Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kato

Ludzie z powodu braku pracy nie beda mieli za co żyć, co jeść...

Polecane posty

Wszystko zmierza w tą stronę. 

Jesli ktos nie mial oszczędności bedzie miał ciężko. 

W tę, nie tą, ...nięta, zapijaczona kupo gówna. I wszyscy poza tobą świetnie sobie poradzą. 😄

wlasnie leci ban na twoje kolejne juz konto stalkerze recydywisto😁

wlasnie leci ban na twoje kolejne juz konto stalkerze recydywisto😁

Co tam skwierczysz, ...iu? 😄 Typie, jeśli ujdziesz z życiem to masz jak w banku oklep - za wszystko , zanim wyniosę się na stałe do Włoch.

To Kotarba chyba Twój koniec się zbliża menelu żegnaj

Co tam skwierczysz, ...iu? 😄 Typie, jeśli ujdziesz z życiem to masz jak w banku oklep - za wszystko , zanim wyniosę się na stałe do Włoch.

o i kolejne groźby i bedzie kolejny wyrok tym razem jiz do odsiadki dzieki🙋🏻‍♂️

To Kotarba chyba Twój koniec się zbliża menelu żegnaj

a ty szczerbaty szczurku juz masz w sobie korona wirusa 🤣

jesli chodzi moje oszczednosci to spokojnie mam odlozone kilkanascie tysięcy na czarną godzinę i zamierzam je madrze zainwestować gdy tacy desperaci jak wy będą wyprzedawac swoje dobra materialne z powodu braku jedzenia🙂

o i kolejne groźby i bedzie kolejny wyrok tym razem jiz do odsiadki dzieki🙋🏻‍♂️

O, i znowu głupie zagrywki i szukania sobie przyjaciela w ZK. Typie, to twój koniec i nawet gdybym strzelał ci w nogi niezarejestrowaną klamką dla zabawy, to i tak co najwyżej dostanę "hahaha". 😄

jesli chodzi moje oszczednosci to spokojnie mam odlozone kilkanascie tysięcy na czarną godzinę i zamierzam je madrze zainwestować gdy tacy desperaci jak wy będą wyprzedawac swoje dobra materialne z powodu braku jedzenia🙂

A gdzie je trzymasz?

pełno ludzi tutaj siedzi i nie pracuje a kasę ma nawet na Internet i sprzet komputerowy! i prąd

A gdzie je trzymasz?

w skarpecie pod materacem. 

Na franki szwajcarskie zamień bo inflacja złotówki zżera. A jeszcze mają 200mld przyklepać do wydrukowania więc będzie jeszcze gorzej

Zamiast sie chwalic takimi rzeczami w internecie obcym ludziom, to zalatwilbys mi rozmowe z Panna Vikernes, bo ja nocami nie sypiam, nie moge spac... ;(. 

Co za los ja mam, spqc nie moge w nocy bo mi brakuje Anny i ja juz wariuje ;(. Zarejestrowalem sie tu poraz ostatni bo ciezko ze mna ;/. W nocy nie mam z kim pogadac i spac nie moge.

I jeszcze te jeebane telefony... Blagam, pomusz... ;(. Bez niej to ja nie daje rady ;(. 

Tak bym sobie do niej zadzwonil w nocy gdy spqc nie moge obdzwonilem wszystkich dzisiaj, a do panny vikernes nie moge ja pieerdole ;(. 

Spac nie moge nie sypiam po nocach bo mi brakuje Anny i ja zwariuje ;(. Kiedys do niej dzwonilem a ona mnie mejlami potrafila uspic, ja oszaleje ;/... 

W dzien jest dobrze ale w nocy spac nie moge ciagle mysle isc pobiegac ale noc jest i w ogole jw pieerdole 

Mieszkam w bloku kierwa sasiedzi i w ogole ja oszaleje ;(... Ale teraz gdy tu jestem to moglbym zadzwonic di Anny i z nia gadac cala noc bo nikomu to nie bedzie przeszkadzac, to ja nie moge... ;(... A kiedys nie chcialem z nia gadac bo w ogole ludzie dookola a teraz tutaj moge z nia gadac ehhh to jest nie fair ze ja nie moglem z nia.korespondowac to ona mnie olala bo nie moglem kiedy ona chciala a teraz ja moge a ona nie chce juz w ogole ja pieerdole nie wiem juz co ja mam robic cala noc nie przespie znowu i chooy bo mi brakuje rozmowy z taka Anna w ogole ehhhh ;(((((.... Pojde pobiegac to mnie policja spisze albo mnie najeebia... Zreszta o tej porze to sie spi a ja nie moge spac bo mi brakuje zadzwonic do Panny Vikernes ;(.... Jak na zlosc ehhh.... Jq jeebie ;(((( niby jest mi dobrze ale jest mi zle przez ta Anne... ;(.... Ciagle o niej mysle tyle lat z nia nie pisalem nie gadalem a ja o niej nie moge zapomniex ;(((( blagam help... 

