Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam35

Czy dziewczyna w wieku 18 21 lat może zaznać szczęścia w objęciach 35 letniego mężczyzny ?

Polecane posty

Jak myślicie czy dziewczyna w takim młodym wieku, może być szczęśliwa u boku 15 lat starszego mężczyzny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może

Pytanie na ja długo 🙂

Znam 57latka, który co jakiś czas ma nowe 25-30 latki. Co ciekawe, jak dla mnie facet jest obleśny i nieco prostacki, ale jednak zaradny i śmieszny, nie ma on tych kobiet za długo najdłużej chyba miał jedną z 6-8 miesięcy, ale fakt że ma bardzo ładne młode kobiety, których nawet moi rówieśnicy czy nawet młodsi 25-30 latkowie nie mogą sobie znaleźć jest - jak dla mnie - imponujący.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

może

Pytanie na ja długo 🙂

Znam 57latka, który co jakiś czas ma nowe 25-30 latki. Co ciekawe, jak dla mnie facet jest obleśny i nieco prostacki, ale jednak zaradny i śmieszny, nie ma on tych kobiet za długo najdłużej chyba miał jedną z 6-8 miesięcy, ale fakt że ma bardzo ładne młode kobiety, których nawet moi rówieśnicy czy nawet młodsi 25-30 latkowie nie mogą sobie znaleźć jest - jak dla mnie - imponujący.

 

To jest raczej żałosne ,a nie imponujące . Daddy i córeczki...fujjj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym coraz mniej kobiet, zwaszcza mlodych 20 - 30 kilka lat, chce byc zonami i miec dzieci.

Wiec ja bym nie patrzyl tak ze cos ma byc na cale zycie - bo prawie nigdy nie jest w kontakscie relacji

Malo kto wiaze sie na stale wiec mozesz smialo brnac w ta relacje nawet jesli mialbys z nia byc 2-3 lata to i tak bedziesz mial chociaz fajne wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

może

Pytanie na ja długo 🙂

Znam 57latka, który co jakiś czas ma nowe 25-30 latki. Co ciekawe, jak dla mnie facet jest obleśny i nieco prostacki, ale jednak zaradny i śmieszny, nie ma on tych kobiet za długo najdłużej chyba miał jedną z 6-8 miesięcy, ale fakt że ma bardzo ładne młode kobiety, których nawet moi rówieśnicy czy nawet młodsi 25-30 latkowie nie mogą sobie znaleźć jest - jak dla mnie - imponujący.

 

Dobry gość 🙂

 

To jest raczej żałosne ,a nie imponujące . Daddy i córeczki...fujjj..

A jeśli obydwie strony czerpią z takiej relacji satysfakcje i są szczęśliwi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jestes wolny i ona jest wolna?

Na co wiec czekasz, jesli spotykacie sie i ze soba randkujecie to idz w to, bo nie ma sie czego zastanawiac, w najgorszym racie Ci sie nie uda, nawet mozesz przyjac takei zalozenie ze ten zwiazek nie wypali aby nie robic sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Dobry gość 🙂

A jeśli obydwie strony czerpią z takiej relacji satysfakcje i są szczęśliwi ?

Taka mlodka czerpie raczej korzyści finansowe z takiego układu z dziadkiem. Ale skoro jemu nie przeszkadza,że kupuje młode ciało ...to nic mi do tego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Taka mlodka czerpie raczej korzyści finansowe z takiego układu z dziadkiem. Ale skoro jemu nie przeszkadza,że kupuje młode ciało ...to nic mi do tego 

Czyli według ciebie młoda dziewczyna może w dużo starszym facecie zobaczyć tylko pieniądze ? A co z miłością ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli według ciebie młoda dziewczyna może w dużo starszym facecie zobaczyć tylko pieniądze ? A co z miłością ? 

Miłość ,gdy ona ma powiedzmy  25 lat ,a on 57 ? No proszę Cię ... Teoretycznie może jej imponować swoją dojrzałością ,dorobkiem życiowym , doświadczeniem. .Jednak za jakieś 10 lat on będzie dziadzio prawdziwy już ,a ona będzie kobieta wciąż młoda i pełna życia . Ta " miłość " szybko się skończy . Moja koleżanka tak wyszła za mąż,wytrzymała parę lat ,mój wujek miał żonę młodszą o prawie 20 lat . Gdy się zestarzał zwyczajnie chciała się go pozbyć . Trzeba realnie podchodzić do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Miłość ,gdy ona ma powiedzmy  25 lat ,a on 57 ? No proszę Cię ... Teoretycznie może jej imponować swoją dojrzałością ,dorobkiem życiowym , doświadczeniem. .Jednak za jakieś 10 lat on będzie dziadzio prawdziwy już ,a ona będzie kobieta wciąż młoda i pełna życia . Ta " miłość " szybko się skończy . Moja koleżanka tak wyszła za mąż,wytrzymała parę lat ,mój wujek miał żonę młodszą o prawie 20 lat . Gdy się zestarzał zwyczajnie chciała się go pozbyć . Trzeba realnie podchodzić do życia.

Boszsz...oni naprawde wierza w taka milosc? Miedzy 25 a 57? Really? Ja jestem zdania ze cos z ta dziewczyna moze byc psychicznie nie tak. Albo ciagnie kase, albo miala problemy z ojcem/ nie miala i teraz nadrabia ta ojcowska milosc sama nie wiedzac, ze to robi. Faceci do takich mlodych sa bardzo chetni. Wtedy im rozum odbiera i ich to nie dziwi. Ale jesli oboje sa happy i oboje sa dorosli, odpowiadaja za siebie i im dobrze ze soba, to niech sobie zyja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na krótką metę może to być dobra przygoda i nic więcej.
Facet 35 lat powinien być już na tyle zamożny, żeby zafundować jakieś wspólne wycieczki, wczasy itp... Ma też własne mieszkanie, do tego seks z 35 latkiem też będzie lepszy niż z 20 latkiem, bo doświadczenie i niby wszystko dobrze, ale tylko jako przygoda. 15-17 lat różnicy, to odrobinę zbyt dużo, żeby był z tego udany związek, niezależnie czy będzie uczucie, czy tylko wyrachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem 10 lat różnicy to max granica żeby to miało sens na dłuższą metę i to od 25 lat wzwyż. Czyli np 25 latka mogłaby już "zaznać szczęścia w ramionach" 35 latka - jakie to dwuznaczne 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, ale to zależy bo jak facet kapeć co tylko by w domu przed tv siedział a dziewczyna chciałaby się bawić to z takim szczęścia nie zazna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona jest jeszcze za młoda / niedojrzała na tyle byście mogli stworzyć stabilny związek.  Z tego powodu że jak teraz jest spokojna / ułożona to za 3 / 4 lata sobie uświadomi że się nie wyszalała.  I może to zacząć z nadwyżka. Jak zamkniesz ja teraz w złotej klatce i Twoim priorytetem jest po pracy - odpocząć , nie masz werwy do życia odpuść.  W wieku 18/19 a nawet do 21 ma się 100 pomysłów na godzinę.  I to Was poróżni.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×