Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

No i po flircie...  a temat brzmiał tak obiecująco :classic_mellow:

Daj spokój! To tylko gra wstępna flirciarskiej gry wstępnej. Takie podchody. Uciekasz? Pyta on. Ona z obojętnością odpowiada: masz rację, uciekam! Tylko czy nie za szybko biegnę? To pytanie zadała sobie w myśli.

Gra wstępna, mówisz..? A ja myślę, że chłopcu pomyliły się pojęcia, lub używa określeń, znaczenia których nie rozumie.

Gra wstępna, mówisz..? A ja myślę, że chłopcu pomyliły się pojęcia, lub używa określeń, znaczenia których nie rozumie.

To tak jak ja. Rozumiem go.

To tak jak ja. Rozumiem go.

Nie przejmuj się, mnie też się zdarza niezrozumienie. Jest nas dużo, ale nie wszyscy chcą się przyznać.

Muszę ruszyć cztery litery i się umalować 😏

Nie przejmuj się, mnie też się zdarza niezrozumienie. Jest nas dużo, ale nie wszyscy chcą się przyznać.

Muszę ruszyć cztery litery i się umalować 😏

Miłego dnia!

Miłego dnia!

Tobie również 🙂

Flirt... 

Wymierająca sztuka uwodzenia 😉

Wcale nie wymierająca... tak jak wszystko na tym świecie ewoluuje, dewaluuje i sprowadza do piwnicy... kiedyś Cyrano de Bergerac wygłaszał płomienne mowy (wszak kobieta kocha najpierw uszami) a teraz wystarczy jak Seba ryknie z dołu: "Karyna zrób se gre wstępną zara przyjde"... albo Janusz błyśnie Grażynie długimi światłami najnowszego dziesięcioletniego Passata albo Mirek pochwali się Walentynie najnowszym przekrętem na którym zarobił gruby hajs i zaprasza ją na wypad do Egiptu... znak czasów  i zmieniających się sytuacji... i kogo za to winić? Czy prymitywizacji męskiej części niechlubnego społeczeństwa czy obniżającym się wymaganiom lepszej części tegoż społeczeństwa?

• Thanks 1
  • Haha 1

Laluz ja Cię proszę... ja Cię bardzo proszę... zmień ten avatar...

Już trzy razy chciałem zgwałcić ekran... nie było tutaj bardziej erotycznego avka...

Laluz ja Cię proszę... ja Cię bardzo proszę... zmień ten avatar...

Już trzy razy chciałem zgwałcić ekran... nie było tutaj bardziej erotycznego avka...

Niby czytanie jest seksi, ale bez przesady Jotbe :classic_rolleyes:

Zastanawiałam się nad technicznymi możliwościami tego gwałtu, ale wyobraźnia tym razem mnie zawiodła :classic_mellow:

• Sad 1

Niby czytanie jest seksi, ale bez przesady Jotbe :classic_rolleyes:

Zastanawiałam się nad technicznymi możliwościami tego gwałtu, ale wyobraźnia tym razem mnie zawiodła :classic_mellow:

Laluz, Skarbie, tutaj to tak jak w tym wierszu:

"A kiedy przyjdzie taki czas
tęsknota dziwna najdzie nas
i serce zacznie mocniej bić
nie można spać nie można pić

to wtedy pan i jakaś pani
tak z grubsza nie zważając na nic
rozpoczną swe poszukiwania
by znaleźć kogoś do kochania

przed szklanym monitora okiem
pod nieuważnej żony bokiem
rozpoczynają się romanse
na śmietnik idą konwenanse

jest i królewicz i królewna
i w tonie maili nutka rzewna
i pięknie siebie opisują
wzdychają, mamią i czarują

tam jakiś mąż i jakaś żona
po latach brzydko odmieniona
tacy maleńcy i nieważni
a świat należy do odważnych

i kwitnie romans wirtualny
z nadzieją dużą na realny
internetowy bije żar
od wszystkich zakochanych par

Internetowi oni, internetowe one
ulotnie z piasku ulepione"

Avek jakby stał się Twoim wyznacznikiem możliwości. Też na niego zwróciłem uwagi.

Nie wiem kto jest autorem wiersza, ale prawdziwszy niż sam "Pan Tadeusz" i te stepy jakieś tam...

Napisano (edytowany)

flirt powinien być wyrafinowanym na początku słownym potem także połączonym z mową ciała wstępem do gry wstępnej.... kończy się gdy kochankowie zaczynają się rozbierać.... to rozpoczyna już właściwą grę wstępną 😉

Edytowano przez ddt30

Mam się ślinić? Bo czegoś nie zrozumiałem😎

nie

Mam się ślinić? Bo czegoś nie zrozumiałem😎

coś fajnego seksownego mówić... zagadać...

nie

coś fajnego seksownego mówić... zagadać...

Czyli nie muszę się ślinić? A mam patrzeć jej prosto w oczy czy na swoje buty?