W ogole nie mam nawet jej numeru a ona mnie zablokowala i nie wiem juz co mam czynic by do niej zadzwonic ja jeebie...

Nie potrafir znalezc swojego miejsca na Ziemi bez anny... ;(... Gdzie nie jestem czy nie wracam to jest mi zle ciagle od tamtej pory, gdy z nia pisalem... ;(... Mielismy pogadac a nam nie wyszlo w ogole ;(... 

Jak ja bym chcial byc obok niej codziennie to wtedy by mi bylo dobrze... A tak bez Anny, to ja sie w koncu zapije alkoholem na smierc... I tak bedzie... ;(... Najeebie sie i sie utopie w rzece... Bo ja nie moge z Anna pogadac nawet ;(... 

Jak masz z nia kontakt katowicki to blagam zadzwon do niej i powiedz jak bardzo pragne do niej zadzwonic, bo ja jestem bardzo niespokojny od kilku dni ;(... Cala noc nie spie tylko czuwam ;/... Nie moge w ogole spac... Najchetniej to bym poszedl spac gdzies poza miasto pod golym niebem, pod gwiazdami... Albo nawet poszedl daleko za miasto patrzec w gwiazdy i wtedy zadzwonic do Ani, gdy ona bedzie w domu to ja bede poza miastem na polu patrzec w gwuazdy i bede z nia gadal wtedy ehhh ;(((((( 

Ona bedzie pograzona wirusem siedziec w domu a ja poza miastem bede jej mowil jakie widze piekne niebo pelne gwiazd i... Ehh... ;(((( ja jeebje 

Jedyne co moge uczynic to zapić sie na smierc alkoholem tylko to usniezy bol... Pojde za miasto i wypije 10 piw z puszki 7% zamiast byc trzezwy bo moge gadac z ania to ja sie upije i tyle... I juz od jakiegos czasu chlam... I bede chlal coraz wiecej... 

A co innego ma robic 25 letni pr4wik, zapic sie na smierc. 

Sto razy ci. pisałem, ze Ania niechce. znac. nikogo z tego forum a zwlaszcza tego placzliwego chadzacego balasa. 

Ona jest w zaawansowanej ciąży ma u swojego boku prawdziwego mężczyznę i jest szczęśliwa. 

Ja nie wierze, ze ona jest w ciazy i ma faceta, tym bardziej ze mun wypisywal ostatnio ze mieli tripa po dragach i sie kochaja

Udowodnij to jakos ze ona ma faceta i jest w ciazy, bo nie wierze ci i nie uwierze ;(. Nie moge przestac o niej myslec ;(. Niech mi powie przez telefon, zebym o niej zapomnial bo jest w ciazy, blagam ;(. Czy moge jeszcze choc jeden raz uslyszec jej glos ;(... Tyle razy mnie prosila, a ja jak dupek odmawialem, a tak bym chcial ja uslyszec i sie dowiedziec od niej o tej ciazy i zebym jej zapomnial, niech mi powie przez telefon, bo ja nie moge o niej zapomniec a tobie nie wierze i nie wierze, ze taki final tego wszystkiego jest ze ona sobie kogos znalazla, a ja mam zapomniec o Annie ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Czy jej zaawansowana ciaza i facet u boku przeszkadza jej w tym, zeby ode mnie odebrac telefon, no dlaczego teraz musze blagac o to, bym mogl do niej zadzwonic ;(

Nie wierze, ze anna jest w ciazy z kims ;( ja do niej pojde chyba do krakowa na nogach na pieszo i tyle... Bo ja zwariuje ;(... Wyjde w koncu w nocy i do niej pojde, a final bedzie taki ze sie poloze obok niej i bedzie mi najlepiej na swiecie

Tyle lat staram sie o nia i o jej wzgledy, zeby choc raz do mnie napisala albo zebym do niej zadzwonil a ty mi piszesz ze ona poznala kogos i jest w nim w ciazy, nawet sie nie musial o nia starac, ja nie wierze ci, ze ona jest taka latwa i zdesperowana, ze dala sobie bachora zrobic z kims, kto sie nawet o nia nie staral ;(.

Dlaczego mnie klamiesz katowicki???

