Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dav_ral

Anal

Polecane posty

 

Ja noszę koreczek jest super 😉 jeśli masz jakieś pytania to dawaj chętnie odpowiem 🙂 teraz też mam go w sobie 😁

Ty jesteś jeszcze większym zbokiem niż ja ALS 😁 Moje gratulacje 😁😉 Ta moja była dostała kiedyś taki koreczek. Mówiła, że miała super doznania jak jej były wkladal w cipcie , a ona miala ten koreczek w dupce. Kurde....była inspirująca....tak jak ty 😁😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To fajnie jeśli jestem inspiracją dla kogoś 😁 a super jeśli pomogę w temacie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To fajnie jeśli jestem inspiracją dla kogoś 😁 a super jeśli pomogę w temacie 😉

Ty to pewnie jesteś już " stary wyjadacz". Ja to żółtodziób jestem w tych sprawach 😁😁 A nie lepiej zamiast korka masażer prostaty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ty to pewnie jesteś już " stary wyjadacz". Ja to żółtodziób jestem w tych sprawach 😁😁 A nie lepiej zamiast korka masażer prostaty? 

Kwestia gustu i upodobań każdy inaczej reaguje na doznania a  lekarze pozytywnie wypowiadają się na temat stymulacja prostaty nie sądzę bym był wyjadaczem w temacie choć sporo czytałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

też lubię anal ... 🙂

W jakiej formie ? Ty kobiecie a może wspólne zabawy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

w obie strony ... zarówno gdy penetruje analnie kobiety ale lubię też gdy kobieta (wyłącznie kobieta) penetruje mnie i masuje prostatę - palcem lub straponem

To tak jak ja w grę wchodzi kobieta i  tylko kobieta masaż prostaty palcem owszem ze straponem nie próbowaliśmy a co sądzisz o korkach , zatyczkach analnych dla facetów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

nie stosowałem i jakoś do tego mnie nie ciągnie. Dla mnie taka zatyczka i chodzenie w niej ma biżuteryjny charakter a w tej materii jestem dość konserwatywny czyli uważam, że jedyną biżuterią dla faceta może być co najwyżej przyzwoity zegarek. Natomiast dla kobiety może być to fajna biżuteria i jak moja partnerka raz przeszła się ze mną z anal jewellery plug po plaży naturystów tak jak gdyby nic to jednak zrobiła duże wrażenie

https://d3f650ayx9w00n.cloudfront.net/940/72200-00.jpg

Gratuluję odwagi partnerce to napewno zrobiła wrażenie ja sceptycznie podchodziłem do noszenia aż dałem się namówić by spać z koreczkiem jedną noc było fajnie kolejną też przespałem a potem założyłem w ciągu dnia byłem tak w pracy wrażenia super czułem się taki zrelaksowany odpreżony noszę bardzo podobny tylko zakończenie nie jest okrągłe tylko w łódeczkę traktuje to teraz właśnie bardziej jako formę relaksu i czasem zakładam jak idę do pracy lub na noc jest super polecam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że można tu z kimś popisać na poważnie o tego typu sprawach spoko gość z Ciebie ddt30 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×