bicie serduszka już 😊 zrobiłam już nawet badania na cukrzycę bo w 1 ciąży miałam od początku i okazało się że nie ma cukrzycy 😍 narazie 😅 Ale cieszę się bardzo! Byłam pewna że będzie od początku

No nie wesoło z tym koronawirusem... ja tez miałam w czwartek wizyte i balam się ze będzie  odwołana Ale moja  gin przyjmuje tylko pacjentki w ciąży i pilne przypadki także udało mi się..  nastepna wizyta 23 kwiecień:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja byłam już na dwóch wizytach. 2 kwietnia mam kolejną. 

Laura może poszukaj gdzieś jeszcze bo myślę, że tak szybko to sytuacja z koronawirusem nie skończy się. 

A szukałaś prywatnie? 

Tak, prywatnie też odmawiają, w piątek mam dzwonić w jedno miejsce. Ciągle szukam,  w końcu coś się zwolni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny🙂 ja mam termin na 27 więc końcówka listopada. Jeszcze nie byłam u lekarza bo kazał przyjść dopiero w siódmym tygodniu. A jak się czujecie? Macie już jakieś typowe objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dziewczyny 🙂 mam termin na 8 listopada. Jutro jadę na test PAPP-A, a 27.04. prenatalne + od razu wizyta u mojej gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie chwilowo starania przeszły w stan wyluzowania 😜 ja badam sobie owulację, kupiliśmy żel prefert vaginal co ma wspomóc zapłodnienie no i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Cześć Dziewczyny 🙂 mam termin na 8 listopada. Jutro jadę na test PAPP-A, a 27.04. prenatalne + od razu wizyta u mojej gin.

Karolina, zapraszam do tematu Listopadowe Mamy 2020, tam siedzimy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×