Czyli nie muszę się ślinić? A mam patrzeć jej prosto w oczy czy na swoje buty?

sam musisz to ocenić, co daje lepsze rezultaty ... interakcja .... Patrzenie w oczy u mnie dawało zawsze lepsze rezultaty ale ja mam podobno ładne i ciekawe oczy - tak mówią kobiety

sam musisz to ocenić, co daje lepsze rezultaty ... interakcja .... Patrzenie w oczy u mnie dawało zawsze lepsze rezultaty ale ja mam podobno ładne i ciekawe oczy - tak mówią kobiety

Interakcja? Co to? Jam prosty chłop. Nie mam ani ładnych, ani ciekawych oczu. Zostaje patrzenie na buty, ale wtedy kobieta z mowy mojego ciała może pomyśleć, że chcę spier/do/lić. Co o tym sądzisz?

mojego ciała może pomyśleć, że chcę spier/do/lić. Co o tym sądzisz?

tak to wygląda. Dlatego w takiej sytuacji lepiej grę wstępną rozpocząć od tyłu i kochać się na pieska. W gruncie rzeczy fajna i klasyczna pozycja ...

tak to wygląda. Dlatego w takiej sytuacji lepiej grę wstępną rozpocząć od tyłu i kochać się na pieska. W gruncie rzeczy fajna i klasyczna pozycja ...

Ale przecież mówimy o flircie, prawda? A Ty już przeszedłeś do gry wstępnej. Nawet butów nie zdążyłem zdjąć ciągle w nie zapatrzony. Jak kochać na pieska? Tak bez buzi? Tak od razu? Kolo, co to ta intera...coś tam.

Ale przecież mówimy o flircie, prawda? A Ty już przeszedłeś do gry wstępnej. Nawet butów nie zdążyłem zdjąć ciągle w nie zapatrzony. Jak kochać na pieska? Tak bez buzi? Tak od razu? Kolo, co to ta intera...coś tam.

to mów do niej stojąc z tyłu. Rozmowa z nieznajomym też bywa ekscytująca jeśli odpowiednio potrafisz modulować głos

to mów do niej stojąc z tyłu. Rozmowa z nieznajomym też bywa ekscytująca jeśli odpowiednio potrafisz modulować głos

Rozmowa z nieznajomym w dodatku z tyłu? Teraz nie ma zatłoczonych środków komunikacji miejskiej. Jak to sobie wyobrażasz? Kolejek w sklepie też nie ma. Jak stanę z tyłu to co najmniej półtora metra za. A wtedy będę musiał drzeć gumiora a nie modulować głos. Odpada. Wymyśl coś lepszego.

Rozmowa z nieznajomym w dodatku z tyłu? Teraz nie ma zatłoczonych środków komunikacji miejskiej. Jak to sobie wyobrażasz? Kolejek w sklepie też nie ma. Jak stanę z tyłu to co najmniej półtora metra za. A wtedy będę musiał drzeć gumiora a nie modulować głos. Odpada. Wymyśl coś lepszego.

no tak no tak

to nie ma rady ... pozostaje od razu przejść do konkretów

Avek jakby stał się Twoim wyznacznikiem możliwości. Też na niego zwróciłem uwagi.

Nie wiem kto jest autorem wiersza, ale prawdziwszy niż sam "Pan Tadeusz" i te stepy jakieś tam...

Masz rację, wierszyk świetny, aż pozwoliłam sobie skopiować ☺️ 

To tylko dowód na to,  że uwagę mężczyzny łatwiej jest zwrócić zakładając coś na siebie, niż biegając nago 😉

no tak no tak

to nie ma rady ... pozostaje od razu przejść do konkretów

Do jakich konkretów? Przecież przerabiamy temat flirtu, prawda?

Napisałeś, że powinien być wyrafinowany, więc jaki ja się pytam?

Masz rację, wierszyk świetny, aż pozwoliłam sobie skopiować ☺️ 

To tylko dowód na to,  że uwagę mężczyzny łatwiej jest zwrócić zakładając coś na siebie, niż biegając nago 😉

Chociaż książką się opatulić.

flirt powinien być wyrafinowanym na początku słownym potem także połączonym z mową ciała wstępem do gry wstępnej.... kończy się gdy kochankowie zaczynają się rozbierać.... to rozpoczyna już właściwą grę wstępną 😉

Pewnie Cię rozczaruję, ale flirt, to flirt drogi DD

Może być, ale sam w sobie nie jest wstępem do niczego. To wyłącznie gra słów, lub mowy ciała, albo i jednego i drugiego bez fizycznego kontaktu. 

Chociaż książką się opatulić.

Książka to tylko rekwizyt, jak widać bardzo absorbujący,  skoro nikt nie zauważył, że niewiasta jest odziana w coś więcej 😉

Pewnie Cię rozczaruję, ale flirt, to flirt drogi DD

Może być, ale sam w sobie nie jest wstępem do niczego. To wyłącznie gra słów, lub mowy ciała, albo i jednego i drugiego bez fizycznego kontaktu. 

A ja ciągle patrzę w swe przyciasne buty. Jak nogi bolą to mózg nie pracuje.

Książka to tylko rekwizyt, jak widać bardzo absorbujący,  skoro nikt nie zauważył, że niewiasta jest odziana w coś więcej 😉

Laluz, czy Ty znasz facetów? To co zakryte to odkryte. To co odkryte, zakrytym bywa.

Przepraszam

Lal od kiedy ty bywasz bardziej odziana niz rozdziana?

I dlaczego do chôlèry w : Cichy Don 🤣

A nie przepraszam

Teraz widze dokladniej

To jednak : Nad Niemnem jest 😊

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się