Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AmidaButsu

Jak ktoś nie pracuje to siedzi od dziś w 🏠

Polecane posty

Jak sobie to teraz wyobraźcie? 🙂 Chyba u niektórych to i tak mocno nic nie zmienia piwniczki😉😙

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem piwniczanka bez piwnicy. Dobrze, że mam duże podwórko. Będę wychodzić jak na spacerniak w kiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co od jutra ? 

Siema Anastazja88 😃 Wchodzi od jutra w życie godzina milicyjna😊😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Siema Anastazja88 😃 Wchodzi od jutra w życie godzina milicyjna😊😎

Czeesc 🙂 i od której godziny do której ? Wpisuje w Google i nic mi na ten temat nie wczytuję.  

A wgl czytałeś o dwóch kobietach a raczej idi*ot*ka*CH z Poznania ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czeesc 🙂 i od której godziny do której ? Wpisuje w Google i nic mi na ten temat nie wczytuję.  

A wgl czytałeś o dwóch kobietach a raczej idi*ot*ka*CH z Poznania ??

Nie. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anastazja88 wpisz w google kolejna decyzja Premiera.. wyskoczy Tobie co i jak. W skrócie jak nie masz niezbędnych potrzeb to siedzi się w domu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Nie. 😉

Odpowiedz mi na pytanie przy okazji bo jestem ciekawa - godziny policyjnej jak coś na ten temat wiesz.  A ja Ci powiem teraz o tych krę/ tyn / Kach.  

Idio/ tkii . Wyszły raz z kwarantanny - dostały 5000 zł grzywny.  Teraz wyszły 2 raz z psem do weterynarza.  Są zgłoszone.  Weterynarz na szczęście był zamknięty.  Mam nadzieję że ludzie im to nie zapomną i przy okazji jak ten cały syf się skończy to dostaną na pissssde jedna i druga . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Anastazja88 wpisz w google kolejna decyzja Premiera.. wyskoczy Tobie co i jak. W skrócie jak nie masz niezbędnych potrzeb to siedzi się w domu 😉

Chyba że tak.  To okeeey 🙂 a to ja tyle co na spacer wyjdę , zrobię zakupy.  I czytam , ćwiczę , słucham muzy , siedzę w necie.  Oglądam filmy , gram ,Qwizuje. ... Każdy dzień inny na szczęście. I kaszle bo w domu mogę 🗣️😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Chyba że tak.  To okeeey 🙂 a to ja tyle co na spacer wyjdę , zrobię zakupy.  I czytam , ćwiczę , słucham muzy , siedzę w necie.  Oglądam filmy , gram ,Qwizuje. ... Każdy dzień inny na szczęście. I kaszle bo w domu mogę 🗣️😃

No to kicha bo chciałem iść z Tobą na spacer 😁😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No to kicha bo chciałem iść z Tobą na spacer 😁😎

Trzeba wytrwać te ciężkie czasy.  😃 Wychodzę zaraz , nie wyrobie w domu 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

No trzeba się gdzieś ruszać, u mnie jest super pogoda na spacer 😁😎

U mnie też.  🙂 Teraz usłyszałam w telewizjii Wszystko.  Rzeczywiście , tylko 2 osoby mogą się spotykac ,nie dotyczy rodzin . I wychodzić tylko w konieczności.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś manewrów NATO nie odwołali 30 tyś chłopa z całego świata się zjechało i nic. A my mamy siedzieć jak we więzieniu. Mieszkam w Katowicach na rynku od ponad tygodnia niema żywego ducha pusto jak we wigilię. To po co ten zakaz żeby karać ludzi za wyjście do sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Nie ma kary za wyjście do sklepu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak to w ogóle ma działać, skoro w sklepach gromadzi się więcej ludzi, a nie mówiąc już o tych którzy tam pracują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jakoś manewrów NATO nie odwołali 30 tyś chłopa z całego świata się zjechało i nic. A my mamy siedzieć jak we więzieniu. Mieszkam w Katowicach na rynku od ponad tygodnia niema żywego ducha pusto jak we wigilię. To po co ten zakaz żeby karać ludzi za wyjście do sklepu?

Teraz się karze wszystkich za wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×