Edytowano przez BlagamoAnne

Musialem kiedys ja zniechecic do siebie, bo ja mialem jej dosc emaili od niej i pisaniu o moonie a ja nie bylem gotowy na zwiazek i stracenie prawictwa, za to codziennie od tamtej pory mysle o Annie a gdy wyobrazam sobie, ze lezymy razem pod jedna koldra to przeszywaja mnie dreszcze... ;-( Ja promuje weganizm, zdrowy aktywny tryb zycia, biegam plywam trenuje silowo, rzezbie sobie super cialo, bo ja tak sobie wyobrazam to, i ciagle mnie motywuje to, ze sobie mysle, ze dziewczyna z krakowa na mnie czeka i ze kiedys sie spotkamy i bedziemy razem a ja bede ja kochal calymi nocami a tutaj czytam ze ona ma kogos i jest w ciazy :-( . Teraz gdy jestem powoli gotowy, to dowiaduje sie ze ona w ciazy jest i juz nie strace z nia prawictwa, i mnie sie naprawde nie chce zyc :-(. To nie moze byc prawda, ze ona jest w ciazy z kims ;(((((

Nocami nie sypiam, bo mysle o Annie, klade sie spac mysle o Annie, nie chce sie rejestrowac na tym forum, ale mysle o niej ciagle a tu sie dowiaduje ze ona jest w ciazy, jak ja mam zaakceptowac ten fakt, ze kobieta o ktorej marze od tylu lat w miedzyczasie kogos poznala i teraz ciaza :-(

To nie moze byc prawda w ogole... ;-( ty bedziesz pisal ze jest w ciazy ale ja w to nie wierze ;(.

Od tylu lat w mojej glowie rodzi sie wizja niewyobrazalnie pieknej Panny Vikernes - idealu kobiety, wszystkie kobiety porownuje do niej, ale niestety ta wizje niszczy fakt, ze ona jest w ciazy z kims, i wychodzi na to, ze ideal pieknej mlodej niewyobrazalnie pieknej anny tak naprawde nie istnieje ;-(

A ja w koncu nie wytrzymam i pojde na miasto wyrwac laseczke, i wcale nie na seksy, ale na oralne zabawy, bo mnie juz dreczy samotnosc noca, a widze, ze ideal mojej dziewczyny nie istnieje, to trudno ;/... Nie ma juz takiej dziewczyny, dla ktorej warto sie poswiecic i o ktorej moglbym sobie tylko zamarzyc ;(. Wszystko przez to, ze anna jest w ciazy ;(. Lada dzien przestanie byc dla mnie piekna i cala ta wizja niewyobrazalnie pieknej anny vikernes -> idealu kobiety pieerdolnie jak domek z kart ;-(.

Czemu tylko sie tyle lat oszukuje, ze anna to dla mnie ideal, jak ona w ciazy z kims, ehh.... Czuje sie zawiedziony... ;( No coz, moj ideal nie istnieje i tyle ;(. Tyle lat sie oszukuje, ze moim idealem dziewczyny jest Anna, a tutaj jednak prawda wychodzi na jaw, ze nie jest zadnym idealem ;-( i ze idealy nie istnieja ;(

Tak bardzo mi sie chce ja kochac, a ona jest w ciazy z kims i teraz mi sie nikogo nie chce juz kochac.... ;( kogo ja teraz bede kochal ;(((

Tak trudno spotkac taki ideal jakim jest Ania Vikernes, a na koniec sie okazuje, ze ona nie jest zadnym idealem i ze jest w ciazy, ja pieerdole.....

Co za w ogole strata czasu ;(((((

Ogolnie to ostatnio sobie ciagle wyobrazam jak wyrywam panne na miescie, zapraszam ja na noc i ona ma piekne stopki w czarnych rajstopkach i mi je kladzie na kroczu mmmm :) :) :)

To jest to ;). Nagle jakas anna przestaje istniec... Dobrze, ze tak bardzo kreca mnie damskie stopki, ze az mam chec zagadywac dziewczyny az ktoras mi da swoje boskie stopki, tym bardziej ze podobam sie wielu dziewczynom ;-).

mmm jak mi sie marzy poznac taka dziewczyne i mnie nikt nie zatrzyma ani nic :-).

Pozdro ;p

hahah w koncu sobie pojde na Panienki i sie to dobrze skonczy, a jak zadnej nie znajde to wylece do Londynu i tam sobie wyrwe panienke, i w doopie juz mam jakas anne ja pieerdole...

Tyle pieknych stopek paraduje w miescie a mnie w glowie jakas anna vikernes, ktora jak sie okazuje nie jest idealem kobiety...

Kurde tylko nie wiem kiedy sie za to zabiore, ale nie moge sie juz doczekac

Damskie stopki to jest to... Od jakiegos czasu do niczego innego sie nie brandzluje, a teraz mam ochote zazyc prawdziwych stopek, najlepiej wielu dziewczyn... Dobrze ze mam gdzie zaprosic, najlepiej 3 laseczki, mam gadane, jestem dobrze zbudowany to sie uda ;).

Tak wpadlem tylko, bo ostatnio sobie przypomnialem o annie ale w sumie w doopie ja mam...

Ale juz tutaj konta raczej wiecej nie zaloze, to jest moje ostatnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się