Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Koronowany Jednorożec

Odzyskać byłą

Polecane posty

Witam. Pytanie do forumowiczów (i forumowiczek). Czy waszym zdaniem da się odzyskać byłą dziewczynę. Mnie dwa miesiące temu zostawiła pierwsza miłość, bardzo mi jej brakuje i chciałbym do niej wrócić. Ja mam 23 lata ona 21, spotykaliśmy się prawie rok i wszystko było dobrze gdy nagle oznajmiła, że jej "uczucia się wypaliły" i "musi być teraz sama". Czy warto próbować? Chciałbym poznać wasze zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt11
 

Witam. Pytanie do forumowiczów (i forumowiczek). Czy waszym zdaniem da się odzyskać byłą dziewczynę. Mnie dwa miesiące temu zostawiła pierwsza miłość, bardzo mi jej brakuje i chciałbym do niej wrócić. Ja mam 23 lata ona 21, spotykaliśmy się prawie rok i wszystko było dobrze gdy nagle oznajmiła, że jej "uczucia się wypaliły" i "musi być teraz sama". Czy warto próbować? Chciałbym poznać wasze zdanie. 

Raczej  ma koronnym wirusie się  skup 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam. Pytanie do forumowiczów (i forumowiczek). Czy waszym zdaniem da się odzyskać byłą dziewczynę. Mnie dwa miesiące temu zostawiła pierwsza miłość, bardzo mi jej brakuje i chciałbym do niej wrócić. Ja mam 23 lata ona 21, spotykaliśmy się prawie rok i wszystko było dobrze gdy nagle oznajmiła, że jej "uczucia się wypaliły" i "musi być teraz sama". Czy warto próbować? Chciałbym poznać wasze zdanie.

Zaproponuj spotkanie. Jeśli Ci odmówi to bedziesz musiał o niej zapomnieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odetnij totalnie kontakt, jak jest w niej bodaj odrobina uczucia, brak ciebie ja obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

gdy nagle oznajmiła, że jej "uczucia się wypaliły" i "musi być teraz sama". Czy warto próbować? Chciałbym poznać wasze zdanie. 

Uczucia sie wypalily I ze “musi byc teraz sama”.. to znaczy ze poznala kogos I mysli ze ma u niego szanse..Tak najczesciej kobiety mowia gdy spodoba I’m sie ktos inny a nie chca zupelnie palic mostow. Najpierw sprawdz czy ciagle jest sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×