Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sówka1313

Myslicie ze w lipcu da się normalnie wyjechac na wakacje

Polecane posty

... może wspierajmy rodzima turystykę... przy okazji bary i restauracje też się trochę odkuja... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę właśnie nad polskie morze... cholerka, cały rok czekam, jeśli nie będzie wolno to się chyba zabeczę😭 Z drugiej strony chyba niemożliwe by te zakazy długo trwały, przecież cała gospodarka by padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chcę właśnie nad polskie morze... cholerka, cały rok czekam, jeśli nie będzie wolno to się chyba zabeczę😭 Z drugiej strony chyba niemożliwe by te zakazy długo trwały, przecież cała gospodarka by padła

Do tego czasu na pewno minie : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666

Ja w tym roku mialam zaplanowane kilka konferencji w Polsce i za granica. Te co mialy byc w terminach kwiecień - koniec czerwca, zostały na dzien dzisiejszy albo odwolane albo przeniesione na wrzesień - październik. Zobaczymy jak będzie z tymi co miały być w lipcu i sierpniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja chciałam się wybrać na Mazury albo do Borów Tucholskich aby trochę odpocząć nad jeziorem i w lesie. Pytanie czy rezerwować coś teraz czy moze czekać jak się to rozwinie. Cieszę sie, że w tym roku byłam na początku lutego byłam przynajmniej kilka dni w Niderlandach aby pozwiedzać. 

My zarezerwowaliśmy, ale trafiliśmy na bardzo miłą panią która póki co nie chciała zaliczki, bo jak sama powiedziała nie wiadomo czy w ogóle będzie sezon😭 Więc moim zdaniem lepiej rezerwować o ile własnie w razie czego zaliczka nie przepadnie...  Bo niektórzy chcą np 30 % zaliczki, a potem powiedzą że trudno, przepadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

W tej sytuacji na pewno nie ryzykowałabym i nie rezerwowalabym niczego z zaliczka. Aczkolwiek wydaje mi się, że w obecnej sytuacji turystyka ma tak mało chętnych na wynajem, że wielu zgodzi się na rezerwację bez zaliczki. 

No nie wiem czy tak mało, w pierwszym miejscu do którego zadzwoniliśmy wszystko już mieli zajęte, a tam gdzie zarezerwowaliśmy były jeszcze tylko dwa wolne terminy. No ale wszystko się rozbija o miejsce i lokalizację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×